Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
 
<< Previous thread | Next thread >>
PARTIA DEMOKRATIKE
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Sun Jan 30 2011, 11:25pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
PD, kjo parti e papunesise, e skamjes dhe emigracionit masiv.me prostitucionin e organizum qe ne bruxelles, me drogen qe shet ne amsterdam, me armet qe i shiti ne RUWANDA,ne kohen e safet zhulalit.Me piramidat financiare,me kaosin e 97-tes,dhe po sot me fiskalitetin e tepruar ku gjoja kemi 7perqind rritje economike??kasat fiskale jan ne agjenden etyre, te cilat i kan bere monopol qeveritar berishjan.PARTIA DEMOKRATIKE ASHT PARTIA EFALCITETIT E ISH TE BURGOSURVE ORDINER KU REALISHT PO QEVERISIN NE KESHILLA BASHKIAKE SI ATO NE SHKODER TUJ FILLU TE TAT LICI, e ordinere si KRYETARI I BASHKIS LORENC LUKA; kjo parti asht vetem parti farefisnoresh e kjo nuk duhet konsideru parti e popullit dhe ne dobi te saj kjo asht parti e ish grabitesve, e letrave nen dere, e pengmarrjes dhe gjakmarrjes.Harrume filip garaziun aaa;;;qe grabiti thesarin e shkodres?qa nuk ka ba kjo deg partie ne shkoder, deri ne perdhunime morale ne qytet.

[ Edited Mon Jan 31 2011, 11:55am ]
Back to top
Cen Durimadhi
Mon Nov 19 2012, 07:03pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
kjo parti si veq fjal e rren ka
a thanen tapa bajm stadiumin per 100 vjetor? u harru kja pun
a thanen tapa bajm i parlament si ka me na e pas zili tan europa ? u harru edhe kja pun

pa maj Joz pa, shqipnia asht taman i zvicerr me det pahhhh

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Tue Nov 20 2012, 12:31pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Cen... Hala nuk ka fillu fushata elektorale e PS-seBack to top
OLIVE OYL
Tue Nov 20 2012, 01:39pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Cen Durimadhi ka shkruar:

kjo parti si veq fjal e rren ka
a thanen tapa bajm stadiumin per 100 vjetor? u harru kja pun
a thanen tapa bajm i parlament si ka me na e pas zili tan europa ? u harru edhe kja pun

pa maj Joz pa, shqipnia asht taman i zvicerr me det pahhhhja duhen mar me ba stadiuma e parlamenta ma mir pa prejm 1000 dasha***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Mbreteresha
Tue Nov 20 2012, 01:55pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ehh ne sjena te kenaqun kurr me asgja,jemi te paret me sha vendin tone,me permend qa seshte ba,,dhe jo me vu ne dukje se ka ndryshu per mire shqiperia !

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
SuperGirl
Tue Nov 20 2012, 01:55pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
MiCoLjA
Tue Nov 20 2012, 02:11pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
In love ka shkruar:

ehh ne sjena te kenaqun kurr me asgja,jemi te paret me sha vendin tone,me permend qa seshte ba,,dhe jo me vu ne dukje se ka ndryshu per mire shqiperia !


Pa maj lov ka ndryshu per mir Shqiperia se i kan shtru nja 300 -400 metra asfalt ne shkoder po me pas ndryshu aq per mir nuk kishe than ti sdu me jetu ne Shqiperi e nuk rrin atje ku je po shkon e jeton ne Shqiperi .Mas ta rrejm vedin se ka ndryshu shqiperia se papunsia e skamlleku asht ne cdo te der jo vec te shkodraneve por te shqipetareve gjithkun. e mas me ken per ne qe jetojm itu jasht skishin pas buk me hanger shumica

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Al Bundy
Tue Nov 20 2012, 02:38pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
MiCoLjA ka shkruar:

In love ka shkruar:

ehh ne sjena te kenaqun kurr me asgja,jemi te paret me sha vendin tone,me permend qa seshte ba,,dhe jo me vu ne dukje se ka ndryshu per mire shqiperia !


Pa maj lov ka ndryshu per mir Shqiperia se i kan shtru nja 300 -400 metra asfalt ne shkoder po me pas ndryshu aq per mir nuk kishe than ti sdu me jetu ne Shqiperi e nuk rrin atje ku je po shkon e jeton ne Shqiperi .Mas ta rrejm vedin se ka ndryshu shqiperia se papunsia e skamlleku asht ne cdo te der jo vec te shkodraneve por te shqipetareve gjithkun. e mas me ken per ne qe jetojm itu jasht skishin pas buk me hanger shumica

Back to top
~*Christel*~
Tue Nov 20 2012, 04:58pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Une te kja tema nuk prononcohem
me takoi sot me kalu te selia e PD-se...and i have to say qe nuk me pelqeu ca pash


cheers!
Back to top
MiCoLjA
Tue Nov 20 2012, 05:43pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
qa pave maj naj sken hot nmes salit edhe jozit??

