Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Urime ish dekanes dhe deputetes ma te Re te ps.
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Cen Durimadhi
Tue Oct 11 2011, 08:31pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Ish dekania e shkencave shoqerore ne Universitetin e Shkoders zonja Paulina Hoxha, tashme do te jete deputetja me e re femër ne partin socialiste por edhe ne sallën e kuvendit, si emri i peste ne listën e deputeteve te Shkodres.Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
SuperGirl
Tue Oct 11 2011, 08:32pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Pics or it didn't happen

Kush asht kja? a ka naj foto kund se un nuk e njof.
Urime..femnat shqiptare po e mbushin parlamentin kadal-kadalBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Cen Durimadhi
Wed Oct 12 2011, 03:52pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
si maj se njef ? spa hi me ta pershkru tesh
tapa baj i foto me te e tapa ta tregaj


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Wed Oct 12 2011, 04:02pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Cen si thet edhe Superi bjer foto se perndryshe nuk dina me ja pa kompetencat.Back to top
Cen Durimadhi
Wed Oct 12 2011, 07:14pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Miri pa ti mar burr pse mqyr mu me tpru foto, tu pas tan kta fotografa tjer ktu

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
OLIVE OYL
Wed Oct 12 2011, 10:56pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Miri74 ka shkruar:

Cen si thet edhe Superi bjer foto se perndryshe nuk dina me ja pa kompetencat.***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
WORLD
Sun Oct 23 2011, 06:34pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Urime... Ashte zonje e vertete...Kam pas shansin me i njofte te birin ..Respekt !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2767 sec, 0.0834 of that for queries. DB queries: 43. Memory Usage: 2,645kB