Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Fashion - Estetike - Glamour

<< Previous thread | Next thread >>
Trajtimi i flokeve...
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
MiCoLjA
Thu Apr 12 2012, 08:12pm

Registered Member #2543

ahhahahaha nooooo te pakten un qe i perdori bajagi shpesh skam per zoten ahhaha
faktikisht un i kam coptu tu i ly me boj te zez tu ken se natyrale jam bjonde e bela ikja mi ka irritu e mi ka ba te that si flok se prsh kam 5 muj pa i ly edhe arrij me dallu rranjen shum ma te but pjesa tjeter edhe tesh qe i kam pre mujsha me dal te ngjyra jeme origjinale te dukem se jam edhe nana e fmive te mi ahahhaah

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I

Back to top
- Stella -
Thu Apr 12 2012, 08:57pm

Registered Member #3337

MiCoLjA ka shkruar:

ahhahahaha nooooo te pakten un qe i perdori bajagi shpesh skam per zoten ahhaha
faktikisht un i kam coptu tu i ly me boj te zez tu ken se natyrale jam bjonde e bela ikja mi ka irritu e mi ka ba te that si flok se prsh kam 5 muj pa i ly edhe arrij me dallu rranjen shum ma te but pjesa tjeter edhe tesh qe i kam pre mujsha me dal te ngjyra jeme origjinale te dukem se jam edhe nana e fmive te mi ahahhaah

Se thash per ty perzoten hahaha e di se s'ke gja ca asht aja fjal!

Po masi ma the qe nuk tban gja,tesh po e provoj se kam pas marak e frig se mas t'bajn me xan ngaqi ka yndyr.
Un i kam te thate e kacurrela,me ba mas mi majt mduket vedja si me pa fjet ner ferra imagjino me i ly vet ca po u baka me to hahah.

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle

Back to top
Guest2983928
Tue Jul 24 2012, 08:23pm
Registered Member #953

MiCoLjA ka shkruar:

faktikisht un i kam coptu tu i ly me boj te zez tu ken se natyrale jam bjonde e bela ikja mi ka irritu e mi ka ba te that si flok

Micole, ka mundsi qe edhe ndryshimi hormonal gjate shtatzanive e ka ba te mujtun ket ndryshim te floku jot. Nuk besoj se asht boja apo fakti qe i ke ly shpesh, po gjithcka ban vaki.

Si nuk i kam un floket e thate..ku me e marre.
Nejse, per momentin mka marr shendet floku shyqyr edhe i kam krejt natyral (pa ly, etc) Plus qe edhe me jan rrit bajagi. Ka fundi i veres du me i pre edhe iher qe me i hek majat e djeguna prej sezonit te veres.
Back to top
MiCoLjA
Fri Jul 27 2012, 02:39pm

Registered Member #2543

ja ja shyqyr qe si ke se per njat zot drec qe i ban derman ska pernjat ju rriten shpejt ju es i keni te ynyrshem kurse floku i that edhe nuk rritet shpejt edhe rrin si lesh ba mas mu marr me ta

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF