Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Sporti
 
<< Previous thread | Next thread >>
Sporti i Preferuar
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Fri Feb 23 2007, 01:25pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ktu mund te na tregoni cili eshte sporti i preferuar i juaji dhe pse.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Feb 23 2007, 01:28pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Basketbolli : D:D.... sepse i muj tane :-P

hihi.. Shkodra si qytet duhet te jete ma mire se asht ne paraqitje edhe ne futboll edhe ne basketboll...

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
SuperGirl
Fri Feb 23 2007, 01:40pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Une vdes per volejboll, ne fakt kam kohe pa luajtur dhe si i thone nje fjale jam thaaaa.................

Me pelqen dhe atletika. Ne gjimnaz e benim te rregullt oren e fiskultures dhe une i thyeja te gjithe rekordet. looool sa e shkathet qe jam! hahaha

por si volejbolli S'KA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Tue Feb 27 2007, 02:31pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
per pinpong vdes

Mos demethan kjo se psikologjikisht jam shum KINEZ

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
OCCULTSPIRIT
Tue Feb 27 2007, 03:03pm

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
KICK BOXING
pse me pelqen???
si humbe si fitove vetem koka jote ta ka fajin dhe askush tjeter
ndryshe ndodh ne sportet me skuadraHATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
kamasutra_girl
Tue Feb 27 2007, 08:35pm

Registered Member #267
Joined: Mon Dec 25 2006, 05:07pm

Posts: 18
Mua me pelqen shume te luaj top dhe grope. Akoma luajne top e grope ne shqiperi?
Back to top
.: Deno :.
Tue Feb 27 2007, 09:16pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
A e bajm nje loje pra se edhe mu me pelqen shum ... nese don e bajm ne msn se edhe aty luhet

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Thu Mar 01 2007, 11:03pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ca bani ne msn ju dy moreeeeeee..........du edhe un!!!!!!!

kuptova Kamasutra kuptova.
pucBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Fri Mar 02 2007, 01:53pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Ca deshe tiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ???????????? Mos se asht sport i rand. nuk asht per peshen super-pupel hihihihihih

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Shkodran
Wed Mar 28 2007, 08:57pm

Registered Member #119
Joined: Sat Oct 28 2006, 05:36pm

Posts: 21
SuperGirl ka shkruar:

Une vdes per volejboll, ne fakt kam kohe pa luajtur dhe si i thone nje fjale jam thaaaa.................

Me pelqen dhe atletika. Ne gjimnaz e benim te rregullt oren e fiskultures dhe une i thyeja te gjithe rekordet. looool sa e shkathet qe jam! hahaha

por si volejbolli S'KA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ahhahahah naqe te gjitha i paske thy
hallall ta baft zoti per (regortet) e kisha fjalen ssssss naqe
Vllaznia djepi i fudbollit


________________________
trokit ketu

Back to top
Shkodran
Wed Mar 28 2007, 09:01pm

Registered Member #119
Joined: Sat Oct 28 2006, 05:36pm

Posts: 21
Vllaznia kampione
Djepi i fotbollit Shkodra


[ Edited Wed Mar 28 2007, 09:06pm ]

________________________
trokit ketu

Back to top
Shkodran
Wed Mar 28 2007, 09:08pm

Registered Member #119
Joined: Sat Oct 28 2006, 05:36pm

Posts: 21
kamasutra_girl ka shkruar:

Mua me pelqen shume te luaj top dhe grope. Akoma luajne top e grope ne shqiperi?hhahahahahah jo naqe tash lujn arti bilarti sa gishta kam hahahha
ss naqe ca me ke ba me qesh me kyt lojen


________________________
trokit ketu

Back to top
sT...
Wed Mar 28 2007, 09:40pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Po tjeter shkodran? Ndonje te vecante? Apo thuaj mendja jote vec loje!

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
Holly
Thu Mar 29 2007, 12:21pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
edhe pse jam femer mu me pelqen shum te luaj futboll,qa me ba ku ti gjesh femrat tjera me lujte me to eshte zor per zoten.

[ Edited Sat Sep 25 2010, 07:09am ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
shkodra
Tue Apr 03 2007, 07:18am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
kjo anja vjaz inteligjente duket complimenti anja!!!!!!!!!!!!!!!doja te thoja se mua me pelcen futbolli dhe ne shkoder e kam lujt shum dhe fitu kupa edhe ketu kujam tani luaj !!!!!! per sporte te tjera nuk asht se ma ndjen .i uroj suksese vllaznis edhe pse futbolli sot nuk mund te shifet!

no comment......
Back to top
WORLD
Tue Apr 24 2007, 09:26am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
sporti jem i preferum volibolli se per futboll eheee e kam lan ...

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Germany
Thu Aug 23 2007, 11:51pm
WIR SIND DIE BESTEN

Registered Member #843
Joined: Thu May 17 2007, 07:33pm

Posts: 29
lool volibolli sport femnash hahahaha Futbollit Sja Thu loool Merru Me Sportin E Chatit :P hahahahaha


Wir Sind Die Besten

Back to top
Germany
Thu Aug 23 2007, 11:52pm
WIR SIND DIE BESTEN

Registered Member #843
Joined: Thu May 17 2007, 07:33pm

Posts: 29
Futbolli Mpelqen mU Iher Tifoz Gjerman


Wir Sind Die Besten

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 24 2007, 02:24pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Ermal itesh ke fillu me me pelqy se keke tifoz gjerman...bravo...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Fri Aug 24 2007, 07:20pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hajde shprehu sportii preferum..apo edhe ti sport femrash voliboll hahaah

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 24 2007, 07:23pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
sporti jem i preferum asht me rrah njerez...hahahahahahahahahaha ...futbolli ne vend te pare basketbolli ne vend te dyte...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Fri Aug 24 2007, 07:37pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
tesh em pelceve thash se po thu edhe ti volibolli hahhahaahaha...

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 24 2007, 07:40pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
cfare lesh volibollit...prite zot rrezikun...ne lujme voliboll vec kur dona me ia ba qejfin femnave e mu tregu si fizika te forte demek...hahahahahahahahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Sat Aug 25 2007, 11:01am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahhahhhahhaha boll mire po thu...e din vete ti kur i zhyt fort e ju bjen topi si bertasin ah hahhahahahahhahah

no comment......
Back to top
Venexianii
Tue Sep 04 2007, 09:06pm

Registered Member #485
Joined: Sun Feb 11 2007, 12:48am

Posts: 6
....hi....sporti im i preferur eshte futbolli...loz shume mire,,,por dhe dhyej gjurin nganjeher,,,,me raste,,,,njoh shume mire historin e futbollit,,,,ndersa si sport i femrave me pelqen volejbolli..pasi jan gjitha sexy

yyyyyyyyyyyyppppppppp xhixhiiiiiiiiiiii te tanve i here
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3761 sec, 0.0858 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,129kB