Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Pershendetje nga Italia
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
yeahyeahs
Fri Jul 08 2011, 02:46am

Registered Member #4536
Joined: Tue Jun 14 2011, 10:41pm

Posts: 7
Quhem Dorian. Studioj ne Firenze, Itali. Me pelqen teknologjia dhe marketing.

Lindur e rritur ne Shkoder

Mire ju ?Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Jul 08 2011, 04:29am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
MIre se erdhe Dorian.. bash sa ma qef ktu.

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
babo
Fri Jul 08 2011, 07:41am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
tjeta jote

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Fri Jul 08 2011, 09:10am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mire se ke ardh Dorian.
Ne mire krejt, Zot maje po ti?Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OLIVE OYL
Fri Jul 08 2011, 03:01pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Naaaa miiir shyqyr.
Ti mir?

Mirse ke ardh!

[ Edited Fri Jul 08 2011, 03:12pm ]***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
lissandro
Fri Jul 08 2011, 03:05pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Mire se ke ardh Dorian, te uroj qe ta kalosh mire.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
~*Christel*~
Fri Jul 08 2011, 10:04pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Benvenuto tra noi Dorian
Back to top
yeahyeahs
Mon Jul 11 2011, 03:13am

Registered Member #4536
Joined: Tue Jun 14 2011, 10:41pm

Posts: 7
Faleminderit te gjitheve per mireseardhjen


Back to top
TOTO-R
Mon Jul 11 2011, 10:11am

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
Dorian mir se na erdhe uroj tja kalosh mir mes nesh.
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  S~erenity
  Mon Jul 11 2011, 10:18am
  ~Joy of Life~

  Registered Member #2891
  Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

  Posts: 5994
  Mire se erdhe Dorian!
  Kalofsh bukur mes nesh!
  Back to top
  sabah08
  Wed Jul 13 2011, 09:34pm

  Registered Member #2097
  Joined: Sun Jul 13 2008, 08:03pm

  Posts: 119
  Mirë se erdhe Dorian.Kalofsh bukur në forum.


  Hapi i pare per te perjashtuar gjerat e padeshiruara nga jeta eshte kjo: Vendos cfare do.
  Ben Stein

  Back to top
  Guest2983928
  Thu Jul 14 2011, 03:34am
  Registered Member #953
  Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

  Posts: 3836
  Mirse ke ardhur dhe uroj te kalosh caste te kendshme ketu ne SHOL!
  Back to top
  ⓐ-ⓒⓐⓣ
  Thu Jul 14 2011, 07:40am


  Registered Member #670
  Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

  Posts: 24799
  Mire se ke ardhe e kalofsh nje kohe ta kandshme e te vlefshme per vehten tane ne familjen ShOL
  Rrespekt Libra

  I care and I wish well!

  Back to top
   

  Jump:     Back to top

  Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
  Powered by e107 Forum System
  Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
  Custom Search
  Mire se Vini
  Emri i Identifikimit:

  Fjalkalimi:
  Me Kujto

  [ ]
  [ ]
  Muzik Shkodrane - Sagllam


   
  Chat Box
  You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

  Shkodra ne Youtube
  Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
  Theme created by Free-Source.net
  Render time: 0.2724 sec, 0.0864 of that for queries. DB queries: 56. Memory Usage: 2,842kB