Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Gezuar Vitin e Ri !
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
☼sunshine
Fri Dec 31 2010, 08:53pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Ju uroj nga zemra Gezuar dhe Pershumvjet Vitin e Ri 2o11!!
Ne familjet tuaja mbizoterofte shendeti, harmonia e dashuria... Ne jeten tuaj paçi sa me shume mbaresi, fat e suksese.. Gjithashtu, sa me shume dhurata, supriza te kendshme gjate vitit, momente te paharrushme & sa me shume para
Kaloshi sa ma bukur sonte dhe çdo nate te jetes tuaj

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Holly
Fri Dec 31 2010, 10:36pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Gezuar dhe pershumvjet te gjitheve Vitin e Ri 2011.
Qofte ky nje vit sa ma i mbar per te gjithe ju familjarisht.


* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
OLIVE OYL
Fri Dec 31 2010, 11:26pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Gezuar!***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
L€OÑ
Fri Dec 31 2010, 11:33pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
Ju uroj Gezuar Vitin e Ri te gjitheve! Paqe,harmoni,lumturi dhe shume suksese ne shkolle,pune,karriere e kudo per te gjithe ju: "GEZUAR"
Back to top
Special_One
Fri Dec 31 2010, 11:42pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
HAPPY NEW YEAR TO ALL !!!

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
TOTO-R
Sat Jan 01 2011, 11:29am

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
Gezuar Vitni e ri 2011 , Fat lumturi dashuri e paqa Mbizotroft ne familjet e secilit pri nesh Gezuarrrrrrrrrrrrrrrrrr
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  Al Bundy
  Sat Jan 01 2011, 12:15pm
  Al Bundy


  Registered Member #1833
  Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

  Posts: 25133
  Kyt vit ta po çojme volumin pak ma nalt.  Back to top
  OLIVE OYL
  Sat Jan 01 2011, 02:00pm
  Qukulina


  Registered Member #4115
  Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

  Posts: 17082
  Miri74 ka shkruar:

  Kyt vit ta po çojme volumin pak ma nalt.  Radio Maya, spaska 12 (((((((  ***

  I once had a thousand desires,
  But in my one desire to know you
  all else melted away.


  trokit ketu

  Back to top
  Al Bundy
  Sat Jan 01 2011, 04:07pm
  Al Bundy


  Registered Member #1833
  Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

  Posts: 25133
  Ok, u doka me ja ndi lezetin deri n'fund 2011-s.  Back to top
  Holly
  Sat Jan 01 2011, 04:47pm
  E forte

  Registered Member #552
  Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

  Posts: 9819  * Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
  Back to top
  Holly
  Sat Jan 01 2011, 04:48pm
  E forte

  Registered Member #552
  Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

  Posts: 9819
  Per te gjithe ju miq e mi.


  * Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
  Back to top
  Holly
  Sat Jan 01 2011, 05:03pm
  E forte

  Registered Member #552
  Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

  Posts: 9819
  Happy new year 2011 from London.


  * Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
  Back to top
  SuperGirl
  Sat Jan 01 2011, 05:15pm
  Miss.Felicity!


  Registered Member #514
  Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

  Posts: 36201
  Gezuar 2011 tanve
  ju uroj nji vit sa ma te mbare

  Be happy  Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
  Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

  Back to top
  sunríse
  Sun Jan 02 2011, 09:39am

  Registered Member #2659
  Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

  Posts: 11479
  Wishing you my friends a fabulous 2011,with full of great achievements and experiences.
  A meaningful chapter waiting to be written HAPPY NEW YEAR!
  Gezuar-Gezuar!!  Think happy thoughts!

  Back to top
  :Oli-veR:
  Mon Jan 03 2011, 10:34am

  Registered Member #2779
  Joined: Mon Mar 16 2009, 10:14am

  Posts: 225
  GEZUAR VITIN E RI.NJE 2011 SA MA TE MAR PER TE GJITH SHKODRANT E SHKODRAONLINE ME GJITH FAMILJET E TYNE KUDO QE NDOLLEN.GEZUAR GEZUAR


  [ Edited Mon Jan 03 2011, 10:45am ]

  Koha shëron të gjitha plagët...
  me përjashtim të një zemre të plagosur dhe te thyer si e imja !!


  Back to top
   

  Jump:     Back to top

  Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
  Powered by e107 Forum System
  Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
  Custom Search
  Mire se Vini
  Emri i Identifikimit:

  Fjalkalimi:
  Me Kujto

  [ ]
  [ ]
  Muzik Shkodrane - Sagllam


   
  Chat Box
  You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

  Shkodra ne Youtube
  Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
  Theme created by Free-Source.net
  Render time: 0.3729 sec, 0.0889 of that for queries. DB queries: 56. Memory Usage: 2,877kB