Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
MIRE SE JU GJEJ SHKODRAN DHE SHKODRANE
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Sat Dec 22 2007, 08:25pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

mire se ke ardh vaskja. kalofsh mire mes nesh

A spi mish na bane tesh Super a?
Paskan fillu edhe mit me pastru tesh hahhaaaaaa. Hee qa ban komunlja veq!!!.qa e paske kuptu ma ::bud:: kjo pamja don me than se kollaj me hi se asht der e vogel por me ik ik kur te dush ti se se nuk ka dere hahahahahahaha
Back to top
Vaskja
Sat Dec 22 2007, 09:20pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
hahahahahahaha belgium po te jap te drejt


Back to top
Bujana's
Sat Dec 22 2007, 10:35pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
vaske une te kam thane mireserdhe me kohe ..... po te uroj qe te mas merzitesh e me na lan....lol

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
::bud::
Sun Dec 23 2007, 01:36amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
he mor belgium ske faj ti jo. Bana edhe une e hina mrende ta nuk di ku asht ma sera me dal jashte.

Vaskja mos ju ven fort ketij siper se nuk i hejrit.
Po mirese erdhe i here dhe qe ku ke edhe nji dhurat qe po priste per ty.Back to top
belgium
Sun Dec 23 2007, 02:19am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

he mor belgium ske faj ti jo. Bana edhe une e hina mrende ta nuk di ku asht ma sera me dal jashte.

Vaskja mos ju ven fort ketij siper se nuk i hejrit.
Po mirese erdhe i here dhe qe ku ke edhe nji dhurat qe po priste per ty.


hahahahahahahahahaha z.::bud:: vec un mundem me te ndihmu me gjet deren hahahahaha se as un nuk po e gjej me dal por po bahena bashk si thu ti?hahahahahaha
Back to top
SuperGirl
Sun Dec 23 2007, 01:10pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
bud dhe belgium, un e shkreta tu i pastru rrugen vaskjes e tu i uru mireseardhjen,po sa e futet brenda i shkreti ai ca ka me hek mire e ka than belgium, nuk gjehet ma dera me dal

ju pershendesBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Dec 23 2007, 04:38pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Mire se erdhe Vaskja...te uroj te kalosh nji kohe te bukur midis nesh...je i mirpritun edhe pse avatari po me fut tmerrin...ps.te tane kena pak dark brenda nesh...hahaha..kiss tana te mirat...

I care and I wish well!

Back to top
::bud::
Sun Dec 23 2007, 07:46pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
a-cat hajt ishall po shef do andrra duk u frymzuar nga avatari i Vaskja. hahaaaaaaa
Back to top
::bud::
Sun Dec 23 2007, 07:49pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
SuperGirl ka shkruar:

bud dhe belgium, un e shkreta tu i pastru rrugen vaskjes e tu i uru mireseardhjen,po sa e futet brenda i shkreti ai ca ka me hek mire e ka than belgium, nuk gjehet ma dera me dal

ju pershendesQa tuj pastru rrugen pash nderin, ske nevoj se e shin Komunalja per nate, e mos na ban demek si puntore tesh???
Ti veq me moderu din? )
Back to top
::bud::
Sun Dec 23 2007, 07:56pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Belgium. un prej itu kam hi. Po ti? a

A e man mend mor, te dalim ihere per keto festa.Mos e ke problem se e kam kodin e alarmit te deres. Kthehna prap mandej hahaaaaa......

Back to top
SuperGirl
Sun Dec 23 2007, 07:58pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
::bud:: ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

bud dhe belgium, un e shkreta tu i pastru rrugen vaskjes e tu i uru mireseardhjen,po sa e futet brenda i shkreti ai ca ka me hek mire e ka than belgium, nuk gjehet ma dera me dal

ju pershendesQa tuj pastru rrugen pash nderin, ske nevoj se e shin Komunalja per nate, e mos na ban demek si puntore tesh???
Ti veq me moderu din? )
ku keni pa ju ma puntore se un, tan diten para pc ose para librave lum si burri qe ka me m'marr
tesh po na moderon vaskja me duket mire, se ia bame temen lamshBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
belgium
Sun Dec 23 2007, 08:56pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

Belgium. un prej itu kam hi. Po ti? a

A e man mend mor, te dalim ihere per keto festa.Mos e ke problem se e kam kodin e alarmit te deres. Kthehna prap mandej hahaaaaa......


