Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
In Time, aksion, krim & shkencë.
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
yeahyeahs
Sun Oct 02 2011, 05:15pm

Registered Member #4536
Joined: Tue Jun 14 2011, 10:41pm

Posts: 7

Në të ardhmen, njerëzit ndalojnë së plakuri ne moshën 25 vjeç dhe duhet të punojnë për të blere kohën për te jetuar me gjate por kur nje djale i ri e gjen sekretin per marrjen e sa me shume kohe, atij i duhet të fshehet nga forcat e korruptuara që të shpetoje veten. Për të zgjidhur problemin e mbipopullimit, koha është bërë monedha dhe mënyra me të cilën njerëzit paguajnë për luks dhe nevojat e tyre. Të pasurit mund të jetojnë pergjithmone, ndërsa të tjerët perpiqen te fitojne sa më shumë kohë. Justin Timberlake është një ndër aktorët kryesorë në këtë film dhe nga traileri qe pame, duket se do jete një film tepër i kënaqshëm Traileri më poshtë në HD.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fdadZ_KrZVw

Burimi : http://www.albpedia.info/in-time-nje-film-krim-shkence.html


Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2672 sec, 0.0798 of that for queries. DB queries: 33. Memory Usage: 2,464kB