Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Sofra e Muhabetit - Zone e lire :: Big Brother Albania - Shkodra
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkodranja Alma Alikaj ne BB4
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Wed Mar 16 2011, 10:34pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Alma eshte 29 vjeçe. Ka lindur ne Shkoder.Jeton prej 14 vitesh ne Itali ku studion per shkenca politike ne vitin e pare ne Universitet. Ka punuar ne fushen e modes prej disa vitesh. Ne vitin 2004 shpallet fituese e "Miss Albania in Italia"
Hobi: Koleksionet, leximi, kercimi dhe shopping.
Alma eshte e fejuar me Antonio Gravino. Antonio beri propozimin me spektakolar qe eshte bere ndonjehere ne nje Reality Show, ne spektklin e te shtunes, date 15 Janar 2011.


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
lissandro
Wed Mar 16 2011, 10:42pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Na e sidh edhe Videoklipin ta shofim Super ket lloj Propozimit ?

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
SuperGirl
Wed Mar 16 2011, 10:43pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Perzoten sdi gja, e as ia kam haberin ku mund ta gjej.
Kto te dhana i mora te faqja e saj ne FB.
Nese dikush din me e gjet diku videon, te na e sjellin.

E hapa temen sepse nuk e kishim update-u hic kategorine e Big Brother.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
::bud::
Wed Mar 16 2011, 10:59pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
trokit ketu
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Mar 17 2011, 08:46am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
I urrej keto lloj programesh!
Cheep entertainment!
Me duket sikur shtetet perendimore i cojne kompanite ne shtete te treta per pune me pagese te lire. Pssssssssssssss....... idiotesi.
Ps tema mund te jete interresante per te tjeret dhe thjeshte tham mendimin tem dhe preferencen teme.
Sa per kete shqiptaren, well good luck and I really don't care pssssss.... Me shkon mendja tek Japonia dhe Zelanda e Re ose thjeshte Australia e shume vende te Botes qe vuajne tragjedi per cdo dite.
Ehhh well ishtu po mendoj e s'kam gja kunder askujt po thjeshte ndihem ma mire qe u shpreha ...........

I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Thu Mar 17 2011, 10:26am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahah edhe un e mendoj si ti a-cat. n'fakt as e kam pa nji dite big brotherin as simjet e as vjet. bahh nuk durohen.
e hapa temen vetem sepse kishte mbet hala e shkrume 'big brother 3' e u dote me e update-u ifije. ikja asht tu m'dal ne anderr naten se asht cu njena tu i ba reklam ne fb, e m'erdhi hakut tu me ftu me i ba like. e un prej inatit s'ia bej, lol

S'kam gja kunder atyne qe e ndjekun, biles po te kisha kohe ndoshta do e kisha ndjek edhe une, por me u fiksu para tv tan diten tu i pa a po flejne, ca po flasin, pse po flasin...grrrrrrr m'duket e tepert.

hajt ma nejse.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
lissandro
Thu Mar 17 2011, 10:44am
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Hahahah mu kurr nuk me ka pelqy, Big brother te thuash shumica vijn nga nje nivel shum i ulet, dhe menjeher pa kur fare kontributit behen me fame.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Mbreteresha
Thu Mar 17 2011, 12:30pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ja ku ju erdhi ni qe e adhuroj big brotherin jo me i pa perdite si shoh,por veq te shtunen...me e dit se bahet nami slevizi prej vendit hahahahahah
alma eshte shume vajze e mire,me pelqen shume,ka vujt shume ne jete,mami saj eshte nda nga i jati qysh se ka ken shume e vogel alma.e kur ka ken 15 vjece gjyshi saj e ka feju me nji djal qe kjo se ka dasht,e diten qe eshte martu ne mbremje eshte arrtis prej asaj shpije,,,ka vujt shum shum,,ka marr rrugat e kurbetit bashke me mamin e vellain e saj,dhe atje ka gjet pune shpi shkolle,dhe ne fund ka gjet dashurine e saj,nje burre qe me te vertete e don (tpakten qa pashe naten e propozimit) shume,,,
nana e ketij djalit se don se eshte shiptare po tesh qe ka hy ne bb i sjellen do foto ku kishte ba foto me mamin e almes,gja qe tregon se e ka pranu lidhjen e tyne ..mu ba shume qefiii

uroj me gjith zemer ta fitojne alma,,
nuk e di sa ju pelqen ju por gjith kete qe ju shpjegova ma nelt ketu e keni te pershkrume nga vete almaNese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Thu Mar 17 2011, 12:32pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ardhja e gjyshit te almes ne big brother
trokit ketu

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
SuperGirl
Thu Mar 17 2011, 12:35pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Edhe prinderit e mi dit shtune njiten para TV-se njashtu si ti Lovi
Edhe Miri me Alterranin me pa Arbana's boobs hahaahaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Mbreteresha
Thu Mar 17 2011, 12:40pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
prezantimi i almes


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Thu Mar 17 2011, 12:52pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
SuperGirl ka shkruar:

Edhe prinderit e mi dit shtune njiten para TV-se njashtu si ti Lovi
Edhe Miri me Alterranin me pa Arbana's boobs hahaaha


ahahahahhahha ajo arbana eshte prezantusja ma e mire qe ka top channel.eshte shume e thjeshte dhe teper terhekse..ska faj miri me babon ahahhahahah
super me ra teprmet slevizi prej vendit hohohohoho
kam hall me e ba ba pak tifoze kete coqen teme a-cat po ncuk mduket se spakam shance lol
keka feja me shku nje nat ne shkoder me e pa me familjen tane super se ketu te une kurrkush se shef ,,kam qef me komentu me diken e shkreta une

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
SuperGirl
Thu Mar 17 2011, 12:58pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ahahahah un dit shtune kur i marr ne telefon n'darke, e coj te top channel, e shof kur ka publicitet per me i ra telefonit, se sdu me ia nderpre show-n

per nder, ba me e pa me nji sy kritik psikologjik, mund te gjesh gjana interesante ne reality show te tille, me pa si sillen njerezit e sa jane vetvetja...por po kena aq shume ne jeten e perditshme me analizu e me shkatrru nervat, sa spo m'bjen ne mend me ndjek kto.

