Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
Illuminati (Masonet)
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
☼sunshine
Sat Dec 08 2012, 09:00pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Ata janë të gjithë rreth nesh. Komplotet e fshehta janë kudo, dhe ku ju mund të gjeni të vërtetën e vetme?
Objekti i Illuminatit është që të marrë kontrollin e botës.
* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
☼sunshine
Sat Dec 08 2012, 09:03pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Sekretet dhe mesazhet e Dollarit[ Edited Sat Dec 08 2012, 09:09pm ]

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
☼sunshine
Sat Dec 08 2012, 09:07pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
EDhe kanga e Rihanes paska sekrete


* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Dec 08 2012, 09:16pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799


I care and I wish well!

Back to top
~*Christel*~
Sat Dec 08 2012, 09:18pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
prej ityne sekreteve s'po bajm hajr
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Dec 08 2012, 09:34pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Mire kta te US po shih kete qyqen tone OMG!! Nuk e kam dite se ka hy edhe ne Shqipni e Kosove?


I care and I wish well!

Back to top
☼sunshine
Sat Dec 08 2012, 09:41pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
qe edhe apple


* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Dec 08 2012, 09:43pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
I swear kam nejte nje dite tu pa ne you tube e tu lexu dhe me te vertete me te intrigu kto lloj mendimesh e veprimesh

I care and I wish well!

Back to top
☼sunshine
Sat Dec 08 2012, 09:48pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

I swear kam nejte nje dite tu pa ne you tube e tu lexu dhe me te vertete me te intrigu kto lloj mendimesh e veprimesh


Po pra, mu mi kujtoj nickname i kti antarit 666 qe kena ktu te shol e me shkoj tan masditja tu pa ne youtube hahahaha

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Dec 08 2012, 09:50pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
☼sunshine ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

I swear kam nejte nje dite tu pa ne you tube e tu lexu dhe me te vertete me te intrigu kto lloj mendimesh e veprimesh


Po pra, mu mi kujtoj nickname i kti antarit 666 qe kena ktu te shol e me shkoj tan masditja tu pa ne youtube hahahaha


Hahahhaa lene se nuk asht muhabet kot me baze asht dhe une e besoj nje copet po larg nesh e Zot na ruj prej ktyne devil worshipers

I care and I wish well!

Back to top
☼sunshine
Sat Dec 08 2012, 09:58pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Dec 08 2012, 10:03pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
U shkriva te kjo teme

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Dec 08 2012, 10:10pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Qe edhe Rita Ora normal se JayZ e ka sign!!


I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Dec 08 2012, 10:16pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
This is what Rob Kardashian thinks of our Rita Ora nuk du me e besu po kshtu asht bota e Hollivudid!! Menyra e dreqit me mberrite ne maje te suksesit!!
I care and I wish well!

Back to top
☼sunshine
Sat Dec 08 2012, 10:16pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539


* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
☼sunshine
Sat Dec 08 2012, 10:48pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539


* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
☼sunshine
Sat Dec 08 2012, 10:49pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539


* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Dec 21 2012, 12:24pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Kjo kanga asht plot me imazhe te tilla


I care and I wish well!

Back to top
lissandro
Wed Jun 19 2013, 01:10am
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Tue Oct 08 2013, 05:24pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764

Hahahhaahh ca i kan ba flamurit shqiptar.....
edhe ikja organizat mungonte ne shqipni !!! tesh ta po pshtojm krejt kjo organizat shum e nevojshme me zhduk korrupsjonin ne shqipni.
Eh meded e bani edhe n'shqipni, shejtani zyren e vet.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2560 sec, 0.0784 of that for queries. DB queries: 55. Memory Usage: 2,935kB