Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Letersia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Libri Qe Keni Ne Duar
Go to page  1 2 3 4 ... 19 20 21
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
.: Deno :.
Sun Apr 29 2007, 07:26pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
SuperGirl ka shkruar:

Sa mu ba qejfi tu e lexu ca kishe shkru Altin, por kur arrita ne fund, ia paske fut nje 'lool' dhe me iku qejfi ...........tallu tallu ti!!!! Pastaj zanin e nalt ose te ulet, rendesi ka qe them gjana me mend, apo jo!!!!!!!!e crensi ka zani maj maaaaaaaaaaaaaa ....... edhe ti mos u ban me nerva .
ne fund te fundit, za femnet ke

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Thu May 24 2007, 08:23am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Kam lexu mram nje liber rreth 95 faqe i shkruar nga nje shkrimtar me origjin Spanjolle rreth 1000 vite me pare ... Aq me endje e kam lexu kete liber qe tutullohej "Shpetimi i Shpirtrave" saqe per te paren here lexoj nji liber per nji nate... Ishte nje mrekulli dhe do e mbaj gjithmon pran vetes, pasi ishte nje tip manulai komunikimi ndernjerzor... ose ma mire me than, nje pasqyr ku mund te shifshe veten si idealistin me realist... Jam knaq per Zoten... E te mendosh se ky liber socjologjik dhe deri diku edhe psikologjik ishte shkru 1000 vjet ma pare.... waw , nuk arrij me e pershkru...

[ Edited Thu May 24 2007, 08:24am ]

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Kafscett@
Thu May 24 2007, 08:56am
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Leksionet e anglishtes "New Media & New Technologies".
Se shpejti provim.

Iluzjone optike

Back to top
WORLD
Thu May 24 2007, 01:08pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
SA LEK BAN KY LIBRI ?! apo don me mi fal ....dhe tham qe do me flashe ma tan shpirt !!!

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
.: Deno :.
Thu May 24 2007, 03:40pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Me m e kishe Altin>????

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Thu May 24 2007, 06:58pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Me ty, me ty bossi,e du edhe un ate librin!!!!!!!!!!! ma nis me e-mail,looooool.

Mas u merzit se za femnet ke me the ma siper...flm per ngushellimin, hahahaha, a je i sigurte per kete? a te detyrohem gja? !lol
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Fri May 25 2007, 08:46am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Jo... un me gjith qef jua kisa dhuru nga nje .... por pun asht se , jo domosdoshmerisht ajo qe mu me pelqen ka me ju perlqy edhe ju (megjithse ky ishte ma sum nje liber me kode selljet dhe mardhanjesh me gjith njerzi, me gjth modelet , e ska pelqim apo jo ) .. Mandej kam frik me jua dhan se po merni mend shum e po ma kalni mu .... lol

BYE....

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Sat May 26 2007, 08:04am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
he he he.......Bossi...ne jena psikologe te ardhshem ta marrsha.s'ka kod sjelljet qe nuk dina,edhe ato qe atij shokut qe ka shkru librin s'ia ka marr mendja se kan me ekzistu naj here......lol. kur te jena ne fushen e inxhinierise,tesh na jep mend..hahahahah.

Ps. Nice signature!!! ke me m'tregu si e ke vu,se un sdi me vu foto aty.lol(qe,kerkova mend )Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Mon Jul 30 2007, 12:25pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Po perfundoj "Ps. Te dua" nga Cecilia AhernBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Fri Aug 17 2007, 09:44pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mendafshi Francez - Sandra Brown (e mora dhurate per ditelindje, dhe qenka shume i bukur )Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Fri Aug 17 2007, 10:12pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Ne perfundim te " KUJTIME" - Eqerm Bej Vlora ( nipi i ismail qemalit ) ... skam lexu naj her kujtime me interresante ... po me kputi , 600 faqe lol ... hajt se maroj, edhe pak kam

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Thu Aug 23 2007, 11:14pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Gjuha e harruar - Erich FrommBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
sT...
Sat Aug 25 2007, 09:30pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Companero - Vita e Morte di Ernesto Che Guevara, Jorge G. Castaneda

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sT...
Sun Sep 23 2007, 10:07pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Keta Don Zhuane qe na qeverisin, Patrick Girard

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
Guest2983928
Mon Sep 24 2007, 03:54am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Jane Eyre te Charlotte Bronte
Back to top
.: Deno :.
Thu Sep 27 2007, 04:34pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Engjej dhe Djaj - Dan Brawn ( po e maroj pas 2 ditesh qe e kam ble lol )


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Thu Sep 27 2007, 05:14pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
loool Bossi, edhe une jam tu e lexu, vecse anglisht
a bajme kush e mbaron i pariBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Sep 28 2007, 08:42pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
SuperGirl a e ke lexu "The DaVinci Code" ?

