Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Letersia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Libri Qe Keni Ne Duar
Go to page  1 2 3 ... 19 20 21
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Fri Feb 23 2007, 11:34pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Cfare libri po lexoni momentalisht?

Une tani skam pase kohe per libra se kam qene me provime. me dt 26 ju tregoj! filloni ju qe jeni lirshem.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Sat Feb 24 2007, 12:17am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Un kam - Teoria e Sinjaleve 1 - Da marrina , o Zot me cmenden , ska njeri qe i mson

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Tue Feb 27 2007, 11:53am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kam mbaruar provimeeeeeeeeeeeet.......tani kam kohe per libra!!!

Momentalisht po lexoj "Keshtu foli Zarathustra" te Nices, dmth po e mbaroj se me kishte mbet pergjysem.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Tue Feb 27 2007, 02:34pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
A ske ca ban tjeter ti naqe a ??? Edhe ti me NICEN ?! Psssssssssss .... sma merr mendja se ka me kalu nj njeri ma budall ne historin e njerzimit ... nejse ... ky asht mendimi jem, ndoshta e kam gabim

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
OCCULTSPIRIT
Tue Feb 27 2007, 03:07pm

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
THE REAL HISTORY OF JACK THE REAPER
asht ma teper si liber dukumentar

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
SuperGirl
Thu Mar 01 2007, 10:52pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahahahaha Bossi, Nice budalla...ka qene pak strange, por te gjithe jemi nga pak, apo jo.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Z. Zamir Kaceri
Thu Mar 01 2007, 11:48pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Supergilr ki kujdes tek lexon Nietzschen. Adolph Hitler dhe James Douglas Morrison jane frymezuar pikerisht nga Nietzsche.

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Thu Mar 01 2007, 11:51pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Para Zarathustres te keshilloj ti hedhesh pak nje sy Antikrishtit dhe Vullneti per pushtet. Keto jane dy nga veprat e fundit te Friedrich Nietzsches. Ndoshta mund te perfundosh kete te fundit pasi Nietzsche vdiq pa e perfunduar.

Lumi Dushes
Back to top
.: Deno :.
Fri Mar 02 2007, 01:51pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Kam nje pytje o njesha.

Un di shum pak per nicen, dhe filozofine ne pergjithsi ( megjithse nuk asht se jam nall ne ket aspekt), kisha deshire te me tregoni ku me fillu per me lexu per nichen qe te kuptoj me pak pune komplet filozofine e tije.
Bye.

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
OCCULTSPIRIT
Sun Mar 04 2007, 01:31am

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
nje pyetje denionit
kush eshte problemi me James Douglas Morrison

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
Z. Zamir Kaceri
Fri Mar 09 2007, 01:38am
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Me fal occultspirit por nuk e kam marre vesh mire pyetjen mbi Morrisonin. A keni miresine qe ta beni edhe nje here ne nje menyre pak me te qarte ju lutem?

Lumi Dushes
Back to top
.: Deno :.
Fri Mar 09 2007, 09:34am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
UUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kush na ka ardh.............

Po ku je mar burr se ke humb krejt ..... mku je se na jan tha syt me t'paaaaaaaa

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
OCCULTSPIRIT
Sat Mar 10 2007, 12:12am

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
Me fal occultspirit por nuk e kam marre vesh mire pyetjen mbi Morrisonin. A keni miresine qe ta beni edhe nje here ne nje menyre pak me te qarte ju lutem?me lart i the super girl te kete kujde me nicen ,se hitler dhe morrison jane frymezuar nga ai
per hitlerin e pranoj ka qene nje psikopat
per morrison kisha pershtypjen se ishe pak negativ (mbase gaboj) nqs eshte e vertete mund te me shpjegosh pak arsyen po deshe??
faleminderit
me respekt
occult spirit

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
Z. Zamir Kaceri
Sat Mar 10 2007, 10:10pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Persa i perket Lizard King, nuk ka asnje lloj problemi me te. I vetemi problem qe kam hasur une eshte se kam shkuar ne Père Lachaise per ta pare. Do i kisha qene shume me teper mirenjohes sikur te me jepte mundesine ta shikoja ne koncert.

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Sat Mar 10 2007, 10:11pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Anyway, Jetojme dhe vdesim por vdekja nuk eshte fundi.

Lumi Dushes
Back to top
OCCULTSPIRIT
Mon Mar 12 2007, 02:49am

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
me fal per injorancen denion por cfare eshte Père Lachaise
se nuk e kuptova

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
sT...
Mon Mar 12 2007, 06:58pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Occultspirit, nese je simpatizant i Morrison (ashtu te pakten me jep pershtypjen), nuk mund te mos dish se ku ka vdekur dhe ku eshte varrosur Morrison. Une te dhashe nje ndihme te vogel, besoj se tani nuk do e kesh te veshtire te mesosh per Père Lachaise.

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
anja
Mon Mar 12 2007, 08:50pm

Registered Member #538
Joined: Mon Feb 19 2007, 06:35pm

Posts: 118
Gjithe fansat e the doors qe kam njohur, te gjithe jane te quditshem. Kane nje fantazi te papershkrueshme dhe jane shume te vecante. Flas per fansat evertete dhe jo per ato qe i degjojne vetem se mendojne se eshte dicka e modes.
Back to top
OCCULTSPIRIT
Tue Mar 13 2007, 12:24am

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
aha per varrezen Père Lachaise. e kuptova tani me erdhi ne mendje . eshte varreza me e madhe ne paris nqs gaboj

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
OCCULTSPIRIT
Tue Mar 13 2007, 12:33am

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
doors nuk ishin thjesht nje grup ,doors ishin nje menyre jetese nje lloj tjeter menyre e te kuptuari te jetes e cuditshme e rrezikshme , ndoshta por qe s'pushoi te ishte nje menyre tjeter jetese

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
SuperGirl
Thu Mar 29 2007, 11:20pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kam kap ne dore librin 'Anatomia e destruktivitetit njerezor' te E.Fromm, shkova menjehere te kapitulli qe flet per personalitetin e Hitlerit.......nje mrekullli....Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Sat Apr 07 2007, 11:46am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
nuk me pelqen te lexoj libra ose ma mire nuk kam kohe ::::::::: mgjth Hitler era un grande

[ Edited Sun Apr 08 2007, 04:39pm ]

no comment......
Back to top
OCCULTSPIRIT
Sun Apr 08 2007, 04:07pm

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
shkodra mund te me sqarosh pak pse hitler era un grande
sepse nuk po e kuptoj? !dodge

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
SuperGirl
Sun Apr 08 2007, 04:42pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Fiks...edhe une mezi po pres pergjigjen e shkodres...Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Tue Apr 10 2007, 07:47pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
eshte i madh per te gjitha ato qa ka bere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no comment......
Back to top
Go to page  1 2 3 ... 19 20 21  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3222 sec, 0.0878 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,051kB