Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Prsh Shkodra!
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Arlo
Thu Mar 10 2011, 03:25am

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Mire se ju gjeta te gjitheve...
[ Edited Thu Mar 10 2011, 03:25am ]

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
Guest2983928
Thu Mar 10 2011, 05:05am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Mirse erdhe e kalofsh caste te kendshme ne mesin tone Grisi
Back to top
S~erenity
Thu Mar 10 2011, 06:58am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Mire se erdhe ne sofren Shkodrane Grisi
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Mar 10 2011, 10:22am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Grisi, mire se erdhe e kalosh sa ma mire me ne. Per ndihme dhe udhezime, mos hezito as mos na kurse
Pershendetje nga Australia!

I care and I wish well!

Back to top
:::ShkoderZemer
Thu Mar 10 2011, 12:42pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Mire se erdhe. E kalofsh sa ma mire.

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Alterran
Thu Mar 10 2011, 03:03pm
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
Gris ku e ke gjet njat foto pash besen?
uellkam baj dhe uej

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
Al Bundy
Thu Mar 10 2011, 08:09pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mireserdhe Grisi.Back to top
OLIVE OYL
Thu Mar 10 2011, 08:14pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
.

***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Cen Durimadhi
Thu Mar 10 2011, 09:23pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
mirsevjen tamarshaPo e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Arlo
Fri Mar 11 2011, 04:09am

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Ju flm nga zemra te gjitheve per mikpritjen tuaj ne Shtepin Shkodrane...

Alterran per cilen foto e kishe fjalen? Ate te Profilit apo per Lulet? Gjths mi kan fal jo se i kam gjet hahahahaha...

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
::bud::
Sun Mar 13 2011, 10:42pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Mirse edhe Gris kalosh bukur.
Back to top
SuperGirl
Sun Mar 13 2011, 10:48pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mire se ke ardh
Kalosh sa ma bukur mes neshBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Arlo
Wed Mar 16 2011, 01:08am

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Ju Flm

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
lissandro
Wed Mar 16 2011, 07:31pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Mire se ke ardh ,dhe e kalosh mire Grisi.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Arlo
Mon Mar 21 2011, 04:00pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Flm Lissandro.

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
Arlo
Thu Mar 24 2011, 02:35pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Ej miq e nderrova emrin une.. Nga Grisi ne Arlo..

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
Cen Durimadhi
Thu Mar 24 2011, 05:13pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
arli bilardi mirball ja bane

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
OLIVE OYL
Thu Mar 24 2011, 06:20pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
E gzash, ishtu pa mpelqen ma shum, tash maje njishtu e mas e ndrra ma

[ Edited Thu Mar 24 2011, 06:21pm ]***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
sunríse
Thu Mar 24 2011, 06:25pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Pershnetje Arlo! Uroj te kalosh mire.

[ Edited Thu Mar 24 2011, 06:27pm ]


Think happy thoughts!

Back to top
Arlo
Sat Mar 26 2011, 04:26pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Cen Durimadhi ka shkruar:

arli bilardi mirball ja baneA thu ti ma cen? I ka vdek nana

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
Arlo
Sat Mar 26 2011, 04:27pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
OLIVE OYL ka shkruar:

E gzash, ishtu pa mpelqen ma shum, tash maje njishtu e mas e ndrra maFlm..

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
Arlo
Sat Mar 26 2011, 04:27pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
ѕυммer ka shkruar:

Pershnetje Arlo! Uroj te kalosh mire.Flm SUMMER

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
Alterran
Sat Mar 26 2011, 04:48pm
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
Arlo ka shkruar:

Ju flm nga zemra te gjitheve per mikpritjen tuaj ne Shtepin Shkodrane...

Alterran per cilen foto e kishe fjalen? Ate te Profilit apo per Lulet? Gjths mi kan fal jo se i kam gjet hahahahaha...


foton e profilit (aka avatarin)

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
Arlo
Sat Mar 26 2011, 09:46pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Alterran te me falesh po sinqerisht spo te kuptoj!

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
Alterran
Sat Mar 26 2011, 09:48pm
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
ska gja te veshtir me kuptu ma ap
e kisha fjalen per foton e profilit, ate me at mashkullin zeshkan.
edhe fotos se profilit i thojn ndryshe avatar

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3336 sec, 0.0900 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,127kB