Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Sofra e Muhabetit - Zone e lire :: Big Brother Albania - Shkodra
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkodranja Alma Alikaj ne BB4
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Thu Mar 24 2011, 09:09pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Alterran ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

lol Ok. A shet Alterrani ndonje parcel edhe nga Tuna? Just asking..


boll ke arbanen ti
lene albanen spo te ban gja

kush a tuna? aja qe kendan a?
po kam toka edhe andej e s'shes gjaAlbana asht ne Top list temen po edhe kjo Tuna ka fillu me m'tundu.

Alterran pse s'thu qe paske ken kulak ti? Po shkoj me pa edhe Arbanen se prite zot m'ke ble ndonje gja edhe andej.
Back to top
Mbreteresha
Thu Mar 24 2011, 09:48pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Miri74 ka shkruar:

Alterran ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

lol Ok. A shet Alterrani ndonje parcel edhe nga Tuna? Just asking..


boll ke arbanen ti
lene albanen spo te ban gja

kush a tuna? aja qe kendan a?
po kam toka edhe andej e s'shes gjaAlbana asht ne Top list temen po edhe kjo Tuna ka fillu me m'tundu.

Alterran pse s'thu qe paske ken kulak ti? Po shkoj me pa edhe Arbanen se prite zot m'ke ble ndonje gja edhe andej.ti miri ke met pa gja se arbana ka nji burr
kshuqe turru ka albana se edhe tunen e kena martu lol


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Thu Mar 24 2011, 09:52pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ツ ka shkruar:

In love ka shkruar:

doli alma


Ptuuuu jazek i qoft BB
Edhe une e shof dit te dile besa maj Lov se thahem me degju shqip e ma mir ita se hic...Tesh per sa i perket Almes, po ma kujton gjyshen se aja thot "S'na dojn ne Shkodrant" Po duhet me kuptu se asht loje, dhe ka dy gjana kryesore: e para asht se nuk majn mrend per gjate ata qe sbajn gja sepse populli hardhek don me pa, edhe e dyta asht se ata ma te votumt, si per me ndejt mrend e si per me dal, nuk i nxjerr kush (kuptohet perfshi ktu edhe naj kokerr qe a fut me mik si puna Ogrenit haha). Si dojn me fitu lek ndrysh?
A kishte me dal Olta vjet a skishte me dal kush...populli deri Endemolit i ka shkru per me e nxjerr jashte edhe prap nthuqpo thanen ka kunat at sokol ballen,,pse maj oltake ka pas gja ajo vjet ahhahha

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Thu Mar 24 2011, 09:52pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Arbanen me ma fal se du me tan ate shkarp qe ka.

Ka ana tjeter ajo shkarpa e Albanes me pelqen shume. Vetem mu. E nji milion meshkujve shqiptar.

Kurse Tuna asht hala e vogel me buxhingla.Back to top
West****
Fri Mar 25 2011, 11:20pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
A din kush me m'than ca eshte puna e ktij boksierit me ket kopliksen a prej ka asht, ka gati nje ore qe vetem eshte tu i ba moral, mos m'thuj ket ma ose ate ma ca i ka than ai qe kjo eshte ofendu ose s'di se ca ?
paskan plas llokumat dhe ne bb4 )
Back to top
jimm
Sat Mar 26 2011, 01:14pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
Holly ka shkruar:

~*Christel*~ ka shkruar:

po pra, doka me dal ne pencion njaty


Nuk besoj qe ashte von kurr me studiju
Tan nuk e kan pas fatin me fillu filloren e me i dal ne kry tana studimeve pa nderprerje. Nuk ke mudesi financiare ose vete jeta nuk te jep mundesit + ka shum e shum arsy te tjera. Paragjykimi ashte i tepert ....shkolla nuk ka mosh . Me ban shum pershtypje qe lexova kete coment!holly asht e vertet qe nuk ka mosh per ate qe ka qef me studiu, por jo kur je 29 vjece ne vit te par dhe e nderpret per me marr pjes te nji reality, duket qart se sa me qef e ka dhe kot munohet me na ba si studente nejse puna saj
Back to top
Mbreteresha
Sat Mar 26 2011, 06:42pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ti jimm mas na e shaj patroten loool

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Sat Mar 26 2011, 11:00pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
A me duket mu apo Arbana kur qesh i ngjan pak ksaj? trokit ketu

Back to top
~*Christel*~
Sat Mar 26 2011, 11:12pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Miri74 ka shkruar:

A me duket mu apo Arbana kur qesh i ngjan pak ksaj? trokit ketu
ku te ka shku menja
Back to top
Cen Durimadhi
Sat Mar 26 2011, 11:56pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
si me e than , pa sante doli Mirjeta Pahhhhhh ca kishte pa ken nji , tan tak e tak e tak i tha ne studio

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Guest2983928
Sat Apr 02 2011, 02:52pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Mas harroni sante me pa finalen
Back to top
Mbreteresha
Sat Apr 02 2011, 03:23pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
tan ma te mirt kan dal kan met do qurraca e do mashtrusa,,veq hajt po e shohum edhe finalen..njaj marieli mirbooll po kta tjeret mas me i ba njenit mashallah

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
~*Christel*~
Mon Apr 04 2011, 11:58pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
In Love a u gezove qe fitoj helena?
Back to top
Mbreteresha
Tue Apr 05 2011, 09:41am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
helena trojes aaa? ne ate pike qe kishte shku puna kisha qef me e fitu gysi po hajt maa...

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
lissandro
Mon Apr 18 2011, 03:08pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
In love ka shkruar:

ja ku ju erdhi ni qe e adhuroj big brotherin jo me i pa perdite si shoh,por veq te shtunen...me e dit se bahet nami slevizi prej vendit hahahahahah
alma eshte shume vajze e mire,me pelqen shume,ka vujt shume ne jete,mami saj eshte nda nga i jati qysh se ka ken shume e vogel alma.e kur ka ken 15 vjece gjyshi saj e ka feju me nji djal qe kjo se ka dasht,e diten qe eshte martu ne mbremje eshte arrtis prej asaj shpije,,,ka vujt shum shum,,ka marr rrugat e kurbetit bashke me mamin e vellain e saj,dhe atje ka gjet pune shpi shkolle,dhe ne fund ka gjet dashurine e saj,nje burre qe me te vertete e don (tpakten qa pashe naten e propozimit) shume,,,
nana e ketij djalit se don se eshte shiptare po tesh qe ka hy ne bb i sjellen do foto ku kishte ba foto me mamin e almes,gja qe tregon se e ka pranu lidhjen e tyne ..mu ba shume qefiii

uroj me gjith zemer ta fitojne alma,,
nuk e di sa ju pelqen ju por gjith kete qe ju shpjegova ma nelt ketu e keni te pershkrume nga vete alma
Bravo In love te luamshin duart qe e ke pru ket clip
po habitem per Almen mbas propozimit e vetmja fjal qe e perseriti disa her ishte e hangra edhe un me ket shprehje me doli prej qefit thu se nuk kisht ndonje shprehje tjeter .

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Shkodra100
Sat Mar 17 2012, 12:02am
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
30 sekonda me ore ne dore e kam pa. Ishalla nuk pa me padisin ata te TopChannel qe ja u mora "Stream' pa leje per 30 sekonda.lol
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3167 sec, 0.0908 of that for queries. DB queries: 56. Memory Usage: 2,912kB