Forums
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
babo
Sun May 19 2013, 09:04pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127


Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Sun May 19 2013, 09:07pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127


Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Sun May 19 2013, 09:12pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
kjo asht perpara se me ra me fjetJa! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Sun May 19 2013, 09:19pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
babo ka shkruar:

kjo asht perpara se me ra me fjet
M'knaqiBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sun May 19 2013, 09:32pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Vaskja ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

kja m'duket napoletane asht
uh maj super ca ke ba me iket kang...e kam te vetmen ner 2600 kanget qe kam ne pc pa titull...e s'kam lan rob pa pyt me mja gjet s'ka pas zhazam qe me ka ndihmu...po ja ma ne shkodranet jena ma te miret...hahahaha
shume kang e bukur gjithsesi
Cudi italiant se kane dit?

B*tch I'm fabuolusBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
babo
Fri Jul 05 2013, 09:26pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127


Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LUPEN
Tue Feb 21 2017, 11:45am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2441 sec, 0.0789 of that for queries. DB queries: 41. Memory Usage: 2,646kB