Forums
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
666
Wed Jul 18 2012, 04:49pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
pervec muzikes fantastike , Celentano ka pas edhe shume filma ( mas me thoni qe postova te tema e gabume se po pertoj me hap teme te re )
kush e man mend kyt
trokit ketu

ma vone paten ba nji version tjeter Ciccio Ingrassia me Franco Franchi

[ Edited Wed Jul 18 2012, 04:49pm ]

Touch screen phones piss me off
Back to top
SuperGirl
Fri Jul 20 2012, 04:47pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
666 ka shkruar:

pervec muzikes fantastike , Celentano ka pas edhe shume filma ( mas me thoni qe postova te tema e gabume se po pertoj me hap teme te re )
kush e man mend kyt
trokit ketu

ma vone paten ba nji version tjeter Ciccio Ingrassia me Franco FranchiBellissima!!

Filmat e celentanos i kisha pa edhe iher me gjithe qejf besa


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
666
Fri Jul 20 2012, 04:56pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
ne weekend kajhere futem ne you tube edhe i shof me rradhe krejt ata filmat e feminise


minatori- mihane ( e frymezume prej kanges Suzana e Celentanos ) . Kush mendoni qe e knon ma bukur

trokit ketu mihane

trokit ketu susana

Touch screen phones piss me off
Back to top
SuperGirl
Fri Jul 20 2012, 05:01pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ahhaaha nice Mihonja

Me 'susanen' m'kujtove periudhen qe kam frekuentu 'paradise' n'shkoder se e veshin ka 10 here n'dite


Ps. s'asht ide e keqe me i hedh nji sy filmave ne youtube. m'dhe nji ide

[ Edited Fri Jul 20 2012, 05:03pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
666
Sat Aug 11 2012, 12:45am

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
24000 baci

trokit ketu

Touch screen phones piss me off
Back to top
SuperGirl
Sat Nov 10 2012, 04:43pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Sot kam pas tan diten iket kange n'mend

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Fri Mar 10 2017, 09:35am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
.Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3621 sec, 0.0858 of that for queries. DB queries: 41. Memory Usage: 2,651kB