Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Letersia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Libri Qe Keni Ne Duar
Go to page  1 2 3 ... 19 20 21
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Tue Apr 10 2007, 08:10pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
I madh per te gjitha????!!!!!!! shkodra mire je ti?
Hitleri eshte i madh se ka masakruar mijera njerez? Ai ka qene nje nekrofil, i semure psikik, narcistik..........ska asgje per t'u admiruar ketu. ta siguroj.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Tue Apr 10 2007, 08:18pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
po jo ai donte nej bote te perkryer dhe per mua shum mire ka bere...e din edhe bushhi me pelqen shum ..hahhahaha.

no comment......
Back to top
sT...
Tue Apr 10 2007, 08:41pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Nje lider i madh, nje lider i zgjuar nuk con drejt shkaterrimit vendin e vet, apo vret 6 milion Hebrenj, pa permendur te tjeret (se Supergirl u tregua pak si teper generous duke thene me mijera).
Tani, Shkodra, zemer, me trego pak per cfare bote te perkryer e ke fjalen???!!!

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
shkodra
Tue Apr 10 2007, 08:46pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
po nqs ke degjuar historine e tije e ke parasyshe vete ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no comment......
Back to top
sT...
Tue Apr 10 2007, 09:06pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Ahaaa sa i forte je o shkodra, sa bukur i lave dockat .
Ti mund t'a quash te madh nese te pelqen, por (duke pasur gjithmone parasysh historine) ngelet figure e urryer nga njerezit qe e duan njerezimin!

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
shkodra
Tue Apr 10 2007, 09:08pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ej me te than te drejten ke njerz qe urrejn edhe papen jo te gjithe jane njesoj ne kete bote edh e kjo asht bukuria

no comment......
Back to top
OCCULTSPIRIT
Wed Apr 11 2007, 03:11pm

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
SHKODRA MUD TE ME THUASH PAK CFARE BOTE DONTE TE KRIJONTE HITLERI SEPSE NUK E KAM TE QARTE?

PS:EDHE UNE E URREJ PAPEN POR S'MKA SHKUAR KURRE NE MENDJE PER TA VRARE ATE DHE AS PER TE SHKATERRUAR VATIKANIN

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
shkodra
Wed Apr 11 2007, 05:37pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahhahahahhha kush po te thote gje shum mire zgjedhej e jotja apo jo une do kisha dashur te zdukja gjysmen e botes por nuk mundem!!!!!!!!!!!!!!

no comment......
Back to top
SuperGirl
Wed Apr 11 2007, 10:31pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Shkodra ma fute frikennnnn.........mos na zhduk tanve aman!!!!! hahahahahaah. po me del edhe ti nekrofil si Hitleri.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Wed Apr 11 2007, 10:36pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ja une vetem femra skisha vra hahahahahha je 1she

no comment......
Back to top
SuperGirl
Fri Apr 13 2007, 10:20pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ca asht ky diskriminim kaq i hapur qe i ben meshkujve ti more??? Puupupupupup ca kane me te ba!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Sat Apr 14 2007, 04:20pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
HAHAHHAAH pse maj po te vrasesh nej femer eshte mekat eshte krijesa me e e bukur ne bote!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Edited Sat Apr 14 2007, 10:38pm ]

no comment......
Back to top
Holly
Sat Apr 14 2007, 04:47pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Libri qe kam ne dore eshte A CHILD'S MIND. nga Muriel Beadle.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
SuperGirl
Sat Apr 14 2007, 10:39pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
'Kujtimet erotike te Kazanoves'.........S.Zvajg. cool.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OCCULTSPIRIT
Sun Apr 15 2007, 12:20am

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
shkodra e lezetshme kjo me shkaterru gjysmen e botes por kujdes se gjerat vijne gjithmone bumerang %-6 ,po pyetjes se CFARE BOTE DONTE TE KRIJONTE HITLERI nuk mu pergjigje, nuk e di pse por jam shume kurioz
?!

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
shkodra
Sun Apr 15 2007, 04:18pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
e me taman qe je shum kuroiz
ske qa me ba ti e din se cfare donte te bente ai e? ai ishte zot ne toke!

no comment......
Back to top
SuperGirl
Thu Apr 19 2007, 09:26pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kam ne dore leksione pafund.........SOS!!!!!!!!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OCCULTSPIRIT
Mon Apr 23 2007, 08:25pm

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
HITLERI ZOT NE TOKE !!!!!!!!!!!!!!!!
MOS E NGATERROVE ME KRISHTIN

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
shkodra
Mon Apr 23 2007, 09:10pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
jo jo nuk e kam ngaterruar!!!!!!!!!!!!!!!!!

no comment......
Back to top
WORLD
Tue Apr 24 2007, 08:20am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
kam pas (se tash dhe une me leksione made by :mithat hoxha loool) librin e allen dulles (drejtor cia) 100 metodat e sherbimeve sekrete ...me kane rekomandu dhe nje tjeter liber komplet zhaner tjeter me rozeeeeee ne sfond

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
OCCULTSPIRIT
Thu Apr 26 2007, 02:36pm

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
HITLERI ZOT NE TOKE ?
ATEHERE ZOTI QENKA PSIKOPAT !!!!!!!!!!!!

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
SuperGirl
Thu Apr 26 2007, 05:40pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Occult, edhe mua me duket mjaft ekstremist shkodra me mendimet e tij rreth Hitlerit, por ti mos u bej me nerva.

Tani kam ne dore librin "C'kuptim mund te kete jeta" nga Alfred Adler.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Fri Apr 27 2007, 10:58am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
hmmm marove maj vajze mas librave psikologjik ........hmmmm ke dicka te mire e po e thm ktu ...Kur flet ne leksione ke pak zanin si te madh ...duket sikur bertet lol .me ka nodh heren e pare qe te kam nigju lol ....nejse dukesh nga postimet se ke zemer te mire dhe ze te madh ...JE FEMER E FUQISHME lol

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Fri Apr 27 2007, 01:38pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Sa mu ba qejfi tu e lexu ca kishe shkru Altin, por kur arrita ne fund, ia paske fut nje 'lool' dhe me iku qejfi ...........tallu tallu ti!!!! Pastaj zanin e nalt ose te ulet, rendesi ka qe them gjana me mend, apo jo!!!!!!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OCCULTSPIRIT
Sun Apr 29 2007, 07:20pm

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
nuk eshte se u bera me nerva
por me vjen shume keq qe nje pjese e rinise ne shkoder (nuk eshte i pari qe degjoj)ka te tilla mendime .

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 19 20 21  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2533 sec, 0.0888 of that for queries. DB queries: 62. Memory Usage: 3,058kB