Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Sporti
 
<< Previous thread | Next thread >>
Sporti i Preferuar
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Sun Mar 30 2008, 03:57pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
visho ka shkruar:

nigja ktu hajt i her ta shofim talentin tan filla me nja 25- 50 manej 30- 100 nfun shka ban i dush e meqi asht ftoft shka thaju te kaldaja venin e din ske nevoj me te shoqnu un mar belgium


hahhahahahahahaha te kaldaja.....
Back to top
visho
Sun Mar 30 2008, 04:11pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
sa paske harru mar hahahaha se man men sa ngitshim per me shku mu thaBack to top
belgium
Sun Mar 30 2008, 04:17pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
a thu jan te pakten tash ma mire kushtet ma ?apo nuk ka ma as ekip me duket ?
Back to top
visho
Sun Mar 30 2008, 04:26pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
ku ka ma pishin mar belgium aja ka maru me koh ekipi mduket ekzistan po se di kush e ka tashBack to top
belgium
Sun Mar 30 2008, 11:59pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
gjynah mos me e marr kush dhe tan ato fusha futbolli qe kan ba me kan than ....pse se kan ba nji pishin te myllun te pakten .....nuk asht ma komplekse sprtet ne shkoder si dikur mendoj ?duhet me vu dor dikush
Back to top
Zlatani
Fri Jul 25 2008, 05:55am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
SPORTI ME I PREFERUAR:FUTBOLLI DHE MOTO GP........


Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
Juventini
Sun Sep 07 2008, 08:31pm

Registered Member #2241
Joined: Wed Aug 20 2008, 06:20pm

Posts: 640
dihet asht shum e kollajt ... Futbolli.....
trokit ketu
Back to top
shqiptare
Wed Nov 05 2008, 12:59pm

Registered Member #2429
Joined: Mon Nov 03 2008, 12:25pm

Posts: 125
ato jane tre
1/ futbolli
2/ tenis
3/ formula
Back to top
::bud::
Wed Nov 05 2008, 01:34pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
shifet se je shqiptare hahaaa.......
Back to top
babo
Wed Nov 05 2008, 08:28pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
basket futboll

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
☆_CorOnA_☆
Wed Nov 05 2008, 11:28pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Sporti ma i bukur per mu asht: -futbolli
e
-rugby████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sun Mar 29 2009, 10:36am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Mu me pelqejn shum futblli po edhe boksin e paj kur ka boks te fort

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
jimm
Sun Mar 29 2009, 11:02am

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
mu me pelqen shum sporti i karatese, dhe kick boxi, tjerat ma pak
Back to top
Zlatani
Sun Mar 29 2009, 11:28am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Pash nerin sikur se nuk jam fort i çivilizum! SEXI a ban pjes ne sport apo jo???

Neqoftese po! Sporti jem i preferum ashte SEXI

[ Edited Sun Mar 29 2009, 11:29am ]

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
jimm
Sun Mar 29 2009, 11:43am

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
hahaaaaaaaa, po mar zlatan te sporti ban pjes edhe sexi, se stervit muskujt, ban pjes edhe te puna se prodhon hahaaaaa
Back to top
sunríse
Sun Mar 29 2009, 11:44am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Zlatani ka shkruar:

Pash nerin sikur se nuk jam fort i çivilizum! SEXI a ban pjes ne sport apo jo???

Neqoftese po! Sporti jem i preferum ashte SEXI


uuuuuu ti mas pric hahhah


Think happy thoughts!

Back to top
Geni_london
Sun Mar 29 2009, 10:11pm

Registered Member #2816
Joined: Tue Mar 24 2009, 01:40pm

Posts: 473
lol zlato..mazamakeq...me ken sexi sport,,une kisha ken ner sportistat mat mire ma,,loool...

gjths futbolli,,edhe jam mare shume vite me futboll,,
vetem une u dogja..lool,,ngaqe shoket e mi sot luajn me vllanzine e kombetarenn...sukaj ,lika,,cani,,etj.

Dashuria?!!? Nje enderr qe te le zgjuar!!
Back to top
babo
Tue Apr 14 2009, 05:07pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
tenisi m'ka hy ne qejf shume

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LEONS
Wed Jun 03 2009, 07:32pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Sporti jem ma i preferum asht Futbolli edhe boksiBack to top
star
Wed Jun 03 2009, 07:42pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
sporti jem i preferum asht futbolli edhe femnat.
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Fri Jun 05 2009, 09:01am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
pimp ka shkruar:

sporti jem i preferum asht futbolli edhe femnat.


hahahahahhahaha futbolli kinez

[ Edited Fri Jun 05 2009, 09:02am ]

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
star
Sat Jun 06 2009, 10:07pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
ULTRAS ROMA ka shkruar:

pimp ka shkruar:

sporti jem i preferum asht futbolli edhe femnat.


hahahahahhahaha futbolli kinez
papapapa qa me pelqen asht sport i bukur.hahahahahahahahaa
Back to top
☆_CorOnA_☆
Tue Jun 16 2009, 10:13am
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Futbolli

[ Edited Tue Jun 16 2009, 10:16am ]


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
☆_CorOnA_☆
Tue Jun 16 2009, 10:17am
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
.

████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
green_eye
Wed Nov 25 2009, 03:45pm

Registered Member #2513
Joined: Fri Dec 19 2008, 09:58pm

Posts: 42
1.Futbolli 2.Rugby 3.Tenisi
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3452 sec, 0.0980 of that for queries. DB queries: 71. Memory Usage: 3,152kB