Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Psikologji dhe Sociologji
 
<< Previous thread | Next thread >>
Optimiste apo Pesimiste?
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Jan 28 2010, 07:58pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Optimiste sa shoqja jeme me thote "You make me sick!" hahahha

I care and I wish well!

Back to top
_GUINNESS_
Thu Jan 28 2010, 08:05pm
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
une jam optimist vec kur i shof femnat me pantolla e tabare jam pesimist kur i shof me mini-fund edhe me top po bra jam very optimist
Back to top
WORLD
Thu Jul 22 2010, 01:51pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
70 % optimist; 30% pesimist

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
West****
Thu Jul 22 2010, 01:55pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Optimiste deri n'kulm , baj te pamujtunen me arrit at qe i kam vu vedit si qellim
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Jul 22 2010, 01:57pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
WORLD ka shkruar:

70 % optimist; 30% pesimist


Mire mire goxha mire

I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Sat Jul 31 2010, 06:14am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
89.9% optimist,
11.1%- pesimist

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Jul 31 2010, 11:36am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
WORLD ka shkruar:

89.9% optimist,
11.1%- pesimist


Come on World edhe pak hahaha gati e bane 99.9% hahaha jam optimiste per ty )

I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Sat Jul 31 2010, 11:58am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
a-cat ka shkruar:

WORLD ka shkruar:

89.9% optimist,
11.1%- pesimist


Come on World edhe pak hahaha gati e bane 99.9% hahaha jam optimiste per ty )hahahahhahaha, e sheh je ti qe me jep optimizem...

90% optimis nga a-catMIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Jul 31 2010, 12:01pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
WORLD ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

WORLD ka shkruar:

89.9% optimist,
11.1%- pesimist


Come on World edhe pak hahaha gati e bane 99.9% hahaha jam optimiste per ty )hahahahhahaha, e sheh je ti qe me jep optimizem...

90% optimis nga a-cat
=D>

I care and I wish well!

Back to top
cherry-girl
Sat Jul 31 2010, 12:16pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
pesimisteBack to top
WORLD
Sat Jul 31 2010, 12:21pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
cherry-girl ka shkruar:

pesimiste
shiko pertej problemeve....ky eshte celesi qe vetem ti e ke !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Nov 25 2010, 06:42am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Optimiste e pasigurte (itash)

I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Thu Nov 25 2010, 11:36am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
a-cat ka shkruar:

Optimiste e pasigurte (itash)ahahhaha sa bukur e the maj halle

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
LUPEN
Thu Nov 25 2010, 02:11pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Optimist asht ai qe perqendrohet ne aspektin pozitiv te dicka

Une tham qe kjo got asht gjys e mbushun :-)

Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Thu Nov 25 2010, 02:18pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
LUPEN ka shkruar:

Optimist asht ai qe perqendrohet ne aspektin pozitiv te dicka

Une tham qe kjo got asht gjys e mbushun :-)Patjeter qe ajo qe ke vu ti asht e mbushun. S'duhet me pas sy n'balle me than qe asht gjys bosh

Un shkoj pertej asaj...un them qe edhe kjo poshte asht plot...me ajer!!


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Nov 25 2010, 02:21pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Optimist asht ai qe perqendrohet ne aspektin pozitiv te dicka

Une tham qe kjo got asht gjys e mbushun :-)Patjeter qe ajo qe ke vu ti asht e mbushun. S'duhet me pas sy n'balle me than qe asht gjys bosh

Un shkoj pertej asaj...un them qe edhe kjo poshte asht plot...me ajer!!

Good one super

I care and I wish well!

Back to top
Alterran
Thu Nov 25 2010, 02:24pm
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
SuperGirl ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Optimist asht ai qe perqendrohet ne aspektin pozitiv te dicka

Une tham qe kjo got asht gjys e mbushun :-)Patjeter qe ajo qe ke vu ti asht e mbushun. S'duhet me pas sy n'balle me than qe asht gjys bosh

Un shkoj pertej asaj...un them qe edhe kjo poshte asht plot...me ajer!!

ose plot me dark energy

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
LUPEN
Thu Nov 25 2010, 02:29pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
nuk arrij deri aty une ,me ken ashtu teper optimist asht mas me kerku asgja prej jetes :p


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Thu Nov 25 2010, 02:36pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
SuperGirl ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Optimist asht ai qe perqendrohet ne aspektin pozitiv te dicka

Une tham qe kjo got asht gjys e mbushun :-)Patjeter qe ajo qe ke vu ti asht e mbushun. S'duhet me pas sy n'balle me than qe asht gjys bosh

Un shkoj pertej asaj...un them qe edhe kjo poshte asht plot...me ajer!!

ti fole per gjys bosh se une nuk e kisha pa :p


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Thu Nov 25 2010, 06:35pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
une ikshtu
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Thu Nov 25 2010, 11:59pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
HAHAH QA I BAKE SHERIDANIT


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Fri Nov 26 2010, 12:04am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
LUPEN ka shkruar:

HAHAH QA I BAKE SHERIDANIT
pa pashazoten vetem ikyt alkoolike e kam me qejf.***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Fri Nov 26 2010, 12:08am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Olive Oyl ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

HAHAH QA I BAKE SHERIDANIT
pa pashazoten vetem ikyt alkoolike e kam me qejf.


ishtu e kan fillu te tan alkolin ,pak e pak e fillon me e pi me shishe hahahahahEdhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
S~erenity
Sat Nov 27 2010, 09:15am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
a-cat ka shkruar:

Optimiste sa shoqja jeme me thote "You make me sick!" hahahha


Shoqja jote e????????? B-) You do make me sick but I am optimiste gjithashtu po jo ekstremiste si ti #-o
Back to top
SuperGirl
Mon Nov 29 2010, 01:48pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
LUPEN ka shkruar:


ti fole per gjys bosh se une nuk e kisha pa :p
Epic fail
Nga ky lapsus, Frojdi do kishte than qe jam pesimiste e lindun por nuk e di hala

Gjithsesi te pjesa e pare e fjalise, thash qe 'patjeter qe asht gjys e mbushun'Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3538 sec, 0.0800 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,134kB