Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LUPEN
Tue May 10 2011, 02:21pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Cdo dite ne internet hapen website te ndryshme qe premtojne kursime dhe nisje sms falas por me te vertete ne shumicen e rasteve kto mesazhe nuk dergohen.Pastaj ka disa te tjera qe te ofrojne kete mundesi,me nis sms falas, vetem numrave me te njejtin operatore.

Ktu mund te shkruajme linke qe ofrojne kto sherbime falas.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Tue May 10 2011, 02:23pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Pra per te gjithe ato qe e perdorin kte sherbim ,ky website qe po ju tregoj punon shume mire dhe ju lejon me nise 24 sms ne dite, dmth 1 sms ne ore.
Nuk ka nevoje per tu regjistru ne kte faqe.

Derguesi do te jete numri 1111 dhe poshte nga cili website eshte nisur,dmth ja vlen qe te shkruajme emrin ne fund te mesazhin per mas me ba merak ate qe merr mesazhin

Mjafton qe te shkoni ne kte faqe sms-world.com trokit ketu , zgjidhni shtetin ne te cilin doni te nisni sms dhe shtypni Ok.Ne faqen tjeter shkruni numrin,mesazhin dhe per te perfundu shkruani kodin e sigurimit qe paraqitet ne imazhe, zgjidh "I have read and agree with the tems" dhe klikoni "click to send".


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Tue May 10 2011, 03:48pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Flm per temen Lupen!
Kam pas perdor dikur shum nga kto website, biles nji ka ken shum shum i mire i kam ardh hakut, por spo me kujtohet si e ka pas emrin.
Kur t'me kujtohet tapo jua tregojBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
L€OÑ
Tue May 10 2011, 05:08pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
jam kurioz me nis sms nga kto websitet sepse nuk kam nis asnjeher.

flm per temen Lupen.
Back to top
Al Bundy
Tue May 10 2011, 08:01pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Nuk e di nqs punon me dike tjeter po une kur kljkoj 'send ' nuk ndodh asgja. Kjo me Safari dhe FF.Back to top
LUPEN
Tue May 10 2011, 10:09pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Shif e bani njej update kompjuterit se ka ndonje gja qe nuk shkon.
Une me Firefox e kam ba prove e m'ka punu.

ps: harrova me ju than qe sms vonojne 4-5 minuta me shku, fundja kjo gja i falet meqe jan falas .


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed May 11 2011, 08:41am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Mu me pelqen me i nise me telefon po falemners per temen dhe besoj ka prej atyne qe kane me e lexu me shume interres

I care and I wish well!

Back to top
LUPEN
Wed May 11 2011, 05:07pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
a-cat ka shkruar:

Mu me pelqen me i nise me telefon po falemners per temen dhe besoj ka prej atyne qe kane me e lexu me shume interres


Mu m'pelqen me fol me telefon/celulare por ça me ba qe kajher per lloj-lloj motivesh perdorim edhe kto sherbimet tjera


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed May 11 2011, 08:44pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
LUPEN ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Mu me pelqen me i nise me telefon po falemners per temen dhe besoj ka prej atyne qe kane me e lexu me shume interres


Mu m'pelqen me fol me telefon/celulare por ça me ba qe kajher per lloj-lloj motivesh perdorim edhe kto sherbimet tjera


S'ka fort ndryshim bile ma mire se celularet, teper radiation kane e une ja kam frigen 8-X

I care and I wish well!

Back to top
Shkodra100
Sat Aug 04 2012, 10:11pm
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
Mjafton qe te gjithe "pronaret" e nje iPhone apo Android te shkarkojne "Viber" dhe mund te komunikoni falas me te gjithe boten si me SMS ashtu edhe me telefonata falas. Duhet qe te dy palet te shkarkojne "Viber" ne aparatin e tyre celular.
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2029 sec, 0.0812 of that for queries. DB queries: 47. Memory Usage: 2,719kB