Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
a doni musafir ma?
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
lorik
Thu Aug 25 2011, 02:38pm
Registered Member #4602
Joined: Wed Aug 24 2011, 01:35pm

Posts: 28
A jeni tan ma?
Back to top
Al Bundy
Thu Aug 25 2011, 04:04pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mysafirt nuk i kena kurre teper.

Mirese ke ardh e,bash qejf mes nesh e ishalla gjen ktu ate qe te ka shty mu rregjistru.
Back to top
OLIVE OYL
Thu Aug 25 2011, 05:52pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
mos je ti aiiiii CANA??

edhe po s'qeee hajde hajde urdhna n'sofer se kena shtru***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
::bud::
Thu Aug 25 2011, 08:50pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Ky mysafiri sa lek qiti ne kafe?
Back to top
babo
Fri Aug 26 2011, 06:56am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
mire se erdhe

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
S~erenity
Mon Aug 29 2011, 04:27am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
::bud:: ka shkruar:

Ky mysafiri sa lek qiti ne kafe?


Ishte per shpejt bud.. e harroi:P
Back to top
S~erenity
Mon Aug 29 2011, 04:28am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Mire se erdhe Lorik:)
Back to top
MiCoLjA
Mon Aug 29 2011, 05:35am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
mir se ke arrdh e te uroj te kalofsh bukur mes nesh

tan jena zakonisht po ne shpime shperndahna si shasme qiftet ahahahha

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Aug 30 2011, 09:53am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
lorik ka shkruar:

A jeni tan ma?


Nuk e kuptoj pyetjen!
Mire se ke ardhe e kalofsh mire. Uroj qe te jesh aktiv dhe te gjesh kenaqesi neper tema te ketij Forumi

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Tue Aug 30 2011, 10:26am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

lorik ka shkruar:

A jeni tan ma?


Nuk e kuptoj pyetjen!
..Sipas pytje i bjen qe Loriku na njeh tanve... Tesh na ka mbet mi njoft ne ate po sikur s'po e shoh ma.Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Aug 30 2011, 12:12pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

lorik ka shkruar:

A jeni tan ma?


Nuk e kuptoj pyetjen!
..Sipas pytje i bjen qe Loriku na njeh tanve... Tesh na ka mbet mi njoft ne ate po sikur s'po e shoh ma.


Ishalla nuk mori te tremun a gja se ne me durhape e kena prite

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Tue Aug 30 2011, 12:18pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

lorik ka shkruar:

A jeni tan ma?


Nuk e kuptoj pyetjen!
..Sipas pytje i bjen qe Loriku na njeh tanve... Tesh na ka mbet mi njoft ne ate po sikur s'po e shoh ma.


Ishalla nuk mori te tremun a gja se ne me durhape e kena priteNe i kena prit tan durhape po vetem pak jane ata qe kthehen rregullisht.
On a bright side, nr i vizitorve anonime online asht rrit shume ne krahasim me ma perpara, which is very cool.Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Aug 31 2011, 05:42am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Ke shume te drejte Miri e rrespektohet fakti qe ulen sa me e provu e Jo te gjithe rrine ne vendin qe krijojne. Po te harrojne cilsin se ndoshta Kane shume ne ate grumbull, ka ndihme qe mund kerkojne dhe akomodimi asht I sigurte dhe diskret

I care and I wish well!

Back to top
lorik
Fri Sep 02 2011, 10:18am
Registered Member #4602
Joined: Wed Aug 24 2011, 01:35pm

Posts: 28
U cfar pritjet po me bakeni ju dy ma nelt ma???si me ken hetusi .....Ju njifkam ?jo ma sju njaf une vec sdisha qa me than e thash a jeni tan hajt njashtu,tuj u bazu te prezantimet tjera.Gjithsesi une pra po ju prezantohem quhem Sajmir Kraja banoj ne shkoder,kam kry gjimnazin29 nentori dhe universitetin LUIGJ GURAKUQI,dega pedagogji ku tash per tash kam zan vend pune si mesues(arsimtar) ne shkollen publike 9 vjecare GRUEMIRE.ndersa emrin LORIK asht nipi i vogel 3vjecar.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Sep 02 2011, 10:27am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
lorik ka shkruar:

U cfar pritjet po me bakeni ju dy ma nelt ma???si me ken hetusi .....Ju njifkam ?jo ma sju njaf une vec sdisha qa me than e thash a jeni tan hajt njashtu,tuj u bazu te prezantimet tjera.Gjithsesi une pra po ju prezantohem quhem Sajmir Kraja banoj ne shkoder,kam kry gjimnazin29 nentori dhe universitetin LUIGJ GURAKUQI,dega pedagogji ku tash per tash kam zan vend pune si mesues(arsimtar) ne shkollen publike 9 vjecare GRUEMIRE.ndersa emrin LORIK asht nipi i vogel 3vjecar.


