Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
666
Thu Oct 04 2012, 11:14pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
a i njifni itaTouch screen phones piss me off
Back to top
666
Thu Oct 04 2012, 11:20pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
kim-k femna ma kot ne planetin toke


Touch screen phones piss me off
Back to top
SuperGirl
Thu Oct 04 2012, 11:23pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kta mir se i kapin pa make up, po i xajn edhe ne pozicion te mrapsht. per mendimin tem nuk duken hic keq t'pa lyme, po cilesite e fotove jane shum te dobeta e duken edhe ma skandal.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
666
Thu Oct 04 2012, 11:57pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
nuk po tham qe duken keq, por vec se duken krejt nryshe kur kan makeup.
jolie n megan foxTouch screen phones piss me off
Back to top
Mbreteresha
Fri Oct 05 2012, 08:49am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
666 ka shkruar:

nuk po tham qe duken keq, por vec se duken krejt nryshe kur kan makeup.
jolie n megan fox
ma prishe qejfin e angelines pupupupu

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Oct 05 2012, 09:56am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Disa duken ok se jane te mire natyral po disa, jane ku ku medet me thane
Ca hallit do te jete mos me e njofte vedin kur del prej shower apo cohesh prej gjumit hahahaha
Sot kam vu tv shqip dhe me thane te drejten gjaja e pare qe te bjen ne sy, asht fakti qe femnat lyhen jashtezakonisht rande dhe pa finese. Me te vra synin.
Ky ash mendimi jem. Sa ma natyral e sa ma pak, ma mire asht si per konfidencen, lekuren dhe rrespekt per krijesen qe ka dhuru i madhi Zot ne ty si individ

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Oct 05 2012, 09:56am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Teme e bukur btw

I care and I wish well!

Back to top
666
Sat Oct 06 2012, 07:27pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

Disa duken ok se jane te mire natyral po disa, jane ku ku medet me thane
Ca hallit do te jete mos me e njofte vedin kur del prej shower apo cohesh prej gjumit hahahaha
Sot kam vu tv shqip dhe me thane te drejten gjaja e pare qe te bjen ne sy, asht fakti qe femnat lyhen jashtezakonisht rande dhe pa finese. Me te vra synin.
Ky ash mendimi jem. Sa ma natyral e sa ma pak, ma mire asht si per konfidencen, lekuren dhe rrespekt per krijesen qe ka dhuru i madhi Zot ne ty si individAMIN

Touch screen phones piss me off
Back to top
MiCoLjA
Sun Oct 07 2012, 03:36pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
Nuk jan te kqija po ne na asht msu syni tu i pa me shum tualet edhe na stonon kur i shohim pa tualet plus qe si thot usperi jan edhe cilesit e fotove te dobeta .

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1809 sec, 0.0402 of that for queries. DB queries: 45. Memory Usage: 2,683kB