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Cen Durimadhi
Tue Nov 20 2012, 06:46pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
MiCoLjA ka shkruar:

In love ka shkruar:

ehh ne sjena te kenaqun kurr me asgja,jemi te paret me sha vendin tone,me permend qa seshte ba,,dhe jo me vu ne dukje se ka ndryshu per mire shqiperia !


Pa maj lov ka ndryshu per mir Shqiperia se i kan shtru nja 300 -400 metra asfalt ne shkoder po me pas ndryshu aq per mir nuk kishe than ti sdu me jetu ne Shqiperi e nuk rrin atje ku je po shkon e jeton ne Shqiperi .Mas ta rrejm vedin se ka ndryshu shqiperia se papunsia e skamlleku asht ne cdo te der jo vec te shkodraneve por te shqipetareve gjithkun. e mas me ken per ne qe jetojm itu jasht skishin pas buk me hanger shumicaTlumshin gishtat maj micole ( ps mbahet qefi qe edhe kta si kan ken me pd noshta edhe jan hala, kan fillu me ju hap syt )

Love pa ti maj bernesh po nuk kishin vu edhe nji ket her dor nshkoder kishin lan nam krejt ( ps lene i her se pa me e pa mir shka hin neper rrugicat e katolikve i ke tana tshtrume me asfalt, hajde knej ka muslimant sa tja fut i pik shi uji deri ngjuh) Kush e ka ba ket gja? Lorenci me shpritin e ti Jozin qe i shkan bark veq sa me e qyr i her Jozi.
E kuj i thu ndryshim i mir ti i her? a i thu ndryshim rinis si jan diplomu e gjysa e djemve me ekonomik punojn kamariera e banakjera, e gjysa e femnave qe kan kry gjithcfar shkollash tnalta e punojn ne call center italine?Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Tue Nov 20 2012, 06:46pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Miri74 ka shkruar:

Cen... Hala nuk ka fillu fushata elektorale e PS-seMiri na nuk ecim si pd me hapin e kohs, na bajm fushat kur tna teket

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Mbreteresha
Wed Nov 21 2012, 09:00am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
MiCoLjA ka shkruar:

In love ka shkruar:

ehh ne sjena te kenaqun kurr me asgja,jemi te paret me sha vendin tone,me permend qa seshte ba,,dhe jo me vu ne dukje se ka ndryshu per mire shqiperia !


Pa maj lov ka ndryshu per mir Shqiperia se i kan shtru nja 300 -400 metra asfalt ne shkoder po me pas ndryshu aq per mir nuk kishe than ti sdu me jetu ne Shqiperi e nuk rrin atje ku je po shkon e jeton ne Shqiperi .Mas ta rrejm vedin se ka ndryshu shqiperia se papunsia e skamlleku asht ne cdo te der jo vec te shkodraneve por te shqipetareve gjithkun. e mas me ken per ne qe jetojm itu jasht skishin pas buk me hanger shumica
po ketu u bate fjale,se kishte faj partia demokratike,se njerezit jane ne kete gjendje! pse ne kohen e fatosit a kishte ma shume te punesum aaa?


mund te jene krejt nje perqindje e vogel,nga jashte shteti qe ju mundesojne buken e gojes,se te nis aj tjetri nje here e dy e nje vjet e pese vjet,,por po se levizen theben vendit ato anej,nuk mund ti mbajne jeten gjall kto qe jane jashte shteti
ndryshime kane ndodh sa te dush,qysh se ka marr pushtetin Sala,spo them ,kishte mujt me ba ma teper,por edhe per njaq sa ka ba,i lumt. velipoja ishte ba si plazhet evropiane,me sa pashe une veren tjeter qe kaloj,,,edhe neper shkoder begi kane ba,,gjthsh edhe neper fshatna,,gja qe kur jena ken me fatosin anej nga fshati jem,jane ken rruget dhac,,tesh tka lezet shpirti tan ne asfalt,tana kanalet jane te rregullum me cimento,,uren e mesit e kane ba shume ma mire se ka ken...ndryshimet nuk vin cek fek,por avash avash


cen ka sa te dush nga ato djemt edhe vajzat,qe ato shkolla te nalta i kane marre me pare ndore,edhe ne ate profesion qe kane marre sdin asgja,,e bajne ma mire rolin e kamarjeres


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
OLIVE OYL
Wed Nov 21 2012, 09:52am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
In love ka shkruar:

MiCoLjA ka shkruar:

In love ka shkruar:

ehh ne sjena te kenaqun kurr me asgja,jemi te paret me sha vendin tone,me permend qa seshte ba,,dhe jo me vu ne dukje se ka ndryshu per mire shqiperia !


Pa maj lov ka ndryshu per mir Shqiperia se i kan shtru nja 300 -400 metra asfalt ne shkoder po me pas ndryshu aq per mir nuk kishe than ti sdu me jetu ne Shqiperi e nuk rrin atje ku je po shkon e jeton ne Shqiperi .Mas ta rrejm vedin se ka ndryshu shqiperia se papunsia e skamlleku asht ne cdo te der jo vec te shkodraneve por te shqipetareve gjithkun. e mas me ken per ne qe jetojm itu jasht skishin pas buk me hanger shumica
po ketu u bate fjale,se kishte faj partia demokratike,se njerezit jane ne kete gjendje! pse ne kohen e fatosit a kishte ma shume te punesum aaa?


mund te jene krejt nje perqindje e vogel,nga jashte shteti qe ju mundesojne buken e gojes,se te nis aj tjetri nje here e dy e nje vjet e pese vjet,,por po se levizen theben vendit ato anej,nuk mund ti mbajne jeten gjall kto qe jane jashte shteti
ndryshime kane ndodh sa te dush,qysh se ka marr pushtetin Sala,spo them ,kishte mujt me ba ma teper,por edhe per njaq sa ka ba,i lumt. velipoja ishte ba si plazhet evropiane,me sa pashe une veren tjeter qe kaloj,,,edhe neper shkoder begi kane ba,,gjthsh edhe neper fshatna,,gja qe kur jena ken me fatosin anej nga fshati jem,jane ken rruget dhac,,tesh tka lezet shpirti tan ne asfalt,tana kanalet jane te rregullum me cimento,,uren e mesit e kane ba shume ma mire se ka ken...ndryshimet nuk vin cek fek,por avash avash


cen ka sa te dush nga ato djemt edhe vajzat,qe ato shkolla te nalta i kane marre me pare ndore,edhe ne ate profesion qe kane marre sdin asgja,,e bajne ma mire rolin e kamarjeres

Velipoja ka ken njaja qe sa her thet nakush du me ardh me pa shqipnin e me ba plazh i tham asht ma mire me ardh ne fund te veres ose ne pranver se me vjen marre me i diftu at far qelpsinet qe bahet ay.***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
MiCoLjA
Wed Nov 21 2012, 11:26am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
In love ka shkruar:

MiCoLjA ka shkruar:

In love ka shkruar:

ehh ne sjena te kenaqun kurr me asgja,jemi te paret me sha vendin tone,me permend qa seshte ba,,dhe jo me vu ne dukje se ka ndryshu per mire shqiperia !


Pa maj lov ka ndryshu per mir Shqiperia se i kan shtru nja 300 -400 metra asfalt ne shkoder po me pas ndryshu aq per mir nuk kishe than ti sdu me jetu ne Shqiperi e nuk rrin atje ku je po shkon e jeton ne Shqiperi .Mas ta rrejm vedin se ka ndryshu shqiperia se papunsia e skamlleku asht ne cdo te der jo vec te shkodraneve por te shqipetareve gjithkun. e mas me ken per ne qe jetojm itu jasht skishin pas buk me hanger shumica
po ketu u bate fjale,se kishte faj partia demokratike,se njerezit jane ne kete gjendje! pse ne kohen e fatosit a kishte ma shume te punesum aaa?


mund te jene krejt nje perqindje e vogel,nga jashte shteti qe ju mundesojne buken e gojes,se te nis aj tjetri nje here e dy e nje vjet e pese vjet,,por po se levizen theben vendit ato anej,nuk mund ti mbajne jeten gjall kto qe jane jashte shteti
ndryshime kane ndodh sa te dush,qysh se ka marr pushtetin Sala,spo them ,kishte mujt me ba ma teper,por edhe per njaq sa ka ba,i lumt. velipoja ishte ba si plazhet evropiane,me sa pashe une veren tjeter qe kaloj,,,edhe neper shkoder begi kane ba,,gjthsh edhe neper fshatna,,gja qe kur jena ken me fatosin anej nga fshati jem,jane ken rruget dhac,,tesh tka lezet shpirti tan ne asfalt,tana kanalet jane te rregullum me cimento,,uren e mesit e kane ba shume ma mire se ka ken...ndryshimet nuk vin cek fek,por avash avash


cen ka sa te dush nga ato djemt edhe vajzat,qe ato shkolla te nalta i kane marre me pare ndore,edhe ne ate profesion qe kane marre sdin asgja,,e bajne ma mire rolin e kamarjeresmeqe paske pa kta kishe edhe midis shkodres iher qe asht asfalt po ifije shi me ra myten ne uj se ska kanalizime spo du me than partia sociliste ose demokrate po tham si asht shkodera sot ....

