Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Zakonet ne zona te ndryshme ...
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Holly
Mon Apr 18 2011, 06:11pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Ketu kan zakon mas me lujte vendit kur vjen as kur del kush!Me than se kam fillu tu marr pak kete zakon!!!

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
LUPEN
Mon Apr 18 2011, 06:18pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Kjo asht nje teme shume e bukur.

Ne Shqiperi dhe ne Taiwan,duke e tund krytin per me than 'po' ,ne vendet e tjera te botes ai gjest dmth 'jo' :d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Apr 18 2011, 06:21pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Ktu e kane zakon mos me u veshe me te zeza kur vdes ndonje i aferm i familjes. Shkojne ne varrim me buze te kuqe e me fustan te kuq pa pike problemit. Well, ndoshta edhe me ngjyra te tjera po une po theksoj dicka qe asht e tepert

I care and I wish well!

Back to top
Holly
Mon Apr 18 2011, 06:29pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
a-cat ka shkruar:

Ktu e kane zakon mos me u veshe me te zeza kur vdes ndonje i aferm i familjes. Shkojne ne varrim me buze te kuqe e me fustan te kuq pa pike problemit. Well, ndoshta edhe me ngjyra te tjera po une po theksoj dicka qe asht e tepert


INTERRESANTE!

KETU SAKONISHT ME TE ZEZA DHE ME SYZE!

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
SuperGirl
Thu Oct 27 2011, 01:50pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

Ktu e kane zakon mos me u veshe me te zeza kur vdes ndonje i aferm i familjes. Shkojne ne varrim me buze te kuqe e me fustan te kuq pa pike problemit. Well, ndoshta edhe me ngjyra te tjera po une po theksoj dicka qe asht e tepert
Po habitem qe perdorkan ngjyra kaq te theksume!

Personalisht jam kunder mbajtjes zi..po diten e varrimit te pakten duhet me u vesh, pastaj mrapa ban ca te dush.

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Oct 27 2011, 01:53pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ne itali te therrasin per ditelindje nji muj para, aaa kam feste per ditelindje kam feste per ditelindje, e cdo gja qe han/pin/diskoteke apo wahtever, duhet me e pagu ti vete per vedi. ahahaa. pa harru dhuraten

Ne Shqipni kush ka ditelindjen asht screwed! pagun per tan.

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
sunríse
Mon Feb 06 2012, 12:54pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
SuperGirl ka shkruar:

Ne itali te therrasin per ditelindje nji muj para, aaa kam feste per ditelindje kam feste per ditelindje, e cdo gja qe han/pin/diskoteke apo wahtever, duhet me e pagu ti vete per vedi. ahahaa. pa harru dhuraten

Ne Shqipni kush ka ditelindjen asht screwed! pagun per tan.

Dhe ktu njashtu maj,ose vec pijen e pare ta pagun ai qe ka ditelindjen mandej ndac pi ndac rri pune per ty


Think happy thoughts!

Back to top
SuperGirl
Mon Feb 06 2012, 12:56pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
lol, i them nji dite njenes ktu, he maj si te shkoi ditelindja. ehuu tha, cka. pse maj i them. njashtu maaa si zakonisht, dolme ne darke po nuk pagunen tan e mu desh me i pagu un pjesen tjeter. ahahahaahhaaha

Un edhe kur jam ktej me pelqen me ba zakonin shqiptar. kur kam rast un, du me pagu un.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
sunríse
Mon Feb 06 2012, 12:59pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Me marr gjana asht mire,po me dhan ja

Nji gja me pelqen ktu qe nuk hekun kpuct kushdo me ardh,ahh I like it
Se paj vjen aj tjetri e ndoshta i vjen era kamve ta qelb tane shpine,ik ri dreq zhdeshu zbathu ne shpi tande


Think happy thoughts!

Back to top
visi09
Mon Feb 06 2012, 01:00pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
kshu qe duhet me punu vajza me i pagu vet hahahaahah jo per gja por ska pas shans naj her naj vajz me pagu naj her kur kam ken edhe un aty,po flas kur ka ken puna e se tash ska lek ma

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
sunríse
Mon Feb 06 2012, 01:02pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Ke dasht me ia lan vedit ti Vis
Ktu s'pyt kush ca je kur vjen puna me pagu gja ahahahah


Think happy thoughts!

Back to top
visi09
Mon Feb 06 2012, 01:08pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
tash me dal me mretneshen e anglis sta pa paguj un maj ja hahahahaha edi edi summer

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
sunríse
Mon Feb 06 2012, 01:09pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
visi09 ka shkruar:

tash me dal me mretneshen e anglis sta pa paguj un maj ja hahahahaha edi edi summerMretneshen e kena te vjeter por s'asht tuj te pranu me dal illoj


Think happy thoughts!

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2954 sec, 0.0879 of that for queries. DB queries: 50. Memory Usage: 2,810kB