Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Prsh Shkodra!
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Cen Durimadhi
Sat Mar 26 2011, 11:43pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
mas na njall thet , ti ma e xjerre lajmrimin nshtyll

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Arlo
Sat Mar 26 2011, 11:46pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Uneeeeeee?! Jo mar Cen,me cilin sy e pe: Me ate me xham a me ate pa xham

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Mar 26 2011, 11:51pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
me t'than drejten si pata t'vume hiq
kshuqi taksirad e ke me mtregu se si e pat embinin

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
alem
Mon Mar 28 2011, 04:46pm
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Pershendetje Shkodra.


Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
☼sunshine
Mon Mar 28 2011, 05:00pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Alterran ka shkruar:

Gris ku e ke gjet njat foto pash besen?
uellkam baj dhe uej


Alterran spo ke nevoj tash se fotoja keka per marshalla @-) edhe Arlo njashtu do tjet

Arlo po te jap mirseardhjen edhe un e kalofsh mire ktu bashke me ne naqe %%-

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Holly
Mon Mar 28 2011, 06:26pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Mir se ke ardh Arlo . kalosh kandeshem me ne.:)

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Special_One
Mon Mar 28 2011, 06:29pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
Arlo,mire se ke ardhe e kjosh faqe bardhè qe na u bashkove !

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
Gurabi
Mon Mar 28 2011, 07:16pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Arlo MIRE SE NA KE ARDHE e ja kalosh sa me bukur midis nesh .....


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Arlo
Sun Apr 24 2011, 03:41pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Alen, Sunshine, Holly, Special_One, Gurabi . . . Ju flm te gjitheve

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
Arlo
Sun Apr 24 2011, 03:44pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
☼sunshine ka shkruar:

Alterran ka shkruar:

Gris ku e ke gjet njat foto pash besen?
uellkam baj dhe uej


Alterran spo ke nevoj tash se fotoja keka per marshalla @-) edhe Arlo njashtu do tjet

Arlo po te jap mirseardhjen edhe un e kalofsh mire ktu bashke me ne naqe %%-E qa keni me mu ju Meta tu ndrru fotot

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
OLIVE OYL
Mon Apr 25 2011, 02:44pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Gurabi ka shkruar:

Arlo MIRE SE NA KE ARDHE e ja kalosh sa me bukur midis nesh .....
Gurabi ja paske pru mullinin po ja paske lan me e ba kafen vet.Proud of you hahahah***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Arlo
Sat May 21 2011, 12:48am

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Hahahahaha

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3463 sec, 0.0868 of that for queries. DB queries: 51. Memory Usage: 2,808kB