Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Uuuu nuk jam prezantu?
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 21 2011, 01:11am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Jam a-cat mire se ju kam gjete para 4 vjetesh
Paskam lane kokrren e namit pa u prezantua a po me pranoni edhe mua?
Hajt tash ca po qitni? Haha.... Byrekun e kam pike te dobet bashke me deden

I care and I wish well!

Back to top
Arlo
Sat May 21 2011, 01:55am

Registered Member #4419
Joined: Mon Mar 07 2011, 01:12am

Posts: 291
Ce mir te solli Mir se na erdhe e mir se na gjete
Byrekun tapa e ban e tapa e han veet ti,
se byrektorja e Forumit nuk asht ma.
E kena pas pa liqens

Αta njerez qe zgjedhin te te fundosin ne thellesi
qe te mbeten vetem ata ne siperfaqe,
le te mos harrojne se ne histori
ka mbetur Titaniku dhe jo ajsbergu!

Back to top
S~erenity
Sat May 21 2011, 04:44am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Mire se erdhe a-cat
Tash mas pilafit po prezantohesh
Edhe kerkesat nuk t'mungojne hiq
Back to top
S~erenity
Sat May 21 2011, 04:48am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
a-cat mos thuj se s'jena shpi e pritun
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 21 2011, 07:30am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Arlo ka shkruar:

Ce mir te solli Mir se na erdhe e mir se na gjete
Byrekun tapa e ban e tapa e han veet ti,
se byrektorja e Forumit nuk asht ma.
E kena pas pa liqens


Arlo, kena Micolen qe i shkrin brumnat dhe une pres byrekun e saj
Ti po nuk dite me hollu peta, well amelsinat nuk i rrefuzoj

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 21 2011, 07:31am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
S~erenity ka shkruar:

a-cat mos thuj se s'jena shpi e pritunO ty te lumshin ato duar elegante, falemners e po ja nisi prej te ma e gjata, deri te e gjata prap
Falemners grup :x

I care and I wish well!

Back to top
OLIVE OYL
Sat May 21 2011, 09:09am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
a-cat ka shkruar:

Jam a-cat mire se ju kam gjete para 4 vjetesh
Paskam lane kokrren e namit pa u prezantua a po me pranoni edhe mua?
Hajt tash ca po qitni? Haha.... Byrekun e kam pike te dobet bashke me deden
hahaahahha ju kisha than ktyne shtynju tja bajm nji vend isaj hahhahaa por ti tash ke marr tan at dynym tok bashk me i cop oqeanit bile edhe deden e ke vendin tand

As un hala sjam prezantu tashpo e hapi nji tem kur tme mushet mendja hahahhaha***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Mbreteresha
Sat May 21 2011, 09:27am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
a-cat ka shkruar:

Jam a-cat mire se ju kam gjete para 4 vjetesh
Paskam lane kokrren e namit pa u prezantua a po me pranoni edhe mua?
Hajt tash ca po qitni? Haha.... Byrekun e kam pike te dobet bashke me deden


mire se na ke ardh sbashku me deden ta marrsha
e ca desha me than une per te zez tij me ta prek asnji drmac byrekut
Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Sat May 21 2011, 09:33am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
se harrova ky byreku eshte me djathe eee
Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Cen Durimadhi
Sat May 21 2011, 09:41am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
mirse tkena gjet

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Xhulio8
Sat May 21 2011, 11:36am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Mire se na gjete Mice
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 21 2011, 11:40am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
In love ka shkruar:

se harrova ky byreku eshte me djathe eee

Jargitje (nethojza)

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 21 2011, 11:43am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Shkodra^Xh ka shkruar:

Mire se na gjete Mice


(ok)

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 21 2011, 11:45am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Cen Durimadhi ka shkruar:

mirse tkena gjet


:-j

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 21 2011, 10:18pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
OLIVE OYL ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Jam a-cat mire se ju kam gjete para 4 vjetesh
Paskam lane kokrren e namit pa u prezantua a po me pranoni edhe mua?
Hajt tash ca po qitni? Haha.... Byrekun e kam pike te dobet bashke me deden
hahaahahha ju kisha than ktyne shtynju tja bajm nji vend isaj hahhahaa por ti tash ke marr tan at dynym tok bashk me i cop oqeanit bile edhe deden e ke vendin tand

