Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra në Web
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkodra permes objektivit
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Tue May 17 2011, 09:20am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ky asht nje konkurs qe po bahet aktualisht. e pash te faqja e tyne ne FB dhe me pelqeu iniciativa..mendova me e hap nji teme dhe kush asht i interesum te marrin pjese. gjaja ma interesante qe me terhoqi asht se fitimet nga shitjet e fotove do te shkojne per bamiresi. Pershkrimi vijon si ma poshte:


- Shkodra Permes Objektivit eshte nje konkus fotografie qe do te organizohet me dt.4-5 qershor 2011
- Te gjithe profesionistet dhe amatoret fotografise mund te marrin pjese duke derguar fotografite e tyre ne adresen e e-mailit -email-
- Fotot duhet te kene nje tematike sociale te caktuar:
Femijet, Gruaja, te Moshuarit dhe Mjedisi.
- 30 fotografi do te perzgjidhen per ekspozimin me date 4 dhe 5 qershor ne rrugen Kole Idromeno (Piace)
- Me date 5 ne ora 20.00 do te zhvillohet nje ankand dhe nje katering ne Qendren Kolping Shkoder, ku perfitimet nga shitjet e fotove do te shkojne prane Qendres Multidisiplinare te te Moshuarve dhe Casa Mimoza.
KONTRIBUO PER NDRYSHIM.
mundesuar nga: Qendra Kolping Shkoder, radiopulla.com, Teuleda, Hapa te Lehte[ Edited Tue May 17 2011, 09:21am ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
::bud::
Tue May 17 2011, 09:51amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
tematika interesante. sepse ne tentojme te shkrepim lokale ambjente sheshe rruge etj por shum pak jeten ne syte e Femijeve, Gruas, dhe te Moshuarve.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Oct 08 2011, 04:49pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799

Well....

I care and I wish well!

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2370 sec, 0.0739 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,526kB