Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Computer - Software - Downloads
 
<< Previous thread | Next thread >>
Prezi - Menyre e re e terhekese per prezantime :)
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Mon Oct 10 2011, 10:13am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Sot zbulova ket menyre per me ba prezantime, and it's really cool.

Power point kajhere asht boring, gjithmone te njejtat gjana!
Ky Prezi keka free (per online presentations) dhe duket i thjeshte me u perdor. Nji shembull prezantimit ktu poshte:


trokit ketu

Nji shembull tjeter:

trokit ketuMund ta download-oni ose te filloni ta perdorni ktu:

trokit ketu


Enjoy
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1794 sec, 0.0810 of that for queries. DB queries: 33. Memory Usage: 2,461kB