mas bertit se po na ndin SuperGirl se asht edukatorja hahahahahaha ikum ikum po a je i sigurt se mos na mbyllet dera automatikisht e po na duhet me hi ka spitali i zotni LECIThahahahahahahahaha
Back to top
::bud::
Mon Dec 24 2007, 08:32amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Mos mor athu dera e spitalit te Lecit asht??? Pooooo paskem edhe kodin gabim. Leci si i marr ja ka than kodin edhe te squtve si na. Erdhme deri itu a e bajm prove e him te spitali i Lecit se ndoshta ban me hanger ma mire se Super???
Keshtu per jashta hata keka. Do te kete marr noj arkitekt pre zallit te Kirit ne e ba kyt spital. Me thane se ja kishin vjell edhe fonded te shkretit. Vetem 5 krevata ka, po ishalla ka vend edhe per ne.
Uu se harrova me te than se nuk asht dere me sust.
Back to top
belgium
Mon Dec 24 2007, 10:06am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
HAHAHAHAHAHAHAHAHA.a e shef ca ban z.LEC NELI!
rrin e ban comente demec se po i dhimbet shkodra e shife si e ka lan spitalin per faqe te zeze,nuk asht me sust dera ruju rriji lerg se asht me lastik komardaresh.hahahahahaha.ti tash qe paske kodin gabim na more ne qafe se duhet me u dorzu vet si ne koh te atehershme ne kufi e tash hajt shkojm te SUPER GIRL e nigjoje se ca ka me prit me bertit......hahahahahahaha
Back to top
L - N
Mon Dec 24 2007, 10:17am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Ju dyshja siper bani ma mir me nrru temem si mirse ju gjeta spital se prej men paska ken fatkeqsi qe ju paskan lan jasht, apo se shifni se edhe jasht jeni te hupun, ti belgium t apa te fusin ne burg mor rrezikzi se paksi shum ta paska ana lastikun e kamerdareve, por si the vet ma mire dorzoju vet te super para se me ta knu kangen policia.
Kurse ti ::bud:: ban mir me ardh ne shpi ta marsha e mos na e shaj spitalin se ste ka pru kush me zort ne te, masanej mos u merzit se nuk ta merr kush krevatin se edhe ba me dasht ti ja u merr me zort apo jo. Edhe tjetra nuk kena nevoj per arkitetkte se jena vet tetan pa perjashtim.
Jeni te mirpritun te dy ju qi na keni ik naten.


[ Edited Mon Dec 24 2007, 10:18am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
belgium
Mon Dec 24 2007, 10:24am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ja nuk jam dakord un zotni LEC !
gjithmon i del krah z.::bud:: me mu vec me te eger hahahahahahahahaha jo un nuk po dorzohem hyq vec po i la me me kerku hahahahahahahapo e shof a ju bjen ndo pak ndermen per mu apo jo hahahahaha e masanej se kam fajin un por ::bud:: qe iku me fjet e me la ne mal vetem po hajt ta pa e shef aj .......
Back to top
L - N
Mon Dec 24 2007, 10:30am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
belgium ka shkruar:

ja nuk jam dakord un zotni LEC !
gjithmon i del krah z.::bud:: me mu vec me te eger hahahahahahahahaha jo un nuk po dorzohem hyq vec po i la me me kerku hahahahahahahapo e shof a ju bjen ndo pak ndermen per mu apo jo hahahahaha e masanej se kam fajin un por ::bud:: qe iku me fjet e me la ne mal vetem po hajt ta pa e shef aj .......


Qetsoju mos u ban me nerva se spitali me nimu ne dhe ty asht, hajde mrapsht se kyt rradh s'ka me te lan ma kush me ik se kena vu roje speciale, te gjujn me jastek me ta majt me ik ma.
hajde se edhe ::butin:: e kan kap e i kan hap nji zyr ne zall te kirit per me na projektu do gradacela nen tok e shyqyr se tash e ka gjet lumturin menore por prap vjen ne mrame me fjet ne psital se ka frig se ja zajn krevatin por edhe ka hadh me te rujt krevatin tan se ka frig se ta zajn hijet


[ Edited Mon Dec 24 2007, 10:31am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Vaskja
Mon Dec 24 2007, 10:41am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
ca asht kja pune more njerez se ma bat temen barak bastanit.......lol
a ka moderator ktu apo jo...lol


