Forums
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
BRUNJA_USA
Sat Dec 08 2007, 02:19am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
STUDIO SIKUR DO JETOSH GJITHMON .JETO SIKUR DO TE VDESESH NESER

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
BRUNJA_USA
Sat Dec 08 2007, 02:22am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
CDOKUSH MUND TE NDJEJ KEQARDHJE PER FATKEQESIN E NJE SHOKU POR DUHET NJE NERI SHUME I MIRE TE NDJEJ LUMTURI PER SUKSESIN E TIJ

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
BRUNJA_USA
Sat Dec 08 2007, 02:25am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
NE FUND TE JETES TON NUK DO TE KUJTOJM FJALET E ARMIKUT POR HESHTJEN E NJE SHOKU...
MARTIN LUTHER KING

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
SuperGirl
Sat Dec 08 2007, 01:32pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
DolfiOnline ka shkruar:

^~^Super^~^ ka shkruar:

Kur shikon problemet e botes, pyet veten tende: " une perbej nje pjese te problemit, apo nje pjese te zgjidhjes se tij"?


Nuk besoj se ka shume rendesi se cilen pjese perben. Rendesi ka te mos jemi nga ato qe jane aq pasive ne jete sa nuk perbejne asgje.shume dakordBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Mon Dec 10 2007, 08:10pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
nuk jane vitet e jetes sone qe kane rendesi, por jeta e viteve tona

Adlai E. Stevenson
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Dec 10 2007, 09:23pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Drinks are like magic: they fool you for a night... and the next day they give you a headache trying to figure out what happened last night...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
BRUNJA_USA
Tue Dec 11 2007, 02:53am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
SHKODRAN NYC LOL U CRACK ME UP.....
LIFE IS A JOURNEY NOT A DESTINATION.......
EAT TO LIVE DONT LIVE TO EAT .........

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Dec 12 2007, 05:43pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
BRUNJA that expression i wrote before i came up with that myself... its pretty cool isn't it?

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
BRUNJA_USA
Thu Dec 13 2007, 02:48am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
SHKODRAN NYC YES ITS VERY COOL AND TRUE BUT I AM NOT SURE IF U CAN TAKE CREDIT FOR IT LOL

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
zjermi
Thu Dec 13 2007, 05:44am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
BRUNJA_USA ka shkruar:

SHKODRAN NYC YES ITS VERY COOL AND TRUE BUT I AM NOT SURE IF U CAN TAKE CREDIT FOR IT LOL


qa kishte filozofike ketu, cila asht shprehja??????????????

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
SuperGirl
Thu Dec 13 2007, 06:01pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
s'din anglisht ti prandaj se ke kapBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Dec 13 2007, 06:17pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
BRUNJA_USA ka shkruar:

SHKODRAN NYC YES ITS VERY COOL AND TRUE BUT I AM NOT SURE IF U CAN TAKE CREDIT FOR IT LOLhahahahaha... I take full credit for it since i was the one that came up with that expression...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
zjermi
Thu Dec 13 2007, 09:33pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
^~^Super^~^ ka shkruar:

s'din anglisht ti prandaj se ke kap


po une i shkreti me kaq sa di nuk po marr vesht ala filozofine ketu

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
guest
Mon Dec 17 2007, 01:16am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
it's hard to find the light when you r born in the dark.

[ Edited Mon Dec 17 2007, 01:17am ]


Back to top
guest
Mon Jan 07 2008, 01:23am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
femrat jane kafshe me floke te gjata dhe ide te shkurta - schopenhauer


Back to top
Kafscett@
Mon Jan 07 2008, 10:15am
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Foli njerezve per veten e tyre dhe do te degjojne me or te tera---Disraeli

Iluzjone optike

Back to top
WORLD
Mon Jan 07 2008, 08:29pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Bane mire ashte mire ....s'bane mire ashte dhe ma mire ( nga eksperienca )

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Guest2983928
Tue Jan 08 2008, 04:45am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Nga ferri i te varferve eshte bere parajsa e te pasurve.

Hugo
Back to top
Albania
Thu Jan 10 2008, 09:46am
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Nuk ka rendesi ne rast se perpiqesh dhe deshton. Rendesi ka ne rast se perpiqesh e perpiqesh dhe deshton te perpiqesh perseri.

Nga Ketering.

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Albania
Thu Jan 10 2008, 09:49am
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Edhe pse me shpojne gjembat, trendafilin dua ta keput. Kush do kepute trandafilin , nuk duhet t'u vere veshin gervishtjeve.

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Bujana's
Sun Jan 13 2008, 02:54pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
pyet 100 vete e ban si te dish vete - populli

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
Albania
Sun Jan 13 2008, 03:17pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Bujana's ka shkruar:

pyet 100 vete e ban si te dish vete - populliNuk me duket thanie filozofike megjithate komplimente per mundimin.

Dituria edhe arsyja flasin; injoranca edhe padrejtesia ulerijne.

A.Graf

[ Edited Sun Jan 13 2008, 03:18pm ]

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Kafscett@
Sun Jan 13 2008, 05:43pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Albania ka shkruar:

Edhe pse me shpojne gjembat, trendafilin dua ta keput. Kush do kepute trandafilin , nuk duhet t'u vere veshin gervishtjeve.Albania mos e ke lexu kyt te Princi i vogel :-/

Iluzjone optike

Back to top
Albania
Mon Jan 14 2008, 04:58pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
met than drejten e shpirtit nuk e di, se mbaj mend ikam te rujtuna ne e-mail.

Mbi te gjitha te jesh njeri i mire, miresia esht ajo qe çarmatos shumicen e njerzve.

Lakorder.

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
SuperGirl
Mon Feb 11 2008, 02:39pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Njezet vjet me pas do te jesh me i zhgenjyer nga gjerat qe si bere, se sa nga ato qe bere. Luaje pra jeten tende.Lundro larg nga porti i sigurt. Ndiq ererat ne lundrimin tend. Eksploro, Enderro, Zbulo...

Mark TwainBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2710 sec, 0.1020 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,107kB