Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
MIRE SE JU GJEJ SHKODRAN DHE SHKODRANE
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Vaskja
Thu Dec 20 2007, 09:12pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
Me ju than te drejten kisha harru krejt me ba prezantimin dhe per kte gja falenderoj Shkodren qe ma kujtoj. Jam Vaskja DJAL se Windi me kishte ngatrru tek nji pershndetje qe kishte ba, po nejse ka ken faji jem.Studijoj ne Itali. Zgjodha me u rregjistru tek ky forum sepse des per shkodren dhe me ca pash edhe shumica ktu jeni si puna jeme. Gja tjeter spo di ca me ju than. Shpresoj tja kalojm mire bashk.


P.S. Mas kini frik nga fotoja dhe avatari se jam i fije DARK per mrenda >:) >:)>:)


Back to top
::bud::
Thu Dec 20 2007, 09:26pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
mire se erdhe Vaskja e ja kalosh sa ma mire mes nesh.
Back to top
belgium
Thu Dec 20 2007, 09:45pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
bujrum zotni Vaskja! mir se na ke ardh,e kjosh gjithmon i nderum.e mos harro me shku me u kontrollu,te doktor/psikolog:LEC NELI.se jena ne sezon zgjedhjesh,e duhesh me votu......hahahahahahaha
Back to top
Vaskja
Thu Dec 20 2007, 09:49pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
o belgium na oriento i fije per kyt punen e votimeve


Back to top
belgium
Thu Dec 20 2007, 09:52pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
pershendetje Vaskja!

asht nji loje qe asht hap tash nji muj e pak,thjesht me qesh..hahahahahahahaha shpresoj se nuk e ke marr per te keq?te uroj shendet!
Back to top
Vaskja
Thu Dec 20 2007, 09:55pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
ja ma naqe une e mora per gja serioze thash po bahem gati me ba programin.... lol


Back to top
belgium
Thu Dec 20 2007, 10:00pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
hahahahahahahahaha je i madh.

e kalofsh sa ma mire....e GEZUAR FESTAT!
Back to top
Vaskja
Thu Dec 20 2007, 10:02pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
gjithashtu naqe


Back to top
sT...
Thu Dec 20 2007, 10:23pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Mire se erdhe Vaskja e ia kalofsh mire me ne. Do e shikosh ndryshimin qe do kesh ketu ne forum, nga dark do cilterohesh ...

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
Vaskja
Thu Dec 20 2007, 10:26pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
shpresoj st po kam frike se jo........flm per mikpritjen


Back to top
BRUNJA_USA
Thu Dec 20 2007, 10:52pm
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
vaskja mire se ke ardh dhe ja kalosh mire ne ket forum...tesh kena me fol mas nje muaji siena me te ndryshu na ktu e me te ba si qingj lol

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
SuperGirl
Thu Dec 20 2007, 11:23pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
mire se ke ardh vaskja. kalofsh mire mes nesh

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Vaskja
Thu Dec 20 2007, 11:43pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
hahahaha brunja shpresoj te jet ashtu sic thu ti, po prap kam dyshimet e mia e vetmja gja qe jam i sigurt asht se do ja kalojme alla grande. flm per mikpritjen gjithashtu dhe per super-girl


Back to top
Bujana's
Fri Dec 21 2007, 01:09am

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
Nice presentation VASkja
Edhe mu me merr malli per shkodren .. bile kajhere edhe qaj.. edhe une jam studente ne CANADA... Te uroj shendet dhe lumturi ..tu prifte mare .. mas u mezit prej vajzave eee/Do te mesohesh hahahah lol

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
zjermi
Fri Dec 21 2007, 04:40am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
vaskja je infektu edhe ti me virusin e forumit, por mos u shqetso se vec te mira ke prej tij

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
L - N
Fri Dec 21 2007, 07:19am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Mire se erdhe Vaskja e ja kalosh sa ma mire mes nesh

[ Edited Fri Dec 21 2007, 07:20am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Dec 21 2007, 04:33pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Vaskja mire se erdhe... e sa per me te zbut as nuk te zbut hic ky forum... un qysh se kam ardh jan tuj u mundu me me zbut e mender me than s'po bajn asisend... tu vec ca ke mu ba ma dark se t'lajn me ba qa te dush... lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Kafscett@
Fri Dec 21 2007, 06:02pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Vaskja mir se na urdhnove e qe na e hape zemren, ishalla po te knaqim me forumun ton te dashur. Me te ndryshu s'kena se si me te ndryshu....veç me kirurg plastik....lol

E vetmja gja qe mund te bajm per ty e Shkodranin asht me ju fut bashk ne lavatriçe te programi i teshave delikate, me ju trajtu me ACE gentile(per me te zbardh ifije soul-in, meqe e pase dark) e zbuts teshash ( ngaqe Shkodrani nuk ka pas ndryshime te tjera).......hahahahahahaha

Vaskja te uroj tana te mirat e ja kalosh mir me .

Iluzjone optike

Back to top
babo
Fri Dec 21 2007, 07:49pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
mire se erdha ma tamarrsha

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Dec 21 2007, 08:32pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Kafscett@ ka shkruar:

Vaskja mir se na urdhnove e qe na e hape zemren, ishalla po te knaqim me forumun ton te dashur. Me te ndryshu s'kena se si me te ndryshu....veç me kirurg plastik....lol

E vetmja gja qe mund te bajm per ty e Shkodranin asht me ju fut bashk ne lavatriçe te programi i teshave delikate, me ju trajtu me ACE gentile(per me te zbardh ifije soul-in, meqe e pase dark) e zbuts teshash ( ngaqe Shkodrani nuk ka pas ndryshime te tjera).......hahahahahahaha

Vaskja te uroj tana te mirat e ja kalosh mir me .hahahahhahahahahahahha... tu rrit ndera kafscett@... sa shume mendon edhe ti per ket popull... hahahahahhaha....

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Fri Dec 21 2007, 08:42pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
vaska persh ma naq sa me vones ti hahahahahahha ja kalofsh bukur per sa i perket zgjedhjeve shko e voto tek votimet....hahhahhah

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Dec 21 2007, 08:47pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
tesh e ke sqaru krejt... "shko e voto te votimet"... hahahhahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Vaskja
Sat Dec 22 2007, 10:46am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
ej po si i bahet me hi dhe une kanditat more......... lol
se e kam gati programin hahahahah


Back to top
shkodra
Sat Dec 22 2007, 01:27pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
SHKODRANI HAHAHAHAHHAHAHA...VASKA JE I RI NAQ....MERRE SHTRUM TI AVASH AVASH HAHHAHH SHKO E VOTO KANDIDATIN I HERE......

no comment......
Back to top
::bud::
Sat Dec 22 2007, 01:45pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
SuperGirl ka shkruar:

mire se ke ardh vaskja. kalofsh mire mes nesh

A spi mish na bane tesh Super a?
Paskan fillu edhe mit me pastru tesh hahhaaaaaa. Hee qa ban komunlja veq!!!.
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4276 sec, 0.1012 of that for queries. DB queries: 70. Memory Usage: 3,120kB