Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
[poll] Votoni Per Moderator Ne ShkodraOnline
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Z. Zamir Kaceri
Tue Dec 11 2007, 12:04pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625

Cili nga keta nallbanat me poshte eshte i preferuari juaj?

ST the 1

Shkodra

Denion

Vanesa

Eltoni

VishoYou do not have the required permissions to vote in this poll

Votes: 30
Arsyeja qe vendosa vetem keta persona eshte se keta jane personat qe e frekuentojne me shume se kushdo tjeter Chatin. Sa per Bossin dhe Superin nuk ka nevoje ti perfshija pasi jane Admine dhe nuk e rruajne per operatoret e chatit.

[ Edited Tue Dec 11 2007, 12:05pm ]

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Dec 11 2007, 12:10pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Une ja dhashe denionit se me duk ma nallbani nder tan kta nallbanat tjere. edhe asht djale i mire shume, i nderum e i respektum, nuk e di se ma ka prish naj here.

[ Edited Tue Dec 11 2007, 12:13pm ]

Lumi Dushes
Back to top
visho
Tue Dec 11 2007, 12:20pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
un votova per at shoqenBack to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Dec 11 2007, 02:27pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Me shoqni shkon edhe kja pune visho.

Lumi Dushes
Back to top
Holly
Tue Dec 11 2007, 03:48pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
une fotova per st.. the one.
Dolfi edhe ti e ke shok denionin apo jo? hahahahahhahahahhahahaha

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Dec 11 2007, 05:04pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Holly ka shkruar:

une fotova per st.. the one.
Dolfi edhe ti e ke shok denionin apo jo? hahahahahhahahahhahahaha


Artist djale asht, a dan me ta prezantu se e kam njaq muhabet me te.

Lumi Dushes
Back to top
L - N
Tue Dec 11 2007, 05:31pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
DolfiOnline ka shkruar:

Holly ka shkruar:

une fotova per st.. the one.
Dolfi edhe ti e ke shok denionin apo jo? hahahahahhahahahhahahaha


Artist djale asht, a dan me ta prezantu se e kam njaq muhabet me te.


Tetan jane artista ktu si thu mor dolf djali

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Holly
Tue Dec 11 2007, 05:39pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
DolfiOnline ka shkruar:

Holly ka shkruar:

une fotova per st.. the one.
Dolfi edhe ti e ke shok denionin apo jo? hahahahahhahahahhahahaha


Artist djale asht, a dan me ta prezantu se e kam njaq muhabet me te.hahahaha jo ske nevoj se edhe une e kam njaq muhabet me te

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Dec 11 2007, 05:45pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Holly ka shkruar:

DolfiOnline ka shkruar:

Holly ka shkruar:

une fotova per st.. the one.
Dolfi edhe ti e ke shok denionin apo jo? hahahahahhahahahhahahaha


Artist djale asht, a dan me ta prezantu se e kam njaq muhabet me te.hahahaha jo ske nevoj se edhe une e kam njaq muhabet me te


lum si ti pasha zoten, se ke idene ca po ta kam lakmin. denion nuk ban ma nana.


Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Dec 11 2007, 05:46pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Lec Neli ka shkruar:

DolfiOnline ka shkruar:

Holly ka shkruar:

une fotova per st.. the one.
Dolfi edhe ti e ke shok denionin apo jo? hahahahahhahahahhahahaha


Artist djale asht, a dan me ta prezantu se e kam njaq muhabet me te.


Tetan jane artista ktu si thu mor dolf djaliKush ta prish ty o Zotni Lec, nuk ka lind hala aj bir nane qe ta prish ty. Du me te propozu per kryeplak forumit se ma i mocmi e ma i mecmi nder tan ne je.


Lumi Dushes
Back to top
babo
Tue Dec 11 2007, 06:55pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
per st the one edhe une

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
♥Vαηα♥
Tue Dec 11 2007, 07:11pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
un votova per vishon sepse esht person qe e rrespektpj ma shum dhe asht taman person qe din ta drejtoj chatin jo si fmijacat qe jan flm

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
::bud::
Tue Dec 11 2007, 07:18pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Un deshta me ja dhane vedit po meqe emri jem nuk ishte ja dhashe St's

Po baj lojna se po ST-ja e meriton.

