Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Letersia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ju ftoj ta lexoni kete kryeveper
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Shkodra100
Fri Apr 06 2012, 01:26am
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
trokit ketu

Per te gjithe qe e ndieni veten shqiptar dhe pjese e gjakut te Arberit, ju ftoj ta lexoni kete liber te mrekullueshem.
Back to top
lavdija
Tue Nov 13 2012, 11:59pm
Registered Member #5356
Joined: Mon Nov 12 2012, 10:28am

Posts: 3
me fal por mund ta gjej online per ta lexuar kete liber.???
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1556 sec, 0.0653 of that for queries. DB queries: 35. Memory Usage: 2,482kB