Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
anja
Fri Feb 23 2007, 12:53am

Registered Member #538
Joined: Mon Feb 19 2007, 06:35pm

Posts: 118
Te dashur miq te forumit besoj se te gjithe e dime qe muzika eshte ilaci i shpirtit. Ne kete teme forumi mund te vendosni kenget qe ju dispononi. Faleminderit
Back to top
anja
Fri Feb 23 2007, 01:00am

Registered Member #538
Joined: Mon Feb 19 2007, 06:35pm

Posts: 118
Per te shkarkuar kenget
right click and save as
Back to top
anja
Fri Feb 23 2007, 01:03am

Registered Member #538
Joined: Mon Feb 19 2007, 06:35pm

Posts: 118
me falni une i ngarkoj kenget por nuk po dalin
u mund te na tregoni ndonje menyre se si te vendosim kenge?
Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Feb 23 2007, 01:01pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
anja me trego se ku ke veshtiresi ne ngarkimin e kengeve?? Nqs klikon tek "post reply" nga aty mund te futesh kenge mp3 qe te gjithe te kemi mundesi ti shkarkojme. Po ashtu mund te perdoresh lidhje "Upload files" nga menuja krysore e faqes.

Menyra se si te vendosesh kenge ne nje teme forumi si kjo

1 trokit tek "post reply"
2 Shkruaj dicka ne kutine e mesazhit psh titulin e kenges
3 trokit ne "browse" dhe gjej kenge qe do te ngakrosh ne forum
4 trokit tek "reply to thread"

Provoje kete.. duhet te punojne patjeter

[ Edited Fri Feb 23 2007, 01:13pm ]

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
SuperGirl
Fri Feb 23 2007, 01:07pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
.........me falni........te psikologjia e gjetet te hapnit temen e muzikes? personalisht me pelqen shume por se ka vendin ketu...

respekte.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Feb 23 2007, 01:14pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Ke te drejte Super Girl do hapim teme te re per Muziken dhe do e transferojme aty

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
anja
Fri Feb 23 2007, 03:43pm

Registered Member #538
Joined: Mon Feb 19 2007, 06:35pm

Posts: 118
Ti supergirl ose je e pire ose ke harruar te vendosesh syzet. Kjo eshte teme krejt e re.
Anyway je e falur
Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Feb 23 2007, 05:19pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Anja, tema u transferu eshte hap kategori e re per Muziken , ne fakt super kishte te drejte sepse ishte hapur nen temen e psikologjise.. nejse..

Anja a provoe me vendos kange simbas instruskionit qe te dhashe?

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
SuperGirl
Fri Feb 23 2007, 11:10pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Flm ShkodraOnline qe me kurseve frymen........

Thnx. ju lutem kush ka te vendose sa me shume kenge te vjetra shkodrane se jane te paperseritshme...Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Tue Apr 03 2007, 05:31pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
me than te drejte keto kenget e vjetra jane shum te bukura... po mire se nuk shkarkohen po nuk degjohen

no comment......
Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 19 2013, 10:02pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
kangtare me shkoll me ta knaq veshin kur knon, me pelqen jasht maset kjo kangtare
[ Edited Sat Jan 19 2013, 10:06pm ]

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 19 2013, 10:05pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730


ikyt kangtar sjam tu e njoft po kangen po

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 19 2013, 10:08pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730


eduard jubani


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 19 2013, 10:13pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730


si adnan bala pa mduket

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 19 2013, 10:15pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730


bardh spahja e kompani ca e kan kta

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Tue Jan 22 2013, 06:42pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Thu Apr 11 2013, 02:31pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
ka lezet, artist e pikPo e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Sat May 25 2013, 01:55pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jul 20 2013, 02:12pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
LUPEN
Sun Mar 19 2017, 12:51pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
edit - nuk shikohen videot, a bana prove edhe te nje teme tjeter

[ Edited Sun Mar 19 2017, 12:55pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2521 sec, 0.0900 of that for queries. DB queries: 57. Memory Usage: 2,933kB