Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
pershendetje te gjithve nga un nuhi
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
lah_bubullima
Sat Sep 10 2011, 09:51pm
ma vone kyt kang

Registered Member #4618
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:38pm

Posts: 38
a din se m'pelqeve itash

Jam Shkodran dem babadem,,dhe humori m'shkan per shtat,kush lexan kyt firmen teme,me plot goj i tham lugat

Back to top
Mbreteresha
Sat Sep 10 2011, 09:52pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
lah_bubullima ka shkruar:

Nuh mas t'rujt Zoti ktu keka o me da ken prej burrit o mu ba gay nuk hi ma ktu


ja mar se qe ku e keni stellinen,qe hini sa me u zgerdhi e me ju thanse eshte single

baben e pac me jete naq,e per shume mot ishalla

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
MiCoLjA
Sat Sep 10 2011, 09:54pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
edhe tuj te porosit rri mar cen mas u merr me nuhin e me lahin se tash po te tradhetoj po ja thoshe ti se i kam ortak kur loz domina te lulushtja maji tash shokt ahhaha

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Cen Durimadhi
Sat Sep 10 2011, 10:01pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
micole ca ke maj, spa tpulqejn aaaaaaa
un i du ishtu me ken oratora ngoj , ja me fjet gjum
mas mi shaj se jan zatni shkodret (mas mejet veq)

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
lah_bubullima
Sat Sep 10 2011, 10:04pm
ma vone kyt kang

Registered Member #4618
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:38pm

Posts: 38
I her shpejt me ba gati currikulumin ju beqareshat edhe ju qe ju asht merzit grosha

Jam Shkodran dem babadem,,dhe humori m'shkan per shtat,kush lexan kyt firmen teme,me plot goj i tham lugat

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 11 2011, 05:41am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Mire se ke ardhe e kalofsh sa ma mire ne mesin tone

I care and I wish well!

Back to top
nuh teveqeli
Sun Sep 11 2011, 08:48am

Registered Member #4617
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:37pm

Posts: 107
lah,ikja keka beqaresh
Back to top
Cen Durimadhi
Sun Sep 11 2011, 09:37am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Nuh edhe npleqni dan me ba si vagaband, ik mar ske marre

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
nuh teveqeli
Sun Sep 11 2011, 09:56am

Registered Member #4617
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:37pm

Posts: 107
brigadier n'pulari kam ken,skam si nrraj
Back to top
lah_bubullima
Sun Sep 11 2011, 10:30am
ma vone kyt kang

Registered Member #4618
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:38pm

Posts: 38
Nuh a thu po rehatohena para se me ardh dimni mar

Jam Shkodran dem babadem,,dhe humori m'shkan per shtat,kush lexan kyt firmen teme,me plot goj i tham lugat

Back to top
nuh teveqeli
Sun Sep 11 2011, 10:40am

Registered Member #4617
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:37pm

Posts: 107
ne dac mu rehati ,mas hin te chati,rri itu ,belda po ban kush sevap ner ne
Back to top
Cen Durimadhi
Sun Sep 11 2011, 10:42am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
nuh teveqeli ka shkruar:

brigadier n'pulari kam ken,skam si nrrajNuh a e din se i ke dy si kan punu npulari
Micolja edhe Holly mas i njef kat

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
lah_bubullima
Sun Sep 11 2011, 10:43am
ma vone kyt kang

Registered Member #4618
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:38pm

Posts: 38
cen ti si biramel qi je hajde na trega

Jam Shkodran dem babadem,,dhe humori m'shkan per shtat,kush lexan kyt firmen teme,me plot goj i tham lugat

Back to top
nuh teveqeli
Sun Sep 11 2011, 10:45am

Registered Member #4617
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:37pm

Posts: 107
cen a jan vojse mar,se sdu mi majt per mish
Back to top
Cen Durimadhi
Sun Sep 11 2011, 10:45am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
lah ti mas mfal, hajn pulash ke ken npulari
ke pas Nuhin se tkishin hek prej punet ta kishin lujt fen

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
nuh teveqeli
Sun Sep 11 2011, 10:47am

Registered Member #4617
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:37pm

Posts: 107
lah keka ceni dejshem,kur pin ky i xjerr tana
shko mar lugat qysh npik tnades dejshem

[ Edited Sun Sep 11 2011, 11:01am ]
Back to top
Cen Durimadhi
Sun Sep 11 2011, 10:49am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Nuh par me Lahin qesh tu pi, ti kishe shku me u pjek

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
nuh teveqeli
Sun Sep 11 2011, 10:59am

Registered Member #4617
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:37pm

Posts: 107
nuh teveqeli ka shkruar:

lah keka ceni dejshem,kur pin ky i xjerr tana
shko mar lugat qysh npik tnades dejshem


Back to top
☼sunshine
Mon Sep 12 2011, 04:06pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Nuhooooo mirse ke ardh.....bash qef!!!!

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
nuh teveqeli
Mon Sep 12 2011, 07:23pm

Registered Member #4617
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:37pm

Posts: 107
ma ta shkru edhe paske emer te vshtir,jo me ta than me za,kush ta ka njit maj haka
flm per mikpritjen
Back to top
SuperGirl
Tue Sep 13 2011, 10:49am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mire se ke ardh mar Nuh se un si me ken n'tren, m'vijne me vonese antart e ri qe rregjistrohen

Kam ba nji torte, kur po na e ban party-n me na mbledh iher

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
nuh teveqeli
Tue Sep 13 2011, 11:09am

Registered Member #4617
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:37pm

Posts: 107
ti ca je i her feman a mashkull,se spa dina me ke flasim ktu
Back to top
~*Christel*~
Tue Sep 13 2011, 11:13am


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
mashkull asht mar nuh...girl i thojne anglezt djemve
Back to top
SuperGirl
Tue Sep 13 2011, 11:13am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mashkull jam Nuh, mas u lodh kot me m'gjujt teshBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Tue Sep 13 2011, 11:14am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
~*Christel*~ ka shkruar:

mashkull asht mar nuh...girl i thojne anglezt djemveahahahahBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2946 sec, 0.0472 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,086kB