As un hala sjam prezantu tashpo e hapi nji tem kur tme mushet mendja hahahhaha


Shenkju Finese te push folt e perqafoj shumeeeeeeee :*


I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Sat May 21 2011, 10:20pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
uuuuuuuu mire se ke ardh maj catushe ahhaha. itesh e pash temen. si thojne ka jugu, te paçim sa malet!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 21 2011, 10:25pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

uuuuuuuu mire se ke ardh maj catushe ahhaha. itesh e pash temen. si thojne ka jugu, te paçim sa malet!


Falemners Hunbukla per mikrpritjen e pse nuk me ke thane me u prezantu kur ma ke impunu me hy ne forum???? :d

I care and I wish well!

Back to top
~*Christel*~
Sat May 21 2011, 10:25pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Mire se erdhe! Kalofsh mire ne mesin tone

A ke mundesi me u prezantu pak?
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 21 2011, 10:27pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
~*Christel*~ ka shkruar:

Mire se erdhe! Kalofsh mire ne mesin tone

A ke mundesi me u prezantu pak?


Hahahahahaha ca don me dite se tip kerkus po me dukesh mu?

I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Sat May 21 2011, 10:30pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
a-cat ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

uuuuuuuu mire se ke ardh maj catushe ahhaha. itesh e pash temen. si thojne ka jugu, te paçim sa malet!


Falemners Hunbukla per mikrpritjen e pse nuk me ke thane me u prezantu kur ma ke impunu me hy ne forum???? :d
Jam habit krejt

Ma mire vone se kurrBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 21 2011, 10:35pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

uuuuuuuu mire se ke ardh maj catushe ahhaha. itesh e pash temen. si thojne ka jugu, te paçim sa malet!


Falemners Hunbukla per mikrpritjen e pse nuk me ke thane me u prezantu kur ma ke impunu me hy ne forum???? :d
Jam habit krejt

Ma mire vone se kurr


Perqendrim zonjusha psikologe, mos na len masdore hahahahhaa


I care and I wish well!

Back to top
~*Christel*~
Sat May 21 2011, 10:35pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
a-cat ka shkruar:

~*Christel*~ ka shkruar:

Mire se erdhe! Kalofsh mire ne mesin tone

A ke mundesi me u prezantu pak?


Hahahahahaha ca don me dite se tip kerkus po me dukesh mu?


ashtu ne pergjithesi...sa me u njoft me anetaret e ri

:*
Back to top
SuperGirl
Sat May 21 2011, 10:38pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
a-cat ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

uuuuuuuu mire se ke ardh maj catushe ahhaha. itesh e pash temen. si thojne ka jugu, te paçim sa malet!


Falemners Hunbukla per mikrpritjen e pse nuk me ke thane me u prezantu kur ma ke impunu me hy ne forum???? :d
Jam habit krejt

Ma mire vone se kurr


Perqendrim zonjusha psikologe, mos na len masdore hahahahhaa

Se bej ma at gabimBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat May 21 2011, 10:39pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
~*Christel*~ ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

~*Christel*~ ka shkruar:

Mire se erdhe! Kalofsh mire ne mesin tone

A ke mundesi me u prezantu pak?


Hahahahahaha ca don me dite se tip kerkus po me dukesh mu?


ashtu ne pergjithesi...sa me u njoft me anetaret e ri

:*


Jetoj ne Australi, kam dy thi dhe nje dhi dhe i kullos neper shpi.
Jam mulate, floke drejte e me naze.
Nuk pajtohem kur nuk llastohem.
Jam e bute dhe e amel po kur me bjen kush ne tela, me bahen nervat kacurrea hahahahaaaaaaaa....I care and I wish well!

Back to top
~*Christel*~
Sat May 21 2011, 10:41pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
keshtu pra! Tesh po te pranojme me dok te rregullta :p
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2782 sec, 0.0916 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,106kB