Tash mire se ke ardhe e kalofsh sa ma mire ne mesin tone. Kena nje ide se ca mund te ofrosh ne kete Forum. Nodoshta pak a shume se si funksionon dhe sa veshtire asht me kapercy nga bankat e arsimit ne tavolinen e mesimdhenesit. Kam ndigju qe duhet me pagu per vende te tilla pune, a asht e vertete?
Nje pikshikim i fresket dhe rreal do te kishte kene interresant dhe informativ.
Tana te mirat dhe suksese ne jete dhe ne karrjeren tane personale.
A-cat

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Fri Sep 02 2011, 10:27am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Lorik nuk ishte ai qellimi po ma teper ishte pytja prej ka shkrun se per ma teper as ne nuk jena tu dhane informacione.

Te kisha keshillu mi hek emrin e plote e me lane vetem pseudonimin se pjesa ma e madhe e jona kyt informacion disi delikat e privat e japim vetem me mesazhe private dhe e ndajme me ata qe i njohim mire.

Edhe nji here mire se ke ardh e ja kalosh sa ma mire mes nesh.
Back to top
lorik
Fri Sep 02 2011, 05:57pm
Registered Member #4602
Joined: Wed Aug 24 2011, 01:35pm

Posts: 28
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

lorik ka shkruar:

U cfar pritjet po me bakeni ju dy ma nelt ma???si me ken hetusi .....Ju njifkam ?jo ma sju njaf une vec sdisha qa me than e thash a jeni tan hajt njashtu,tuj u bazu te prezantimet tjera.Gjithsesi une pra po ju prezantohem quhem Sajmir Kraja banoj ne shkoder,kam kry gjimnazin29 nentori dhe universitetin LUIGJ GURAKUQI,dega pedagogji ku tash per tash kam zan vend pune si mesues(arsimtar) ne shkollen publike 9 vjecare GRUEMIRE.ndersa emrin LORIK asht nipi i vogel 3vjecar.


Tash mire se ke ardhe e kalofsh sa ma mire ne mesin tone. Kena nje ide se ca mund te ofrosh ne kete Forum. Nodoshta pak a shume se si funksionon dhe sa veshtire asht me kapercy nga bankat e arsimit ne tavolinen e mesimdhenesit. Kam ndigju qe duhet me pagu per vende te tilla pune, a asht e vertete?
Nje pikshikim i fresket dhe rreal do te kishte kene interresant dhe informativ.
Tana te mirat dhe suksese ne jete dhe ne karrjeren tane personale.
A-cat


Aspak e veshtir, perkundrazi une e konsideroj ket profesion shume atraktiv, ku ka raste une edhe kaloj merzine me keto grup mosha e sidomos ne fshat ketu ne shkoder asht 100 here ma mire se sa ne qytet me dhan mesim. Ke ndigju se paguhet per me zan nji vend pune, kjo asht mase e vertet fatkeqsisht sot te ne.Qa me ba funi ikjo shkoder e shqipni asht edhe mas 200 vjetve.TE UROJ GJITH T MIRAT .
Back to top
lorik
Fri Sep 02 2011, 06:01pm
Registered Member #4602
Joined: Wed Aug 24 2011, 01:35pm

Posts: 28
Miri74 ka shkruar:

Lorik nuk ishte ai qellimi po ma teper ishte pytja prej ka shkrun se per ma teper as ne nuk jena tu dhane informacione.

Te kisha keshillu mi hek emrin e plote e me lane vetem pseudonimin se pjesa ma e madhe e jona kyt informacion disi delikat e privat e japim vetem me mesazhe private dhe e ndajme me ata qe i njohim mire.

Edhe nji here mire se ke ardh e ja kalosh sa ma mire mes nesh.Une iky jam ... Edhe fotografin ta po e vej, dmth ska aspak ranci friga se mos sulmohem prej kamikazve hahahahhahaha jam i shtetit na mbron sala ne .

