Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Killer Elite, nje film plot aksion.
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
yeahyeahs
Sun Oct 02 2011, 05:16pm

Registered Member #4536
Joined: Tue Jun 14 2011, 10:41pm

Posts: 7
trokit ketu

Një film plot aksion dhe aktorë që e duan atë.- Jason Statham, Clive Owen dhe Robert De Niro, të gjithë yje të konfirmuar, luajne ne filmin "Killer Elite", qe shqip do e perkthenim Elita Vrasese. Bazuar në një histori tronditëse te vërtetë, Killer Elite vë dy prej elitareve në botë - Danny, një ish-agjent special ops (Jason Statham) dhe Hunter, mentorit të tij per një kohë të gjatë (Robert De Niro) - kundrejt udhëheqësit dinak të një shoqërie sekrete (Clive Owen). Duke mbuluar globin me aksion, qe nga Australia në Paris, Londër dhe në Lindjen e Mesme, Danny dhe Hunter zhyten në një lojë shumë të rrezikshme si macja dhe miu - ku vetë grabitqarët bëhet pre!- (C) Filmat Open Road

(C) 2011 trokit ketu[ Edited Sun Oct 02 2011, 05:17pm ]


Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2445 sec, 0.0802 of that for queries. DB queries: 34. Memory Usage: 2,463kB