Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Pershendetje nga Gjermania.
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
alem
Sat Mar 26 2011, 10:24pm
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Quhem Alem.Jamme me origjine Dibrane por jetoj ne Gjermani.Edhe pse nuk di mire shqip shpresoj te ja kalojme mir se bashku.Ju pershendes te gjitheve.

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
Arlo
Sat Mar 26 2011, 10:25pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Mir se na erdhe Alem

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
MiCoLjA
Sat Mar 26 2011, 10:28pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
Alem mir se ke ardhh naqe e kalofsh mir mes nesh

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
alem
Sat Mar 26 2011, 10:46pm
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Flm per mikpritjen nga ju te dy mbi mua.Po mundohem ta gjej fillin po nuk po i kuptoj shume gjera.

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
Arlo
Sat Mar 26 2011, 10:50pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Alem mas e qaj kryt se nuk je vetem...

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
alem
Sat Mar 26 2011, 10:57pm
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Une shqip nuk di mire,dialektin e Shkodres e kam ndigjuar shume rralle.Naten e mire Arlo,nje fund jave te kendeshem miku im.

[ Edited Sat Mar 26 2011, 10:58pm ]

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
Arlo
Sat Mar 26 2011, 10:59pm

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Do msohesh Alem.. Naten dhe gjthsh nje fundjav te bukur dhe per ty..

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
Al Bundy
Sat Mar 26 2011, 11:04pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
alem ka shkruar:

Flm per mikpritjen nga ju te dy mbi mua.Po mundohem ta gjej fillin po nuk po i kuptoj shume gjera.Ne fillim kena pas hek tan te zite e ullinit me kuptu ku asht dera e ku pixherja, po ku prej qefit e ku prej hallit mesohet shpejt.

Mirese ke ardh!

P.S: Nqs ke pytje mos na kurse.
Back to top
::bud::
Sat Mar 26 2011, 11:22pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
alem ka shkruar:

Quhem Alem.Jamme me origjine Dibrane por jetoj ne Gjermani.Edhe pse nuk di mire shqip shpresoj te ja kalojme mir se bashku.Ju pershendes te gjitheve.


Mirese erdhe Alem.

Shqipen nuk e dike mire po chit-chatit i vike hakut.

Back to top
alem
Sun Mar 27 2011, 10:47am
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Flm,po nuk e di a e pate me shaka apo me te vertete bub.Sidoqofte te pershendes.

[ Edited Sun Mar 27 2011, 10:48am ]

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
sunríse
Sun Mar 27 2011, 11:04am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Persh & kalosh sa ma kendshem ktu Alem.


Think happy thoughts!

Back to top
alem
Sun Mar 27 2011, 11:14am
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Flm,Summer.Qenkeni edhe me bujare se sa e kam dite une ju Shkodranet.Shpresoi te jemi miq edhe ne te ardhmen.

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
LUPEN
Sun Mar 27 2011, 12:33pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Pershnetje alem de .
Me sa kam pa je nje antar i nderum te nji forum tjeter ,sigurisht do tjesh edhe ktu.
Mireserdhe.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
alem
Sun Mar 27 2011, 12:40pm
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Ke te drejte miku im.Jam edhe ne nje forum rjeter.Edhe atje kam miq e mike plot.Flam per mukpritjen.Shpresoj te ja kalojme mire edhe ketu.

:-h

[ Edited Sun Mar 27 2011, 01:42pm ]

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
Cen Durimadhi
Sun Mar 27 2011, 02:38pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Alem jam tu e pa se ke met e knaqun prej forumistave tjert
edhe un te uroj mirseardhjen edhe t'tham me u knaq si cke me te ,,,,, sa per shkodrant deri msot sja kan mydh kerkuj deren veq per me prit e qit sna e kalon kush nshqipni

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
alem
Sun Mar 27 2011, 03:04pm
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Po po kam pas nje shok nga Shkodra.Jam kuptuar shume mire me te.Me ka fole shume per Shkodren e shkodranet.Per ndryshe nuk kam qene as nje here ne Shkoder.E kam pas kaq shik sa me ka pas dhene 25 mije Euro me ja mbajte deri sa iku per Angli.Atehere ishte edhe ai ne Gjermani ketu afer meje.Shemsa.Prandaj me kan ngele shume te ngrohte shkodranet.Te pershendes nga Hannover,Gjermani.(jam mashkull)

[ Edited Sun Mar 27 2011, 03:06pm ]

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
OLIVE OYL
Sun Mar 27 2011, 04:30pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Zotndi Alem, ju uroj mirseardhjen, e shpresoj te ndiheni mire nen shoqerine tone!

Qendrim te kendshem!***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
alem
Sun Mar 27 2011, 05:26pm
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Flm Olive Oyl.Kam kenaqesi edhe nga ana ime.Shpresoj te ja kalojme mire.

:-h:-h

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
SuperGirl
Sun Mar 27 2011, 07:22pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mire se erdhe alem!
Kalofsh kandshem mes nesh!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Guest2983928
Sun Mar 27 2011, 07:35pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Mirse na ke ardh e ja kalosh sa me kendshem!

Kenaqesi me pas nje dibran mes nesh

Ju pershndes!

[ Edited Sun Mar 27 2011, 07:36pm ]
Back to top
alem
Sun Mar 27 2011, 09:07pm
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Flm Super Girl dhe Dushja.Flm per fjalettuaja te perzemerta dhe mik pritese.Mbetem me shprese se do te jemi miq virtual edhe ne te ardhmen.Ju pershendes,dhe nje fillim jave te suksesshem e te mbare.Respekt.

:-hX(

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
alem
Sun Mar 27 2011, 09:09pm
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
:-h:-h:-h:-h

[ Edited Sun Mar 27 2011, 09:10pm ]

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
Alterran
Sun Mar 27 2011, 09:13pm
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
Alem ske ken asnjeher ne Shkoder? UUUU
po hajde kyt ver se po te shetisim me olivin e me SG e me nakend tjeter, po te msojm rrugicat e Shkodres
mirseerdhe meqe ra fjala

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
Gurabi
Sun Mar 27 2011, 09:16pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
ALEM mire sE NA ke ardh e ja kalosh sa me bukur midis nesh ...
paskan harru met qeras kta dranet urdhna e ardhsh i bardh


Pershendetje nga GurabiaGive the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
OLIVE OYL
Sun Mar 27 2011, 09:18pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Alterran ka shkruar:

Alem ske ken asnjeher ne Shkoder? UUUU
po hajde kyt ver se po te shetisim me olivin e me SG e me nakend tjeter, po te msojm rrugicat e Shkodres
mirseerdhe meqe ra fjalashif shif ky...fill te rrugicat***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3337 sec, 0.0911 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,127kB