Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
Historia e shejtanit
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Fri Jan 25 2013, 09:50pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Back to top
lissandro
Sat Jan 26 2013, 01:18am
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Shum interesnate kjo historia e shejtanit, ketu te kjo videoja pa e spjegoga ne mernyre shum te hollsishme.Ketu thot qe me ba me ja shit shpirtin shejtanit te ban te pasun shum, dhe e ben te mundur qe te afroj ne sherbimin tuaj femrat me te bukura ose mashkujt.shpresoj qe mas ti ikun kuj menja me e ba ket marri, se pa e merr vedin ne qafe edi qe ka kriza ekonomike pa duroni mar njerz ma mire fukara e me Zotin, se i pasun e me shejtanin.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
::bud::
Sat Jan 26 2013, 09:55pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
hhahaha.. po me kujton ekuacjonin e femnes dhe te pares.


Back to top
::bud::
Sat Jan 26 2013, 09:59pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
ose tjetra

Back to top
Mbreteresha
Sun Jan 27 2013, 09:43am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
o ju na e marrshi tan te keqen heeeeeeeeeeeeeeeee

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
::bud::
Sun Jan 27 2013, 08:16pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
In love ka shkruar:

o ju na e marrshi tan te keqen heeeeeeeeeeeeeeeee


po ku keni t'keqe ju ?
Back to top
lissandro
Mon Jan 28 2013, 05:21pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
In love ka shkruar:

o ju na e marrshi tan te keqen heeeeeeeeeeeeeeeeeMe ju marr te keqen, masanej pa metni pa gja

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
::bud::
Tue Jan 29 2013, 08:37amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
lissandro ka shkruar:

In love ka shkruar:

o ju na e marrshi tan te keqen heeeeeeeeeeeeeeeeeMe ju marr te keqen, masanej pa metni pa gja

kta jane si virusi qe rigjenerohet, sa ma shum te keqe me i marre aq ma shum gjenerojne Lisso, po ma mire mas luj me zjermin, qa pat duhet.

[ Edited Tue Jan 29 2013, 08:38am ]
Back to top
::bud::
Tue Jan 29 2013, 08:51pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533


Qe lisso, ku zbatohet formula! Ska hall as derman pa dal e vertet.[ Edited Wed Jan 30 2013, 07:09am ]
Back to top
lissandro
Tue Jan 29 2013, 09:05pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
::bud:: ka shkruar:


Qe lisso, ku zbatohet formula! Ska hall as derman pa dal e vertet.

hahahah Bud, a e shef mire e ke ti edhe shejtanit ja kan ba tet me dy
deri sa e kan fut edhe ne shishe

[ Edited Wed Jan 30 2013, 07:09am ]

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Wed Jan 30 2013, 03:14pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Paska fillu shisa ktu

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Thu Jan 31 2013, 07:34pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764

nigjojeni se cfar komentit ban nji femen Americane, ne minuten e 17
per shejtanin hhahahahhahah

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2271 sec, 0.0696 of that for queries. DB queries: 46. Memory Usage: 2,717kB