Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Sporti
 
<< Previous thread | Next thread >>
Sporti i Preferuar
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
BRUNJA_USA
Wed Sep 05 2007, 02:00am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
sporti jem i preferuar boxi .me lujt luaj basketball dhe tenis .

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
Rabije
Wed Sep 05 2007, 03:05am

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
me pelqejn tan sportet ne pergjithsi(pervec bejsbollit) po mbaj pak me hater Volejbollin. Ne Volejboll me duket vedi sikur luj mir fart po kerkush tjeter nuk ma mbshtet ket mendim :p

P.S Ju fillut me i lujt tana lojnat n'chat, po me dasht me lujt zhyt si i bahet

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Sep 05 2007, 01:49pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
BRUNJA_USA ka shkruar:

sporti jem i preferuar boxi .me lujt luaj basketball dhe tenis .BRUNJA itesh ma ke ba qejfin... edhe per mu sporti jem i preferum asht me rrah njerez %-6 ... hahahahahahahhaha !lol !lol !lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Albania
Wed Sep 05 2007, 04:43pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Sporti jem asht ma i preferumi emmmmmmmm
1 min sa te mendohem emmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sdi ma mduket hellja e pshtymes me terhek ma shume :p

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
WORLD
Wed Sep 05 2007, 07:16pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
lojnat me dor

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
BRUNJA_USA
Thu Sep 06 2007, 01:20am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
SHKODRANI TE KAM THAN RRI MIRE SE KTU KE TE BASH ME KARATEISTE E BOKSIERE AHAHAHHHAHHAHA

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
Rabije
Thu Sep 06 2007, 02:58am

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
Brune te Jordan Misja asht pa hap karate per vajza m'duket se t'kam pas n'grup

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
Albania
Thu Sep 06 2007, 01:28pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
shume e ju kane KARaten juve femnave

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Rabije
Thu Sep 06 2007, 01:44pm

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
Zemrushi ka shkruar:

shume e ju kane KARaten juve femnaveShum e ju ka hi friga ju meshkujve..:P

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
Rabije
Fri Sep 07 2007, 05:40pm

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
Altini-C^I^A ka shkruar:

lojnat me dorAltini keka i mir ne shah :p


Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 09 2007, 11:30pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Per mu asht tenisi fantastik. Lene se kam qefe me e lujte po rri si e marre deri nadje tu pa tornamentet se ashtu i takon orari ktu te une.
Futbollin e shoh kur asht kampionati boteror dhe go Brazili!!


I care and I wish well!

Back to top
babo
Wed Sep 12 2007, 01:07pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
bossi hajde me mund mu ne basket iher...
basketbolli edhe mu, kurse anjes meqe nuk na i pelqeka sporti ka une nja dy libra qe flasin per pulebardhat njeni dhe tjetri per fiziken berthamore... ndoshta qet gja ne drite me to

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
WORLD
Wed Oct 17 2007, 12:13pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Futbolli !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Oct 17 2007, 07:32pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
edeh ne futbolli na pelqen ALtin

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Tue Oct 23 2007, 06:21pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
altini asht shum spotrtesh i majfton te jete ne levizje hahahahha

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Oct 24 2007, 07:22pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
hahahahaha... po ti ku e din shkodra?

mu mi kana sportet me dore... hahahahahhahahahahha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Wed Oct 31 2007, 11:15pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahhahahahahahah nq i shkova me hamenje hahahahahhahahahah ....hajt ma une perferoj edh e sportet e tjera hahhahahahhah

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Nov 01 2007, 07:35pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
mu mi kanda sportet me kapje... hahahahahahha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Fri Nov 02 2007, 09:50pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahhahahhahahhah paske qef me u ba mundes hahahahahahahahah

no comment......
Back to top
gilushi
Tue Nov 13 2007, 09:51pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
VOLEJBOLLI ME PELQEN SHUM,POR SHPESH LUAJ EDHE FUTBOLL ME SHOKET E KLASES NE PALESTER.


Back to top
shkodra
Tue Nov 13 2007, 09:52pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
me ita krah qe ke ti te keshilloj me lujt basketboll hahaahh

no comment......
Back to top
gilushi
Tue Nov 13 2007, 10:08pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
hahaha e kam provu 1 her por u ngaterrova e u futa vet ne kosh ne ven te topit.


Back to top
shkodra
Tue Nov 13 2007, 10:14pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahaahahahaha je forte ahaha

no comment......
Back to top
Guest2983928
Fri Nov 16 2007, 05:25am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Volejbolli, noti, tenisi, futbolli, & basketbolli!
Back to top
belgium
Mon Nov 19 2007, 08:00pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
joging
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3034 sec, 0.0908 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,103kB