Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Psikologji dhe Sociologji
 
<< Previous thread | Next thread >>
Optimiste apo Pesimiste?
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
❤Bambolina❤
Mon Nov 29 2010, 01:56pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
West**** ka shkruar:

Optimiste deri n'kulm , baj te pamujtunen me arrit at qe i kam vu vedit si qellim


edhe un si ty
Back to top
WORLD
Tue Nov 30 2010, 10:00pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
❤Bambolina❤ ka shkruar:

West**** ka shkruar:

Optimiste deri n'kulm , baj te pamujtunen me arrit at qe i kam vu vedit si qellim


edhe un si tybravo vajza... keshtu duhet !!!
Pertej kesaj: sot nejrezit qe kane ambicje i shohin si "te etur per pushtet" ... e shpesh ngatrrohet optimismi dhe ambicja, me egon (negative):)

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Nov 30 2010, 10:44pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Interresant si e ke pa ne kete prespektive World. I like

I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Tue Nov 30 2010, 10:49pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
a-cat ka shkruar:

Interresant si e ke pa ne kete prespektive World. I likeJam "shume-dimensional"

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Nov 30 2010, 10:50pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
WORLD ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Interresant si e ke pa ne kete prespektive World. I likeJam "shume-dimensional"


Shoh shoh qorre nuk jam :d

I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Tue Nov 30 2010, 10:51pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
hgahahaha, jo perkundrazi, ti sheh me "buze", dmth: qe buzet e tua i pelqej

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Nov 30 2010, 10:57pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
WORLD ka shkruar:

hgahahaha, jo perkundrazi, ti sheh me "buze", dmth: qe buzet e tua i pelqej


"Pamje me buze" ca s'nin njeri ne ty hahahaha po falna ners per komplimentin

I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Tue Nov 30 2010, 10:58pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
a-cat..spontaniteti na karakterizon ...mrapa ti duhet ti kapsh ne ajer keto shprehje "letrare"

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Nov 30 2010, 11:02pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
WORLD ka shkruar:

a-cat..spontaniteti na karakterizon ...mrapa ti duhet ti kapsh ne ajer keto shprehje "letrare"


Une e kam kape e fute ne xhep kahere hahahhaa po du me ja pi langun

I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Tue Nov 30 2010, 11:03pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
a-cat ka shkruar:

WORLD ka shkruar:

a-cat..spontaniteti na karakterizon ...mrapa ti duhet ti kapsh ne ajer keto shprehje "letrare"


Une e kam kape e fute ne xhep kahere hahahhaa po du me ja pi languna-cat, ti pa pi e dejesh, lene ma ma pi ... e sheh, fill mendja per me pi langje

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Nov 30 2010, 11:04pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
WORLD ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

WORLD ka shkruar:

a-cat..spontaniteti na karakterizon ...mrapa ti duhet ti kapsh ne ajer keto shprehje "letrare"


Une e kam kape e fute ne xhep kahere hahahhaa po du me ja pi languna-cat, ti pa pi e dejesh, lene ma ma pi ... e sheh, fill mendja per me pi langje
I care and I wish well!

Back to top
Mrikalem
Sat Dec 11 2010, 08:14pm
mreeya

Registered Member #4269
Joined: Thu Nov 25 2010, 12:30am

Posts: 295
I'm quite utopian!! Une s'jetoj n'kyt bote!! Sorry lol

See my lips tremble, and my eye-balls roll; Suck my last breath, and catch my flying soul! -A.Pope

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Dec 11 2010, 11:25pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Optimiste shembull:
Me therret kusherina sot nadje prej Italise dhe asht dicka ishtu muhabeti.....nder te tjera a... a ke pi gja? Pse maj i tham? Po si ti kaq e qete?
Optimiste jam se vetem kerkoj me pa.. ok.. po ka edhe kete dmth gjithmone perqendrohem te nje e mire ose nje perqindje te dickaje pozitive
E shoh realitetin dhe e pranoj ashtu si asht po nuk e la negativen me kene kryesorja te pakten ne zemren teme, njaq kam ne dore


I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Sun Dec 12 2010, 05:18pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Mon Feb 06 2012, 10:20am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Optimiste vazhdoj me ken, ma shum se kurre!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2975 sec, 0.0855 of that for queries. DB queries: 51. Memory Usage: 2,852kB