[ Edited Fri Sep 02 2011, 06:02pm ]
Back to top
☼sunshine
Mon Sep 05 2011, 07:41pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Ardhsh i bardh Lorik

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
lorik
Mon Sep 05 2011, 07:47pm
Registered Member #4602
Joined: Wed Aug 24 2011, 01:35pm

Posts: 28
☼sunshine ka shkruar:

Ardhsh i bardh Lorik


Faleminers Sunshine.E BARDHA T GJET
Back to top
Cen Durimadhi
Tue Sep 06 2011, 05:39pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
pa mkujtan i shok me ket emer, e kam thirr Loro tan kohen
a ban me t'thirr edhe ty aaa ?
Loro mir se na ke ardh, naj gja me lag fytin kot hapsajt mas ke ?

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Sep 06 2011, 08:48pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
lorik ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

lorik ka shkruar:

U cfar pritjet po me bakeni ju dy ma nelt ma???si me ken hetusi .....Ju njifkam ?jo ma sju njaf une vec sdisha qa me than e thash a jeni tan hajt njashtu,tuj u bazu te prezantimet tjera.Gjithsesi une pra po ju prezantohem quhem Sajmir Kraja banoj ne shkoder,kam kry gjimnazin29 nentori dhe universitetin LUIGJ GURAKUQI,dega pedagogji ku tash per tash kam zan vend pune si mesues(arsimtar) ne shkollen publike 9 vjecare GRUEMIRE.ndersa emrin LORIK asht nipi i vogel 3vjecar.


Tash mire se ke ardhe e kalofsh sa ma mire ne mesin tone. Kena nje ide se ca mund te ofrosh ne kete Forum. Nodoshta pak a shume se si funksionon dhe sa veshtire asht me kapercy nga bankat e arsimit ne tavolinen e mesimdhenesit. Kam ndigju qe duhet me pagu per vende te tilla pune, a asht e vertete?
Nje pikshikim i fresket dhe rreal do te kishte kene interresant dhe informativ.
Tana te mirat dhe suksese ne jete dhe ne karrjeren tane personale.
A-cat


Aspak e veshtir, perkundrazi une e konsideroj ket profesion shume atraktiv, ku ka raste une edhe kaloj merzine me keto grup mosha e sidomos ne fshat ketu ne shkoder asht 100 here ma mire se sa ne qytet me dhan mesim. Ke ndigju se paguhet per me zan nji vend pune, kjo asht mase e vertet fatkeqsisht sot te ne.Qa me ba funi ikjo shkoder e shqipni asht edhe mas 200 vjetve.TE UROJ GJITH T MIRAT .


Falemners per informimin e fresket dhe rreal dhe tana te mirat ti uroj edhe ty

I care and I wish well!

Back to top
lorik
Wed Sep 07 2011, 10:04am
Registered Member #4602
Joined: Wed Aug 24 2011, 01:35pm

Posts: 28
Cen Durimadhi ka shkruar:

pa mkujtan i shok me ket emer, e kam thirr Loro tan kohen
a ban me t'thirr edhe ty aaa ?
Loro mir se na ke ardh, naj gja me lag fytin kot hapsajt mas ke ?


FLM ma CIN .....HAHHAHAA loro jam un e ti cini aban aa?? me lag fytin me q<a dush ti ma hajde n parruc te LIRA.
Back to top
::bud::
Wed Sep 07 2011, 10:18amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
lorik ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

pa mkujtan i shok me ket emer, e kam thirr Loro tan kohen
a ban me t'thirr edhe ty aaa ?
Loro mir se na ke ardh, naj gja me lag fytin kot hapsajt mas ke ?


FLM ma CIN .....HAHHAHAA loro jam un e ti cini aban aa?? me lag fytin me q


Thirre Belgium cen se i shkon ma mire.
Back to top
lorik
Wed Sep 07 2011, 02:49pm
Registered Member #4602
Joined: Wed Aug 24 2011, 01:35pm

Posts: 28
::bud:: ka shkruar:

lorik ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

pa mkujtan i shok me ket emer, e kam thirr Loro tan kohen
a ban me t'thirr edhe ty aaa ?
Loro mir se na ke ardh, naj gja me lag fytin kot hapsajt mas ke ?


FLM ma CIN .....HAHHAHAA loro jam un e ti cini aban aa?? me lag fytin me q<a dush ti ma hajde n parruc te LIRA.Thirre Belgium cen se i shkon ma mire.


??? un ne belgjik ma jam tash 2muj.
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2495 sec, 0.0410 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,110kB