Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Z. Zamir Kaceri
Wed Dec 12 2007, 09:22pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Digitalb do të jet me 3 frekuenca të reja!

EUTELSAT W2 (ne te njejtin satelit qe është aktualisht)
Frekuencat Pol. Fec. S.R
11055 V 3/4 27500
11094 v 3/4 27500
11449 H 7/8 27500

Gjithashtu nje lajme i mire per gjithe adhuruesit e oreve te vona do shtohen 3 kanale te reja. =D> =D> =D>

XX
XXX
X4

Shikim te kendshem dhe shikoni me karar

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Thu Dec 13 2007, 09:21pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Pash zoten a i kane dale kujt kanalet e reja se u aja tu i kerku?

Lumi Dushes
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2040 sec, 0.0917 of that for queries. DB queries: 34. Memory Usage: 2,479kB