Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Computer - Software - Downloads
 
<< Previous thread | Next thread >>
✖ Si te ndalojme reklamat ne faqet internet..
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LUPEN
Mon Mar 14 2011, 12:10am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Per ato qe nuk durojne disa faqe internetit qe ekzagjerojne me reklama ne faqet e tyne ateher mund te perdorin kto shtesa per browser-in qe perdorin :

AdBlock Safari trokit ketu

AdBlock Firefox trokit ketu

AdBlock Chrome trokit ketu


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Mon Mar 14 2011, 07:49pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sa e dobishme aq edhe e damshme.
Reklamat jane ato qe kontribojne sadopak per me ndihmu me mbajt faqen aq sa asht e mujtun.
Jena tu u lidh perdite te SHOL e minimumi kishte ken me kliku te pakten 2-3 here te ato reklama si kontribut simbolik.Back to top
LUPEN
Mon Mar 14 2011, 09:34pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
E drejt ajo qe thu ti.

Edhe une jam i mendimit qe nuk ka ashgja te keqe me i perdore ,shumicen e raste ndihmojne per sigurin ne internet.
Ka faqe internetit qe sguxon me ba klik dikun ne faqe e te devijojne ne website tjera qe as nuk i ke kerku as nuk din gja per ta.

ps: per ato qe perdorin browsera te tjere qe nuk i kam shenu ma siper mund te bajne nje kerkim ne google 'AdBlock' edhe shifni ate qe mund tju interresojne.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2605 sec, 0.0815 of that for queries. DB queries: 36. Memory Usage: 2,516kB