Forums
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LUPEN
Fri Feb 11 2011, 01:31pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Sot i jemi thet kshu ...


Do te donit te kishit nje shkop magjik ..... por do tju nevojiteshin te pakten dy per te zgjidhur problem qe keni krijuar me duart tuaja. [-(


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
☼sunshine
Fri Feb 11 2011, 01:47pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
difto edhe per cilen shenj ke skru lupen

Akrepi 11 Shkurt 2011
Është koha të hapni portat e zemrës. Yjet favorizojnë takime të reja që mund të bëhen histori dashurie që do të zgjasin. Në fushën profesionale do të keni kontakte me persona inteligjentë.* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
LUPEN
Fri Feb 11 2011, 01:49pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
nuk e shkruva shenjen teme se nuk i duhet gja kujt :p por edhe per faktin qe jo ne te gjitha sitet mund te shkrujn te njajten gja per te njajten shenj.

kush ka deshire mundet me shku me e lexu dikund shenjen e vet e na e ban me dite

[ Edited Fri Feb 11 2011, 01:50pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
☼sunshine
Fri Feb 11 2011, 02:06pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
(he he he s'mund t'rrish pa i ba edit postimit )

Jo per gja po mundesh me ken edhe ti akrepi e pse me u lodh un me e gjet tu ken se e gjej gati itu
po e di qe sje akrep e di

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
LUPEN
Fri Feb 11 2011, 02:10pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
I bana edit se shtova fjalin e fundit .
Nase nuk e din ,e kan ba apastafat per njat pune ate butonin "Edit" aty siper :p

Heren tjeter mas u lodh kaq shume ,se po mban mu lodh edhe mu tu t'shpjegu :p


[ Edited Fri Feb 11 2011, 02:11pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
☼sunshine
Fri Feb 11 2011, 02:19pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
prap edit hahahahahahahahahahah

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
LUPEN
Fri Feb 11 2011, 02:24pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
☼sunshine ka shkruar:

prap edit hahahahahahahahahahah


prap kja , hahahahah
une i baj edit sa her kam qef maj hahahah

e di se e ke mendjen te une per njat ;-)


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Fri Feb 11 2011, 02:58pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Ma gjeni dashin ca thet?
Ju lutem

[ Edited Fri Feb 11 2011, 03:00pm ]***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
cherry-girl
Sat Feb 12 2011, 01:02am
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
☼sunshine ka shkruar:

difto edhe per cilen shenj ke skru lupen

Akrepi 11 Shkurt 2011
Është koha të hapni portat e zemrës. Yjet favorizojnë takime të reja që mund të bëhen histori dashurie që do të zgjasin. Në fushën profesionale do të keni kontakte me persona inteligjentë.
ouuu qyre,,keka interesante shenja jon me te reja eeeeeBack to top
LUPEN
Tue Feb 15 2011, 02:31am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Keshillat qe ju japin yjet per diten e sotme jane qe te keni kujdes per te gjitha gjanat dhe mos nenvlersoni asnje detaj.Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Tue Feb 15 2011, 03:04pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Horoskopi jem per sot.
Shendeti: Bjer me fjet se ke me u ba ma mire.
Dashuria: Prit sa te vijne prej pune e pastaj shifni e bani
Financat: Patience is a virtueBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Oct 20 2011, 01:44pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Per sot, 20.10.2011

Shendeti: e ke hanger mram m'duket.
Dashuria: tesh nji muj astinence, ske ca ban lol
Financat: gjynah me u ankuBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Nov 01 2011, 11:23am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

Per sot, 20.10.2011

Shendeti: e ke hanger mram m'duket.
Dashuria: tesh nji muj astinence, ske ca ban lol
Financat: gjynah me u anku


Shpjegim taman me psikologji ku dreqin i lexove Super? Hahahaha
Ma difto edhe mu please te shoh c'fare shpikje e mrekullie po marr vesht

I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Tue Nov 01 2011, 11:16pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahaahh a-cat m'jep 500lek edhe ta shof doren hahahBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OLIVE OYL
Tue Nov 01 2011, 11:29pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
SuperGirl ka shkruar:

Per sot, 20.10.2011

Shendeti: e ke hanger mram m'duket.
Dashuria: tesh nji muj astinence, ske ca ban lol
Financat: gjynah me u ankuhahahhaah ky a horoskopi jem per sat maj ahhahhaha***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Wed Nov 02 2011, 09:25am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
I pershtatet tanve ka pak

Ne s'jena edhe nji shenje

[ Edited Wed Nov 02 2011, 09:25am ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Nov 02 2011, 12:16pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

hahaahh a-cat m'jep 500lek edhe ta shof doren hahah


Jepi


I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Fri Nov 18 2011, 03:07pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
weee mke dhan 500 lek t'reja, un kerkova 50 lek.
po hajt mire jam shum e knaqun.

Ti paske fat ne dashuri goce
Me duket se do gjesh nje shpi te re se shof shume gjana te reja qe do vijne
Ekonomikisht mire qeke
Do besh nje rruge te gjate seshpejti

ahahahahBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Nov 18 2011, 09:04pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

weee mke dhan 500 lek t'reja, un kerkova 50 lek.
po hajt mire jam shum e knaqun.

Ti paske fat ne dashuri goce
Me duket se do gjesh nje shpi te re se shof shume gjana te reja qe do vijne
Ekonomikisht mire qeke
Do besh nje rruge te gjate seshpejti

ahahahah


O ty te lumshin gishtat * _ * me pelqen shume si me e pa dite se ca kam nevoje
Me pelqeka ky Horoskop shume


I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Sun Nov 20 2011, 04:47pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

weee mke dhan 500 lek t'reja, un kerkova 50 lek.
po hajt mire jam shum e knaqun.

Ti paske fat ne dashuri goce
Me duket se do gjesh nje shpi te re se shof shume gjana te reja qe do vijne
Ekonomikisht mire qeke
Do besh nje rruge te gjate seshpejti

ahahahah


O ty te lumshin gishtat * _ * me pelqen shume si me e pa dite se ca kam nevoje
Me pelqeka ky Horoskop shume

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OLIVE OYL
Fri Mar 10 2017, 08:19pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Ndoshta dola pak jashte temet por deshiroj me sjell ktu disa karakteristika te shenjave te horoskopit. Nqs ju intereson nej shej ne vecanti let me know[ Edited Fri Mar 10 2017, 08:25pm ]***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Fri Mar 10 2017, 08:20pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Fri Mar 10 2017, 08:20pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Fri Mar 10 2017, 08:20pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Fri Mar 10 2017, 08:21pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2627 sec, 0.0820 of that for queries. DB queries: 62. Memory Usage: 3,085kB