Forums
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
~*Christel*~
Thu Feb 21 2008, 07:49pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Erosi dhe pushteti cojne njerezit ne konflikt- FROJDI

Back to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Apr 15 2008, 01:22pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Dashuria fillon me nje puthje dhe mbaron me nje pallim.

Ku ka me filozofike?

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Apr 15 2008, 01:23pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Do te shumohesh??? ( kerkon qe mendimin tend ta kene edhe te tjere) Shto dhe ca zero. I madhi

Lumi Dushes
Back to top
belgium
Tue Apr 15 2008, 01:37pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Zamir Kaceri ka shkruar:

Dashuria fillon me nje puthje dhe mbaron me nje pallim.

Ku ka me filozofike?


hahahahahhahahhahahahaha keq e paskan punen.....
Back to top
::bud::
Tue Apr 15 2008, 02:42pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
mvaret se sa zgjat belgium.
Back to top
belgium
Tue Apr 15 2008, 08:57pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

mvaret se sa zgjat belgium.ahhahahahahahahaaa sa dan ti me zgjat ma mateper se nji nate?, hhahahahahahahahaaha
Back to top
Guest2983928
Wed Apr 23 2008, 11:53pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Asnje faj nuk mund te harrohet perderisa ate e mban mend Ndergjegja!

~

Gjysma e botës kënaqet duke folur keq për të tjerët, kurse gjysma tjetër duke u besuar.

~

Mendimet sjellin vuajtje.

~

Gruaja më e mirë është ajo e cila duke dëgjuar di të jap urdhëra.

~

Të shkruarit është një mënyrë të foluri pa u ndërprerë nga njeri.

~

Nuk ka lumturi inteligjente.

~

Marrëzi - njerëzite quajnë edhe diçka të mençur, që nuk e kuptojnë.

~

Miqësia është një kontratë e heshtur mes dy vetave të ndjeshëm e me virtyte.

~

Unë nuk kam talent për të krijuar miq të rinj, por më mjafton zotësia për besnikëri ndaj miqëve të vjetër.

~

Njeriu e bën të shenjtë atë që beson, ashtu siç e bën të bukur atë që do.

~

Secilën të vërtetë nuk mund ta themi; ndonjëherë për arsye të vetëvetës, ndonjëherë për arsye të tjetrit.

~

Të lexosh si e mendoj unë, do të thotë të mendosh thellë.

~

I mençuri është i hapur në veprime dhe i fshehtë në projekte.

~

Ajo çka e bën origjinal një njeri është se ai sheh diçka që gjithë të tjerët se shohin.
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Fri May 23 2008, 06:40pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Ne parajse, gjithe njerezit interesant mungojne!
Friedrich Nietzsche

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Fri May 23 2008, 06:43pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Ka gjithmone pak cmenduri ne dashuri, por ka gjithmone dhe pak arsye ne cmenduri!

Friedrich Nietzsche


Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Fri May 23 2008, 06:44pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Religjionet - Mohimi i se vertetes

Friedrich Nietzsche

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Fri May 23 2008, 07:11pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Gjerat e mira jane Ilegale, Imorale ose te bejne te shendoshesh

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Fri May 23 2008, 07:12pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Femra eshte qelbesire e domosdoshme.
Bonaparti

Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Fri May 23 2008, 07:18pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Kur besoj, nuk besoj qe besoj dhe kur nuk besoj, nuk besoj qe besoj

Lumi Dushes
Back to top
lissandro
Thu Jul 03 2008, 10:33pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
MENDIMET E ARTA

Kush qeveris vetveten ne errsir,
Qeveris boten ne drite .

E then nga vet Autori:
Lissandro

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Thu Jul 03 2008, 10:40pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Gruaja, e pandershme esht si nje lug e' pa lare,
Qe' han gjdo njeri, dhe nuk i' vjen te ndyt.

E then nga vet Autori:
Lissandro .

[ Edited Thu Jul 03 2008, 10:54pm ]

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
~*Christel*~
Thu Jul 03 2008, 10:44pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Edhe kyt e ka than ai filozofi i famshem lissandro a?
Back to top
lissandro
Thu Jul 03 2008, 11:06pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Me Dashnin, Driten e Diellit, dhe Fuqine e Zotit
Nuk ka asgje qe Krahasohet.

E then nga vet Autori:
Lisandro.

[ Edited Fri Jul 04 2008, 04:27pm ]

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Thu Jul 03 2008, 11:12pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Kurr nuk prishesh me, te' me, ba me ' lan gjithmon ne Grus;
E thene nga vet Autori:
Lissandro

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Fri Jul 04 2008, 09:00pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Dashuria per ata njerz qe jan shum te zgjuar nuk esht asnje gje tjeter pervecse nje!.......
thenje e Autorit dikush me acaroj, sot nuk mund te tregoj
LISSANDRO )

[ Edited Fri Jul 04 2008, 09:06pm ]

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
guest
Thu Sep 11 2008, 07:53pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
a woman needs a reason to cheat, a man just needs a woman


Back to top
L - N
Thu Sep 11 2008, 08:15pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
warrior ka shkruar:

a woman needs a reason to cheat, a man just needs a woman


Hahahahahahahahaha
Hahahahahahahahaha

Kjo shprehje asht e shum e vertet mar warrior po pse po na qet namin e zi se kuptoj hahahahahahahahaha


Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
guest
Thu Sep 11 2008, 08:32pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
duhet me u mundu me ju ba qejfin femnave kajher ktej ka kjo teme


Back to top
~*Christel*~
Sat Sep 20 2008, 08:43pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Megjithatë, ekziston kufiri kur durimi pushon së qenuri virtyt.

Per njeriun nuk ka thesar me te madh se nje mendje qe di.

Vdekja eshte e bukur, kur jeta eshte e shemtuar

Nje dashuri e kufizuar esht nje dashuri e mbaruar.


Back to top
~*Christel*~
Sat Sep 20 2008, 08:44pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Njeriu ideal ka fuqin e mashkullit dhe ndjenjat e femres

Njeriu eshte sherbetor i jetes

Koha eshte nje imazh i levizshem i perjetesise

Ai që mendon se është i përsosur dhe nuk gabon kurrë nuk arrin të mësojë asgjë nga gabimet e veta dhe të të tjerëve.

Back to top
guest
Sun Sep 21 2008, 11:39am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught oscar wilde


Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2270 sec, 0.0857 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,069kB