Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Wed May 04 2011, 12:41pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Me qelloj kyt fund-jave me harru qelsat ne makine e cial ka auto-mbullje, pra sa te mbyllesh deren e fundit kyqen te gjitha dhe nuk ke asnje mundsi tjeter ta hapesh perveq-se me thy xhamin tre-kandsh sidomos ne makinat e reja.

Nuk kisha asnje rruqzgjidhje tjeter meqe ndodhesha 150 larg shtepise.

Me ra ndermend kjo menyre, NUK ME PUNOI.

E keni ba prove ndonjeher?
Arsyja qe nuk punon duhet eshte qe valet radio te telekomandes jane 80kz jurse ato te celularit simas rregulla jane 20-40kz keshtu qe nuk besoj se punon.

Bejeni prove sa per lije[ Edited Wed May 11 2011, 09:03am ]
Back to top
Al Bundy
Wed May 04 2011, 07:21pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Bud a ka video ktu siper se mu nuk me hapet gja as me Safari as me FF..Back to top
::bud::
Thu May 05 2011, 12:58pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
hapet me celular hahaha... po e shof
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed May 11 2011, 08:43am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Si hapet makina me celular he dreq?
Une kam nje ide tjeter, tulle a ke kund?
Ca s'nigjon njeriu sot :d

I care and I wish well!

Back to top
::bud::
Wed May 11 2011, 09:03amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Miri74 ka shkruar:

Bud a ka video ktu siper se mu nuk me hapet gja as me Safari as me FF..


hepet tesh thanks.
Back to top
::bud::
Wed May 11 2011, 09:04amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
a-cat ka shkruar:

Si hapet makina me celular he dreq?
Une kam nje ide tjeter, tulle a ke kund?
Ca s'nigjon njeriu sot :d


ku me i marr tullat. Ka tesh nje muj qe me duhet nje e sdi ke me e gjet (thyej_murin).
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed May 11 2011, 09:23am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Si hapet makina me celular he dreq?
Une kam nje ide tjeter, tulle a ke kund?
Ca s'nigjon njeriu sot :d


ku me i marr tullat. Ka tesh nje muj qe me duhet nje e sdi ke me e gjet (thyej_murin).


Merr po jo krese b-(


I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Wed May 11 2011, 07:52pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
::bud:: ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Bud a ka video ktu siper se mu nuk me hapet gja as me Safari as me FF..


hepet tesh thanks.Ta po e provoj po sipas ktij linkut trokit ketu nga ana shkencore sikur s'sishte emujtun me ndodh.
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2475 sec, 0.0734 of that for queries. DB queries: 42. Memory Usage: 2,638kB