Back to top
belgium
Mon Dec 24 2007, 10:44am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ja ma nuk besaj! don me me marr me te mir ti mu,qa di un qa i keni ba ::bud::?ja keni ba noj gjylpan me doz te fort e tash po i del gjumi neser hahahahahaha un nuk hi pa dhan sinjal ::bud:: e per roje ska se ka ik per veti shkodran _nyc....hahahahahaha ka bojkotu e don me ba spital tijin personal hahaha
Back to top
L - N
Mon Dec 24 2007, 10:59am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Vaskja ka shkruar:

ca asht kja pune more njerez se ma bat temen barak bastanit.......lol
a ka moderator ktu apo jo...lol


Dukesh se je pjestare e re se per nrysh nuk do te kishte ba pershtypje naqe, mos u merzit se ka edhe ma keq biles ba me dasht me lexu noj gja apo noj opinion duhet me shku te fillimi tems sepse pothujse tana temat pa perjashtim jane kthy ne chit-chat po ca me ba, vetem mos e merr seriozisht se mizotnon loja e argtimi, sa per seriozitetin tash po vjen edhe ai kur ti vin koha. Te pershnes

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
belgium
Mon Dec 24 2007, 11:09am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Lec Neli ka shkruar:

Vaskja ka shkruar:

ca asht kja pune more njerez se ma bat temen barak bastanit.......lol
a ka moderator ktu apo jo...lol


Dukesh se je pjestare e re se per nrysh nuk do te kishte ba pershtypje naqe, mos u merzit se ka edhe ma keq biles ba me dasht me lexu noj gja apo noj opinion duhet me shku te fillimi tems sepse pothujse tana temat pa perjashtim jane kthy ne chit-chat po ca me ba, vetem mos e merr seriozisht se mizotnon loja e argtimi, sa per seriozitetin tash po vjen edhe ai kur ti vin koha. Te pershnes


nuk ka noj gja te keqe ktu zotni LEC NELI. atu ku lehet diskutimi,humori vazhdohet dhe per moderatora po te isht puna duhen me u fshi gati 70% e temave dhe nuk shof noj pakjartesi ketu,megjithate nuk ka problem e lejm ket faqe....no coment
Back to top
L - N
Mon Dec 24 2007, 11:30am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
belgium ka shkruar:

Lec Neli ka shkruar:

Vaskja ka shkruar:

ca asht kja pune more njerez se ma bat temen barak bastanit.......lol
a ka moderator ktu apo jo...lol


Dukesh se je pjestare e re se per nrysh nuk do te kishte ba pershtypje naqe, mos u merzit se ka edhe ma keq biles ba me dasht me lexu noj gja apo noj opinion duhet me shku te fillimi tems sepse pothujse tana temat pa perjashtim jane kthy ne chit-chat po ca me ba, vetem mos e merr seriozisht se mizotnon loja e argtimi, sa per seriozitetin tash po vjen edhe ai kur ti vin koha. Te pershnes


nuk ka noj gja te keqe ktu zotni LEC NELI. atu ku lehet diskutimi,humori vazhdohet dhe per moderatora po te isht puna duhen me u fshi gati 70% e temave dhe nuk shof noj pakjartesi ketu,megjithate nuk ka problem e lejm ket faqe....no coment


Ca te gjeti mor ty mor zotni une tjesht dhash menimin ne mnyr qe vaskja te mos nihet e perjashtume se si un ti dhe ::bud:: ishim komplet jasht temet, une nuk kam asnji dhoi paknaqsiet mor zotni belgium se me pas une nuk marr pjese ne teme hic, pa sa i itht kenke mor burr, pa cfar haterliet kenke, si mor kcen burri kshtu edhe per humor ironik, pa pa pa sa serioz kenke mor burr, kam menu se jam une ma seriozi qyre qyre ku me del ti tash.
Te pershnes e mos u ban me nerva se ti nisa njerzt me te gjet.


[ Edited Mon Dec 24 2007, 11:46am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
belgium
Mon Dec 24 2007, 12:03pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
MIRE SE JU GJEJ SHKODRANE DHE SHKODRAN.JU UROJ SERIOZISHT NJI DITE SA MA TE AMEL E TE BUKUR.
Back to top
L - N
Mon Dec 24 2007, 12:04pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
MIRE SE JU GJEJ SHKODRANE DHE SHKODRAN.JU UROJ SERIOZISHT NJI DITE SA MA TE AMEL E TE BUKUR.

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Vaskja
Mon Dec 24 2007, 01:28pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
o njerez po isha ty u tall une ma se mu me bahet qejfi qe tek tema jeme keni gjet nji ambjent me ba humor po me sa po kuptoj e paskeni keq kuptu batuten teme hahahahahaha


Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3757 sec, 0.0925 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,090kB