Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
 
<< Previous thread | Next thread >>
PARTIA SOCIALISTE E SHQIPERISE
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Sun Jan 30 2011, 11:13pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
PS, nje parti me vlera dhe antare ne eurosicialisten evropiane.Cfare dalloni mes partive ne shqiperi, ndaj asaj socialiste?e konsideroni anti shqiptare?anti kushtetuese apo te nje te ardhmeje sociale ku populli yne e ka si shum te domosdoshme , me ngritje ligjesh e paketash sociale ashtu si ne te gjithe evropen.socializmi ne evropen perendimore drejton dhe garanton popullsin ner nje ma te civilizuarat te planetit tone.Po ne shqiperi, a do ishte e mira qe te krijojm nje shtet social te qendrueshem? sigurisht vetem kjo parti e ka.

[ Edited Sun Jan 30 2011, 11:15pm ]
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2364 sec, 0.0787 of that for queries. DB queries: 33. Memory Usage: 2,459kB