e sa per perqinjen e vogel e ke gabim se nji ner 3 familje i ke qe jetojn jasht e nan e bab i majn se spo thet kush me majt kojshin

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Mbreteresha
Wed Nov 21 2012, 01:19pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
MiCoLjA ka shkruar:

In love ka shkruar:

MiCoLjA ka shkruar:

In love ka shkruar:

ehh ne sjena te kenaqun kurr me asgja,jemi te paret me sha vendin tone,me permend qa seshte ba,,dhe jo me vu ne dukje se ka ndryshu per mire shqiperia !


Pa maj lov ka ndryshu per mir Shqiperia se i kan shtru nja 300 -400 metra asfalt ne shkoder po me pas ndryshu aq per mir nuk kishe than ti sdu me jetu ne Shqiperi e nuk rrin atje ku je po shkon e jeton ne Shqiperi .Mas ta rrejm vedin se ka ndryshu shqiperia se papunsia e skamlleku asht ne cdo te der jo vec te shkodraneve por te shqipetareve gjithkun. e mas me ken per ne qe jetojm itu jasht skishin pas buk me hanger shumica
po ketu u bate fjale,se kishte faj partia demokratike,se njerezit jane ne kete gjendje! pse ne kohen e fatosit a kishte ma shume te punesum aaa?


mund te jene krejt nje perqindje e vogel,nga jashte shteti qe ju mundesojne buken e gojes,se te nis aj tjetri nje here e dy e nje vjet e pese vjet,,por po se levizen theben vendit ato anej,nuk mund ti mbajne jeten gjall kto qe jane jashte shteti
ndryshime kane ndodh sa te dush,qysh se ka marr pushtetin Sala,spo them ,kishte mujt me ba ma teper,por edhe per njaq sa ka ba,i lumt. velipoja ishte ba si plazhet evropiane,me sa pashe une veren tjeter qe kaloj,,,edhe neper shkoder begi kane ba,,gjthsh edhe neper fshatna,,gja qe kur jena ken me fatosin anej nga fshati jem,jane ken rruget dhac,,tesh tka lezet shpirti tan ne asfalt,tana kanalet jane te rregullum me cimento,,uren e mesit e kane ba shume ma mire se ka ken...ndryshimet nuk vin cek fek,por avash avash


cen ka sa te dush nga ato djemt edhe vajzat,qe ato shkolla te nalta i kane marre me pare ndore,edhe ne ate profesion qe kane marre sdin asgja,,e bajne ma mire rolin e kamarjeresmeqe paske pa kta kishe edhe midis shkodres iher qe asht asfalt po ifije shi me ra myten ne uj se ska kanalizime spo du me than partia sociliste ose demokrate po tham si asht shkodera sot ....

e sa per perqinjen e vogel e ke gabim se nji ner 3 familje i ke qe jetojn jasht e nan e bab i majn se spo thet kush me majt kojshin


Jena te tema "partia demokratike"

nan e bab nqoshin 60 vjeca i man pencjoni mas qoshin aq,qohen e punojne vet,,se me prit prej jashte shteti mesin me gisht ngoje
e aj si e don punen edhe ne maje te malit e gjen,e aj qe eshte demel,edhe ne amerik ne cosh,ska per te gjet pune masanej punen edhe duhet me e e kerku,dhe mas me u nal me refuzimin ma te pare,se nej te shpija sta gjen kush


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
MiCoLjA
Wed Nov 21 2012, 02:16pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
E ke shum gabim se nji pencion 60 mij lek ne muj nuk man kerken se asht nji shishe voj 2500 lek pa permen gjanat tjera ban nji kile sheqer 1600 lek. Sa rahat asht me fol kshu si flet ti me dasht me punu punon nuk ja vlen me ba kyt diskutim se gjanat nuk prehen me thik po dikuj i ka ra spata ne mjalt edhe flet si mas qefit e nuk shef ma lerg se hunes vet.

