Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shikoni Filma Falas Online
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Thu Mar 24 2011, 11:32pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Ne internet ka shum faqe ku mund te shikosh filma, direkt dhe ndoshta edhe duke lidhur komjutrin tuaj me TV.

Qdo gja mbi Filmat Falas Online.

Nje faqe qe perdori un asht trokit ketu

... po ashtu ne toolbar mund te seleksjononi search engine "solar movie" per ta kerkuar.

Shikime te kandshme

Shembull:Narnia trokit ketu
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Mar 25 2011, 07:06pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

Ne internet ka shum faqe ku mund te shikosh filma, direkt dhe ndoshta edhe duke lidhur komjutrin tuaj me TV.

Qdo gja mbi Filmat Falas Online.

Nje faqe qe perdori un asht trokit ketu

... po ashtu ne toolbar mund te seleksjononi search engine "solar movie" per ta kerkuar.

Shikime te kandshme

Shembull:Narnia trokit ketu


Thank you badush po shkeputet shpesh me acaroi, ndoshta duhet me prite deri sa te bahet upload krejt mandej me e pa
Thoughtful as always!


I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Fri Mar 25 2011, 08:06pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Une nja 15 min qe provova nji film me doli cilesia shume ma mire se kisha mendu tu pas parasysh se jane filma online.

Une kam shpejtesi te madhe e nuk pata shkeputje po tham qe dikush qe e ka te kufizume mundet me pas probleme.

Thanks bud.Back to top
::bud::
Fri Mar 25 2011, 10:21pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
a-cat prit nja 5 minuta deri sa te mbushtet pak dhe pastaj qo nivelin e fimit ne fillim keshtu qe buffering ka pak hapsine dhe nuk te bllokon.

Disa vidjo kan cilesi te mire si zanore ashtu edhe vizive. Ne TV shikohen normal. Po si gjithmone "Nothing Comes for Free"

Poqese keni site tjera na i sjellni ketu? Thanks


Back to top
LUPEN
Sat Mar 26 2011, 02:35am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
MosFli ,filma me titra shqip trokit ketu


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Sat Mar 26 2011, 09:05pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
LUPEN ka shkruar:

MosFli ,filma me titra shqip trokit ketuInteresante po cilesia e filmave ishte shume e dobet.
Back to top
Al Bundy
Sat Mar 26 2011, 10:49pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
::bud:: ka shkruar:

... Po si gjithmone "Nothing Comes for Free"

...Ne internet, nqs shkerkohet, ooooh yes !!! It comes free. I mean it can be converted to 'free':D
Back to top
LUPEN
Sun Mar 27 2011, 02:08pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Miri74 ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

MosFli ,filma me titra shqip trokit ketuInteresante po cilesia e filmave ishte shume e dobet.luje antenen ka taraboshi:d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2174 sec, 0.0860 of that for queries. DB queries: 43. Memory Usage: 2,655kB