Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Sporti
 
<< Previous thread | Next thread >>
Europa Liga.Eleminohen te 4 skuadrat shqiptare.
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
sabah08
Sat Jul 23 2011, 10:25am

Registered Member #2097
Joined: Sun Jul 13 2008, 08:03pm

Posts: 119

Turi i dytë i ndeshjeve në Kupat e Evropës nxorri jashtë të katërt ekipet shqiptare, të cilat gjithnjë e kanë tepër të vështirë të konkurrojnë me ekipet e vendeve të tjera, qofshin edhe ato lindore.

Skënderbeu iu dorëzua pa kushte Apoel Nikozias, duke u mundur 2-0 në Korçë dhe 4-0 në Qipro.

Ndërkohë, Flamurtari pësoi disfatën më të thellë, duke u mposhtur në total 7-1.

Sa i përket Tiranës dhe Vllaznisë, ato luftuan deri në minutat e fundit, por pa mundur të gjejnë kualifikimin.

KUPAT E EVROPES

Champions
20/07/2011.
Apoel-Skënderbeu 4-0 (2-0)

Europa League
21/07/2011.
S.Trnava-Tirana 3-1 (0-0)
Thun-Vllaznia 2-1 (0-0)
Jablonec-Flamurtari 5-1 (2-0)


Hapi i pare per te perjashtuar gjerat e padeshiruara nga jeta eshte kjo: Vendos cfare do.
Ben Stein

Back to top
babo
Tue Aug 23 2011, 02:53pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
si gjithmone.....

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Xhulio8
Tue Sep 06 2011, 06:30pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Vetem vllaznia kishte mundesi me ec me shume .. por e shiten ndeshjen ne minuten 92 dhe 94 ,, dy gola te thun-it

[ Edited Tue Sep 06 2011, 06:31pm ]
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2432 sec, 0.0760 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,524kB