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
MiCoLjA
Wed Nov 21 2012, 02:24pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
Edhe dicka mas me prit nana e baba prej dajlit e vajz prej kuj me prit qa kan hek me i rrit e me i qit ne jet e tesh djali me i kthy shpinen aaa e me i than jeto me pencion????

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
MiCoLjA
Wed Nov 21 2012, 03:59pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
In love ka shkruar:

MiCoLjA ka shkruar:

In love ka shkruar:

ehh ne sjena te kenaqun kurr me asgja,jemi te paret me sha vendin tone,me permend qa seshte ba,,dhe jo me vu ne dukje se ka ndryshu per mire shqiperia !


Pa maj lov ka ndryshu per mir Shqiperia se i kan shtru nja 300 -400 metra asfalt ne shkoder po me pas ndryshu aq per mir nuk kishe than ti sdu me jetu ne Shqiperi e nuk rrin atje ku je po shkon e jeton ne Shqiperi .Mas ta rrejm vedin se ka ndryshu shqiperia se papunsia e skamlleku asht ne cdo te der jo vec te shkodraneve por te shqipetareve gjithkun. e mas me ken per ne qe jetojm itu jasht skishin pas buk me hanger shumica
po ketu u bate fjale,se kishte faj partia demokratike,se njerezit jane ne kete gjendje! pse ne kohen e fatosit a kishte ma shume te punesum aaa?


mund te jene krejt nje perqindje e vogel,nga jashte shteti qe ju mundesojne buken e gojes,se te nis aj tjetri nje here e dy e nje vjet e pese vjet,,por po se levizen theben vendit ato anej,nuk mund ti mbajne jeten gjall kto qe jane jashte shteti
ndryshime kane ndodh sa te dush,qysh se ka marr pushtetin Sala,spo them ,kishte mujt me ba ma teper,por edhe per njaq sa ka ba,i lumt. velipoja ishte ba si plazhet evropiane,me sa pashe une veren tjeter qe kaloj,,,edhe neper shkoder begi kane ba,,gjthsh edhe neper fshatna,,gja qe kur jena ken me fatosin anej nga fshati jem,jane ken rruget dhac,,tesh tka lezet shpirti tan ne asfalt,tana kanalet jane te rregullum me cimento,,uren e mesit e kane ba shume ma mire se ka ken...ndryshimet nuk vin cek fek,por avash avash


cen ka sa te dush nga ato djemt edhe vajzat,qe ato shkolla te nalta i kane marre me pare ndore,edhe ne ate profesion qe kane marre sdin asgja,,e bajne ma mire rolin e kamarjeresSe po shtoj edhe dicka ska ba asigja sala per shkodren me i shperbly 20 vjet vota per demokraci

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Mbreteresha
Wed Nov 21 2012, 04:49pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
MiCoLjA ka shkruar:

E ke shum gabim se nji pencion 60 mij lek ne muj nuk man kerken se asht nji shishe voj 2500 lek pa permen gjanat tjera ban nji kile sheqer 1600 lek. Sa rahat asht me fol kshu si flet ti me dasht me punu punon nuk ja vlen me ba kyt diskutim se gjanat nuk prehen me thik po dikuj i ka ra spata ne mjalt edhe flet si mas qefit e nuk shef ma lerg se hunes vet.


po se ne fakt je tu me majt ti mu e ska si me me pas ra ma mire spata se ne mjalte lol

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
MiCoLjA
Wed Nov 21 2012, 05:26pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
hahaha un sjam tu te majt po me ken si thu shkon edhe ti ne shqiperi edhe meqe jeni aq puntore gjeni pun edhe atje e nuk rrin aty ku je tu i dishiru nan e bab

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Cen Durimadhi
Wed Nov 21 2012, 06:56pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
MiCoLjA ka shkruar:

Edhe dicka mas me prit nana e baba prej dajlit e vajz prej kuj me prit qa kan hek me i rrit e me i qit ne jet e tesh djali me i kthy shpinen aaa e me i than jeto me pencion????


kja asht nuse, paskan pshtu vjehrria me ty

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Wed Nov 21 2012, 06:59pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Micole je tu mpelqy shum, kot nuk fillan mu marr me politik

Lovi une jam tu fol me fakte maj bernesh, une i njaf e di ball qe si kan marr me lek, e sot jan banakjera e disa tjer punojn ner call center e jan tu ja pa hajrin canale5 qe kan pa dikur , se mas me pa pa sot skishin pas njat vend punet qe kan te call center[ Edited Wed Nov 21 2012, 07:01pm ]

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
MiCoLjA
Thu Nov 22 2012, 02:29pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
kam shku dam cen pa i hi asaj rrug eee ahhahaha

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3830 sec, 0.0931 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,126kB