Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Pershnetje
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Shkodra100
Tue Mar 13 2012, 04:27am
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
Ju pershnes tanve nga NY i madh. Edhe pse ka pak kohe qe kam hy ne kete forum paskam harru me u prezantu. Asht me te vertete mbreselanse kur edhe pse larg vendlindjes per ma shume se nje dekade tashme, na keni ba te mundur ta mbajme te gjalle mallin per ate vend, qe cdo dite na djeg dhe pervelon zemren.

Ju pershnes tanve dhe ju uroj cdo te mire ne jete. Fat dhe lumturi kudo. Zoti qofte me ju tanve.


Note: Genc kur te shoh ne rruge heren tjeter tesh pa te kapi per zhelesh....:)
Back to top
Special_One
Tue Mar 13 2012, 08:01am
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
Gjithashtu pershndetje zotnis tane...Shendeti,fati dhe lumturia te ndjekshin gjithmone ishalla.

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
SuperGirl
Tue Mar 13 2012, 10:03am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mire se ke ardh shkodra100. bash qejf e flm per ndihmen qe na jep ktu ne forum here mas heretBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Tue Mar 13 2012, 10:46am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mire se ke ardh e shpresojme me na mbajt nder te tjera updated me te reja nga ato temat me iphone jaibreak ku ke pas postu ma perpara.Back to top
Shkodra100
Fri Mar 16 2012, 11:20pm
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
Ju flmd per mirepritjen qe pavaresisht vendit, Shkodranet dine ta japin. Ju uroj tanve nje fundjave te kendshme.
Back to top
Edmond-Cela
Sat Mar 17 2012, 06:22am
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
BUJRUM DHE MIRE SE NA VJEN

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Guest2983928
Mon Mar 19 2012, 04:29am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Mire se ke ardh Shkodra100 e kalosh caste t'kandshme ktu!
Back to top
Shkodra100
Wed Mar 21 2012, 04:08am
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
Flmd tanve
Back to top
mola
Wed Apr 18 2012, 04:57am

Registered Member #4974
Joined: Wed Apr 18 2012, 03:47am

Posts: 3
nadja mir shkodra jeme
Back to top
:IROLF:
Wed Apr 18 2012, 04:59am


Registered Member #2138
Joined: Tue Jul 22 2008, 10:10am

Posts: 3284
Mirese erdhe MOLA
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Apr 18 2012, 09:21am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Mire se ke ardhe Shkodra100 dhe Molla

I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Wed Apr 18 2012, 12:02pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
mola ka shkruar:

nadja mir shkodra jeme
Mire se ke ardhBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3117 sec, 0.0412 of that for queries. DB queries: 52. Memory Usage: 2,779kB