Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Gjuha - Linguistika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Learn Albanian language / Gjuha shqipe
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Llokumi_ny
Sat Feb 24 2007, 10:19pm

Registered Member #561
Joined: Sat Feb 24 2007, 10:07pm

Posts: 6
Do you want to learn Albanian langauge.
Online classes with LIVE Albanian teachers.

C h a t now with your teacher Learn Albanian Language Click >>>: trokit ketu
_________________________________

Gjuha shqipe.
Sa po ruhet ajo nga shqiptaret ne diaspore?
Sa po punojne shqiptaret per kete gje?
Le te diskutojme...

Per jo shqip folesit eshte ky website qe ofron mesim e gjuhes shqipe online. Learn ALBANIAN LANGUAGE >>>: trokit ketu

Learn Albanian language click>> trokit ketu
Back to top
SuperGirl
Mon Apr 22 2013, 09:12pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Sot kam fillu nji tip kursit me at vajzen gjermane qe asht e martume me shqiptar.
Ajo tu me ndihmu mu me gjermanishten, e un tu e ndihmu me shqipen.
Asht tu ba kurs, por profesori asht kosovar, e kjo nuk asht e knaqun, nuk e kupton mir. Libri me te cilin msoshin ishte skandal krejt!!

Kshtuqe bana nji kerkim itesh shpejt e shpejt, and guess what! Discover Albanian, libri ne pdf dhe fletorja e punes. Ne cilesi shum te mire.

Nese doni me ia msu dikujt shqipen, kjo asht menyra ma e mire me fillu

Ishalla ka me ju hi n'pune


discovering_albanian_1_textbook.pdf
linda_mniku_and_hctor_campos_discovering_albbookos.org.pdfBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Mon Apr 22 2013, 09:16pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ps. I keni edhe ne Amazon nese dikush don me i bleBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2395 sec, 0.0797 of that for queries. DB queries: 36. Memory Usage: 2,515kB