Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkodra sot me urbanizmin galopant
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Wed Jan 26 2011, 12:34pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Shkodra edhe 10pallate te reja te ndertohen si thuhet ma shkoder por qytet,prej hekuri dhe betoni.bashkia shkoder me tutelen e jozefina topallit, po arrin ne nje krim makaber te origjines se qytetit ton si shum i perfolun prej nesh por i harrum prej politikave dhe interesave personale, aktuale ne pushtet.projekte te infrastruktures se ish kohes komuniste po i zbatojn pa kriter duke ju hedhur pluhun syve cdo qytetari shkodran, gjoja ja ne partia demokratike po enedertojm shkodren.....cilen shkoder more njerez te ligj???me projekte te muho allanit po doni me rrejt nji qytet kur dikur ka ken ma i rregullt ma i paster, ma me tradit?palalte me ballkone kajn fillu me lulzu ne me ste shkodres e teatri jon ka fillu me u mbulu prej carcafeve te bardhe , ku keto ballkone jan te mbushum plot e perplot gja nji gja te till nuk endesh ne qytete evropiane.NE QENDER TE QYTETIT DUHEN NDERTESA JO BANESA POR ATO INSTITUCIONALE,e keshtu do tregohej se vertet ne shkoder ka nji plan rregullues te vertet;

[ Edited Wed Jan 26 2011, 12:35pm ]
Back to top
::bud::
Wed Jan 26 2011, 01:13pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
ne rradhe te par belgjum, me difto nje ndertes qe nuk bahet me hekur e beton? perveq green house qe asht e bame ne land druri.

Me tego ti ku ne bote bahen ndertesa te medha me pare djerset?
Per mendimin tem ti baj qe qke me te. Ma mire pallate sesa pislleqe tjera.
Back to top
::bud::
Wed Jan 26 2011, 01:40pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
po galopant fjal SHQIPE asht apo e perdorim na shkodranet?
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3473 sec, 0.0975 of that for queries. DB queries: 36. Memory Usage: 2,510kB