Urime.
Back to top
L - N
Tue Dec 11 2007, 10:25pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
DolfiOnline ka shkruar:

Lec Neli ka shkruar:

DolfiOnline ka shkruar:

Holly ka shkruar:

une fotova per st.. the one.
Dolfi edhe ti e ke shok denionin apo jo? hahahahahhahahahhahahaha


Artist djale asht, a dan me ta prezantu se e kam njaq muhabet me te.


Tetan jane artista ktu si thu mor dolf djaliKush ta prish ty o Zotni Lec, nuk ka lind hala aj bir nane qe ta prish ty. Du me te propozu per kryeplak forumit se ma i mocmi e ma i mecmi nder tan ne je.O dolf djali si e ke punen mor burr se hera e dyt qi munohesh me kene i fije ma humorist se te takon me ken, pak si shum problem po te qet kjo mosha apo pleqnia si ke qefe ti me i than, se asht hera e dyt qi po munohesh me ba ti si i mecem jo une. Djal permaj vedin se nuk kam koh per ty, dhe mos e mer shoqnin qi te jap ty per dobsi se gabohesh shum grup se jam 35 vjec e jo kojshia jot i vogel ta marsha

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Dec 11 2007, 10:59pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
E ke gabim Zotni lec se nuk kam kerku me u tregu ironik, perkundrazi kam shume respekt per ty. Ndoshta kam gabu por te garantoj qe nuk e kam pas me te ul ty si figure, jo ty po askend.

Lumi Dushes
Back to top
L - N
Tue Dec 11 2007, 11:12pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
DolfiOnline ka shkruar:

E ke gabim Zotni lec se nuk kam kerku me u tregu ironik, perkundrazi kam shume respekt per ty. Ndoshta kam gabu por te garantoj qe nuk e kam pas me te ul ty si figure, jo ty po askend.


Falemners dhe na fal per keqkuptimin, te pershnes

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Guest2983928
Tue Dec 11 2007, 11:17pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
DolfiOnline ka shkruar:

Arsyeja qe vendosa vetem keta persona eshte se keta jane personat qe e frekuentojne me shume se kushdo tjeter Chatin. Sa per Bossin dhe Superin nuk ka nevoje ti perfshija pasi jane Admine dhe nuk e rruajne per operatoret e chatit.Pershndetje Denion!

Tesh ti a e ke fjalen per Operator chatit apo moderator (si thot tema) sepse jan dy gjana shum t'ndryshme.
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Dec 11 2007, 11:18pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Deja Amara ka shkruar:

DolfiOnline ka shkruar:

Arsyeja qe vendosa vetem keta persona eshte se keta jane personat qe e frekuentojne me shume se kushdo tjeter Chatin. Sa per Bossin dhe Superin nuk ka nevoje ti perfshija pasi jane Admine dhe nuk e rruajne per operatoret e chatit.Pershndetje Denion!

Tesh ti a e ke fjalen per Operator chatit apo moderator (si thot tema) sepse jan dy gjana shum t'ndryshme.
per te chati maj naqe. operator chati.se na xinen tu na ba ban. na banen me marr valigjet.
jepja shokut jote nje here ti.

Lumi Dushes
Back to top
Guest2983928
Tue Dec 11 2007, 11:19pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Ty po ta jap ty se ato tjert se dojn kaq shum chatin sa ti
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Dec 11 2007, 11:20pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Lec nuk ka gja ma naqe, me mire qe ndodhi ajo gje pasi ishalla e shohin edhe te tjeret edhe te mesojne se si zgjidhen keqkuptimet.

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Dec 11 2007, 11:31pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Deja Amara ka shkruar:

Ty po ta jap ty se ato tjert se dojn kaq shum chatin sa tiTa shtoft ZOti o ZOt. Nuk kam me ta harru kurre, ta paca borxh, je e nderume.


Lumi Dushes
Back to top
sT...
Wed Dec 12 2007, 10:26pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Vota i shkon atij qe merr ban 12-oresh

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
shkodra
Wed Dec 12 2007, 10:47pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
une voten teme e dhashe hahahahahhahahah

no comment......
Back to top
Vaskja
Sat Dec 22 2007, 07:00pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
une votova per shkodren se asht i vetmi qe me ka orientu ne forum.


Back to top
Bujana's
Sat Dec 22 2007, 07:20pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
po ti nuk ke kerku ndihme VASKA se te kisha nduhmu edhe une.. prsh BUJANA

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2686 sec, 0.0914 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,242kB