Gjithsesi propozimi paska ken i bukur. Me vjen keq per vujtjet qe paska kalu. tesh po i bej like faqes ne FB, ahahahahaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
jimm
Thu Mar 17 2011, 01:44pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
sa mir, tesh qe e mora vesh qe keka nji shkodrane ne bb4 kam me fjet rahat, un si shkodran krenohem me kyt vajz. pffffffffffff preferoj me pa nej dokumentar
Back to top
Cen Durimadhi
Thu Mar 17 2011, 05:00pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
edhe un eshof dit shtune , me t'than drejten Almen e kam njish e asht tu ti ba me lujt meq tana ata si jan aty,tju vjen hakut.Ket her mduket asht ne nominim mas gabosha
Gjyshin ja njaf i pelqen pak me e thek ka i fice ashtu ujit, po si tan maaaaaaaaaa

Pse sna ka fol kush per Marjeten shoqen e Micoles
Mvjen keq pa aja nuk asht dasht me hi ne bigbradher , edhe me at gjest si bani te shtunen si kaloj e xjerri vedin se prej ka asht


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Mbreteresha
Thu Mar 17 2011, 05:33pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Cen Durimadhi ka shkruar:

edhe un eshof dit shtune , me t'than drejten Almen e kam njish e asht tu ti ba me lujt meq tana ata si jan aty,tju vjen hakut.Ket her mduket asht ne nominim mas gabosha
Gjyshin ja njaf i pelqen pak me e thek ka i fice ashtu ujit, po si tan maaaaaaaaaa

Pse sna ka fol kush per Marjeten shoqen e Micoles
Mvjen keq pa aja nuk asht dasht me hi ne bigbradher , edhe me at gjest si bani te shtunen si kaloj e xjerri vedin se prej ka ashtprej grizhet mar asht hohohohohoho (pse qa bani mar?)Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Cen Durimadhi
Thu Mar 17 2011, 05:40pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
hahahaha ti e the se thash un
qe orgeni tu fol zdi per ca e kja pa fillon me u zgerdhi me vajzen si doli , mu duk shum pa edukat pa rrespekt kur aj tjetri flet dicka seriozisht, kja pa pik turpit zgerdhihet zdiiiiiiiiii

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Mbreteresha
Thu Mar 17 2011, 05:55pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Cen Durimadhi ka shkruar:

hahahaha ti e the se thash un
qe orgeni tu fol zdi per ca e kja pa fillon me u zgerdhi me vajzen si doli , mu duk shum pa edukat pa rrespekt kur aj tjetri flet dicka seriozisht, kja pa pik turpit zgerdhihet zdiiiiiiiiii


ja mar naq ,qavi nuk qeshi...qavi se ja mori mendja se po del klodi edhe kujtova se qeshi por ncuk ishte tu qa

pu qa e kam inad njat ogrenin,si gru e keqe ehste


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Cen Durimadhi
Thu Mar 17 2011, 06:04pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
ja moj aja ishte e zgerdhime pa cfar e qamunet njashtu ?
ogrenin t'hajn terhan se mir e ka

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Thu Mar 17 2011, 07:45pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

...
Edhe Miri me Alterranin me pa Arbana's boobs hahaahaNuk e di Alterrani po Mirit i ka mbet hatri qe e ke kufizu interesin e tij vetem boobs e Albanes. Miri Albanes i sheh boobs, back, legs...
Back to top
SuperGirl
Thu Mar 17 2011, 07:48pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Nuk m'falet! Kerkoj falje zyrtarishtBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Mbreteresha
Thu Mar 17 2011, 07:57pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
In love ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Edhe prinderit e mi dit shtune njiten para TV-se njashtu si ti Lovi
Edhe Miri me Alterranin me pa Arbana's boobs hahaaha


ahahahahhahha ajo arbana eshte prezantusja ma e mire qe ka top channel.eshte shume e thjeshte dhe teper terhekse..ska faj miri me babon ahahhahahah
super me ra teprmet slevizi prej vendit hohohohoho
kam hall me e ba ba pak tifoze kete coqen teme a-cat po ncuk mduket se spakam shance lol
keka feja me shku nje nat ne shkoder me e pa me familjen tane super se ketu te une kurrkush se shef ,,kam qef me komentu me diken e shkreta une


hahahaha sa e forte une thashe se ke than miri me babon

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Thu Mar 17 2011, 07:57pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

Nuk m'falet! Kerkoj falje zyrtarishtHahaha lol prit se s'ka ardh hala Alterrani. Bani copy/paste ma vone:DBack to top
SuperGirl
Thu Mar 17 2011, 08:03pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hajt ishalla nuk duket ktej paritBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
~*Christel*~
Thu Mar 17 2011, 10:53pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
SuperGirl ka shkruar:

Alma eshte 29 vjeçe. Ka lindur ne Shkoder.Jeton prej 14 vitesh ne Itali ku studion per shkenca politike ne vitin e pare ne Universitet.Ne vit te pare???? lol paska hi ne shkolle para se me shku te big brother, me thane qe baj universitet

qeshi...nejse, suksese vajzes edhe se nuk e njof hic
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3206 sec, 0.0888 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,111kB