Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Rreth Shkodrës dhe për Shkodrën
 
<< Previous thread | Next thread >>
[poll] Genc Uruci Apo Lorenc Luka
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Cen Durimadhi
Sun Apr 03 2011, 09:03pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Per kryetar bashkijet votoni ?
Gezim Uruçi

Lorenc Luka

Kush mendoni se duhet me u zgjedh kryetar bashkijet pervec mejet

Seriozisht tesh shkune voten edhe ti
Ke deshironi me pa kryetar bashkijet ?

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
shkodrani ne mergim
Mon Apr 04 2011, 08:47am
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
Asnjeri e as tjetri.
Te dy jane pune m....Te dy hajduta,te dy injoranta,etj etj e ska mbarim.
Nese do te kishte kandidat i pavurur,per te do te kisha votuar.Perndryeshe,une nuk do kisha shkue me votue,bojkot,dhe kete do e kisha rekomandue per te tere shkodranet kush ka mundesi per te votuar.Megjithse voten time(dhe te familjes) e kane vjedhur gjithmone(dhe kete e di)sepse e dine nuk jetoj ne shkoder.
Ma mire ty Cen mi ti dhane votat,se atyre,haha.

[ Edited Mon Apr 04 2011, 08:50am ]
Back to top
lorik
Wed Sep 07 2011, 03:25pm
Registered Member #4602
Joined: Wed Aug 24 2011, 01:35pm

Posts: 28
shkodrani ne mergim ka shkruar:

Asnjeri e as tjetri.
Te dy jane pune m....Te dy hajduta,te dy injoranta,etj etj e ska mbarim.
Nese do te kishte kandidat i pavurur,per te do te kisha votuar.Perndryeshe,une nuk do kisha shkue me votue,bojkot,dhe kete do e kisha rekomandue per te tere shkodranet kush ka mundesi per te votuar.Megjithse voten time(dhe te familjes) e kane vjedhur gjithmone(dhe kete e di)sepse e dine nuk jetoj ne shkoder.
Ma mire ty Cen mi ti dhane votat,se atyre,haha.


me taman se te dy jan pun m..... Por ma mir ta fitote URUQI,per arsy t vetme me ja thy hunden ktyne qejve demokratikes.Qa me ba se kur asht ba sot dukagjinsi me arrit me vendos per fatin tand sot ne shkoder.9 mije vota jan ma shum prej ktyne shtresave jo shkodrane.
Back to top
::bud::
Wed Sep 07 2011, 03:35pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Kujdes Lorik/apo belgium apo sdi si te therras ma.

Shtresat jo shkodrane jetojn ne shkoder njashtu si ke jetu di jasht shtetit deri me dje prandaj ke pak kujdes.

Back to top
::bud::
Fri Jan 11 2013, 10:06pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 12 2013, 01:17pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
bud hajt maaaaa ma nfund ne 2013, prej sa e sa vitesh qeverisje i banen kta gjana, kta rrug ishin dasht me u ba ka her
edhe ky zatnija si nuk doli nji emison me fol per punsimin e popullit shkodran, apo ska ca thet????

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
visi09
Sat Jan 12 2013, 02:35pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
I mut jan te dy mfalni per shprehjen

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 12 2013, 05:04pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
vis tkena fal ma

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2066 sec, 0.0976 of that for queries. DB queries: 45. Memory Usage: 2,787kB