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Fri Sep 28 2007, 08:53pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Copa copa naqe, me ka ik pa lexu, as vete se di si, por e ka radhen pas ktij qe kam ne dore, kam qejf me e lexu anglisht, prandaj kam mbetBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
sT...
Fri Sep 28 2007, 08:58pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Kur kam lexu The Da Vinci Code di te them qe per 2 dite nuk kam dale nga dhoma

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
123456
Fri Sep 28 2007, 09:07pm

Registered Member #1001
Joined: Thu Aug 02 2007, 11:18am

Posts: 394
BOSSI ka shkruar:

Engjej dhe Djaj - Dan Brawn ( po e maroj pas 2 ditesh qe e kam ble lol )
Liber i bukur bossi, ky Dani asht me te vertete i zoti me trillimet e tija! I thur do thrillera shume te bukur e terheqes!
Back to top
.: Deno :.
Sun Sep 30 2007, 01:01pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
sebastian89 ka shkruar:

BOSSI ka shkruar:

Engjej dhe Djaj - Dan Brawn ( po e maroj pas 2 ditesh qe e kam ble lol )
Liber i bukur bossi, ky Dani asht me te vertete i zoti me trillimet e tija! I thur do thrillera shume te bukur e terheqes!Vertet qe krijon disa trellare fantastik ... ama, flet edhe per shum te verteta te pamohueshme per te cilat historia dyshon, dhe vec ne nje romain te jepet e drejta ti thuash troc .... si te kodi i da vincit per shembull


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Sun Sep 30 2007, 01:02pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
SuperGirl ka shkruar:

loool Bossi, edhe une jam tu e lexu, vecse anglisht
a bajme kush e mbaron i pari
Un e marova ... a ke fillu a hala ti ???

Tesh kam fillu me lexu " Dinastia e mafias" te cilin e lash per gjys per me lexu "Engjej dhe djaj "

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
123456
Sun Sep 30 2007, 01:05pm

Registered Member #1001
Joined: Thu Aug 02 2007, 11:18am

Posts: 394
BOSSI ka shkruar:

sebastian89 ka shkruar:

BOSSI ka shkruar:

Engjej dhe Djaj - Dan Brawn ( po e maroj pas 2 ditesh qe e kam ble lol )
Liber i bukur bossi, ky Dani asht me te vertete i zoti me trillimet e tija! I thur do thrillera shume te bukur e terheqes!Vertet qe krijon disa trellare fantastik ... ama, flet edhe per shum te verteta te pamohueshme per te cilat historia dyshon, dhe vec ne nje romain te jepet e drejta ti thuash troc .... si te kodi i da vincit per shembullA e ke lexu shpjegimin e kodit te davincit dhe kundra kodit te davincit? Duhesh me i lexu te dyja.
Back to top
.: Deno :.
Sun Sep 30 2007, 01:22pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
sebastian89 ka shkruar:

BOSSI ka shkruar:

sebastian89 ka shkruar:

BOSSI ka shkruar:

Engjej dhe Djaj - Dan Brawn ( po e maroj pas 2 ditesh qe e kam ble lol )
Liber i bukur bossi, ky Dani asht me te vertete i zoti me trillimet e tija! I thur do thrillera shume te bukur e terheqes!Vertet qe krijon disa trellare fantastik ... ama, flet edhe per shum te verteta te pamohueshme per te cilat historia dyshon, dhe vec ne nje romain te jepet e drejta ti thuash troc .... si te kodi i da vincit per shembullA e ke lexu shpjegimin e kodit te davincit dhe kundra kodit te davincit? Duhesh me i lexu te dyja.Po po e kam lexu ... Rreth qeshtjes qe shron Kodi i Da Vincit kam lexu edhe para se me dal Kodi i Da Vincit ... Edhe habitesha kur shum gjana me delshin sikur i disha ... Ka shum te vertata aj liber, sikunder edhe trillime ... Sidomos ato rreth artit, dhe miksimit te paganizmit me krishterimin jam fakte te pamohueshme ... nejse, ky asht debat qe mund ta hapim naj tem tjeter ...


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Go to page  1 2 3 4 ... 19 20 21  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3196 sec, 0.0963 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,108kB